KTM 990

cosmic said:
sjebat ćete krštenu temu
Ne mislis valjda da bi mi to napravili  :shock:
 
Samo se spremam za ulazak u obitelj " kratko trajnih motora"... nemojte zamjeriti...
 
cosmic said:
Samo se spremam za ulazak u obitelj " kratko trajnih motora"... nemojte zamjeriti...
Znam da nebis pogrijesio.....i, navijam jako da predjes na KTM-a...a, ako budes pahuljicu rijesavao na jedno 1 000 000 rata...ja se spremam nju preuzeti :)
 
cosmic said:
Samo se spremam za ulazak u obitelj " kratko trajnih motora"... nemojte zamjeriti...

E pa dobro ti nama doso  :mrgreen:
 
cosmic said:
Samo se spremam za ulazak u obitelj " kratko trajnih motora"... nemojte zamjeriti...

Ulazak u obitelj se zapocinje vredjanjem bmwa i svega drugoga, ukljucujuci i katema.....a ja moram priznat da sam nestrpljiv kako bi vidjeli usporedbu u hard enduro segmentu izmedu jamahe i katema i kako bi vidjeli usporedbu u aftersales podrsci....
 
makazica said:
Ulazak u obitelj se zapocinje vredjanjem bmwa i svega drugoga, ukljucujuci i katema.....a ja moram priznat da sam nestrpljiv kako bi vidjeli usporedbu u hard enduro segmentu izmedu jamahe i katema i kako bi vidjeli usporedbu u aftersales podrsci....

Znaci ja sam imao dobar put ulaska u obitelj  :mrgreen:
 
makazica said:
Ulazak u obitelj se zapocinje vredjanjem bmwa i svega drugoga, ukljucujuci i katema.....a ja moram priznat da sam nestrpljiv kako bi vidjeli usporedbu u hard enduro segmentu izmedu jamahe i katema i kako bi vidjeli usporedbu u aftersales podrsci....
Ja sam mislio da je ovo sa vrijeđanjem propelerdžija samo kod nas slučaj, kad ono u Njemačkoj još gore! Nekako sam se izvukao jer žena vozi KTM bicikl!
 
posronja said:
Znam da nebis pogrijesio.....i, navijam jako da predjes na KTM-a...a, ako budes pahuljicu rijesavao na jedno 1 000 000 rata...ja se spremam nju preuzeti :)
Pahuljica ne ide nigdi...  :0648:

vickodu said:
E pa dobro ti nama doso  :mrgreen:
Ne trči pred rudo...

makazica said:
1. Ulazak u obitelj se zapocinje vredjanjem bmwa i svega drugoga, ukljucujuci i katema...

2. moram priznat da sam nestrpljiv kako bi vidjeli usporedbu u hard enduro segmentu izmedu jamahe i katema i kako bi vidjeli usporedbu u aftersales podrsci....
1. Tu sam doma...

2. Teško ćeš od mene išta pametno čuti, kad mi je krava od 270kg odličan enduro motor.  :mrgreen:

Možda samo nemam osjećaj za težinu... 

 
cosmic said:
Pahuljica ne ide nigdi...  :0648:
Ne trči pred rudo...
1. Tu sam doma...

2. Teško ćeš od mene išta pametno čuti, kad mi je krava od 270kg odličan enduro motor.  :mrgreen:

Možda samo nemam osjećaj za težinu...
To jos nisi zavrsio pregovore sa zenom  :mrgreen:
 
cosmic said:
Pahuljica ne ide nigdi...  :0648:
:0648: :0648:
ja sam si onu sliku povecao......i, bas sam si frajer..iako, kad god razmisljam.....o velikom....onda je to KTM :)
 
cosmic said:
2. Teško ćeš od mene išta pametno čuti, kad mi je krava od 270kg odličan enduro motor.  :mrgreen:

Zašto ne bi bila dobra u svojoj kategoriji.....mislio sam na usporedbu wr/exc