ktm ili kle

Ja neznam zasto je autor ove teme nadabudno mislio da ce se svi jednoglasno slozit sto ce to on kupiti, imas temu o kle-u na 150 strana i o ktm na 30 pa lijepo procitaj i sam u svojoj glavi si slozi, i jos ti ostane tema o servisima i cijenama pa se stavi na papir koliko i sto ovakve teme su po meni totalni promasaj.... :palacdolje: ž

p.s. i tema endurom po dalmaciji za jos bolju sliku (y)
 
klesoo said:
mozes li svoju tvrdnju potkrijepiti cinjenicama???

:misli:

Nisam jos vidio KLE na kojemu se potrosila bregasta a na KTM-u sa mjenjao na vise motora vise komada a ako treba mogu ja i nastaviti nabrajati nije problem  :mrgreen:
 
vickodu said:
Nisam jos vidio KLE na kojemu se potrosila bregasta a na KTM-u sa mjenjao na vise motora vise komada a ako treba mogu ja i nastaviti nabrajati nije problem  :mrgreen:

To je što se tiče pouzdanosti u eksploataciji, to stoji. Ali postoji i
nešto što se zove vozna svojstva, pa fun factor...  :mrgreen:
 
AnteK said:
To je što se tiče pouzdanosti u eksploataciji, to stoji. Ali postoji i
nešto što se zove vozna svojstva, pa fun factor...  :mrgreen:

slazem se, ali bi se dao okladiti da bi pouzdanost KLE-a ponešto pala kada bi se eksploatirao na način kako se (većinom) eksploatira KTM Adv.
 
AnteK said:
To je što se tiče pouzdanosti u eksploataciji, to stoji. Ali postoji i
nešto što se zove vozna svojstva, pa fun factor...  :mrgreen:


Ktm je u prednosti sto se tice fun factora ali s obzirom da je covjek naglasio da nema novaca za iznenadne troskove onda bi bilo pametno da ga zaobide  :wink:
 
lb said:
slazem se, ali bi se dao okladiti da bi pouzdanost KLE-a ponešto pala kada bi se eksploatirao na način kako se (većinom) eksploatira KTM Adv.

Pa i to je točno!  (y)
 
Svi ste u pravu!  :wink:

...mlatimo praznu slamu!

Ako je osnovni kriterij lako i jeftino odrzavanje i ako se vozis uglavnom po cesti kupi KLE, pogotovo ako ne znas sam nista napraviti.
...za sve ostalo (snaga, kocnice, vozna svojstva, offroad mogucnosti i polozaj vozaca, steta prilikom padova...) tu je KTM.  (y)
 
znaci tema je haed ili soft   8) :mrgreen: :mrgreen:


je još uvijek držim da je za čovjeka KLE jer da je imal bilokakv soft nebi ni pokrnuo ovakvu temu   8) 8)  znači treba imati nos ...  8)
 
ktm radi motore za extreme u svojoj klasi (supermoto, cross, hard enduro) i nema uopće verziju koja bi se mogla usporediti s kle
da mene pitaš na tvom mjestu uzeo bi kle jednostavno jer je održavanje nikakvo prema ktmu (neka su oba sumnjiva ali opet,od ta dva, uzeo bi kle)

 
Najbolje da uzmeš KLE,to je super motor a budeš ga i lakše prodao nakon što ga konzumiraš,to ti kupi svaka šuša a i para je smiješna.
 
Pa izgleda da ja samo smeće vozim.....RSV, prešao 70 tkm bez kvara ali svi znaju da on ne valja, sad KTM i opet ispao drek od motora....a ništa valjda baš moram kupit Hondu da bi se vozio :mrgreen:

A sram me i reći da sam prije vozio Ducatia, Yamahu, Cagivu...itd ostale poluproizvode :mrgreen:
 
boyze said:
dakle pomozite mi na jedno stranu kle 1994 nove gume i rega cjelu godinu  za 1850 eura ili ktm 640 adventurer 2000 god 2250 eura koji je isplativiji znam da nisu bas isti motori al kojeg je lakse odrzavati koji ce manje para uzeti za odrzavanje nemam bas neku lovu da cujem vase misljenje

pa nije općenita dvojba između KLEja i KTM-a, nego dva konkretna: KLE (1994.) i KTM 640 adv (2000.).  :misli:
 
Chile said:
Pa izgleda da ja samo smeće vozim.....RSV, prešao 70 tkm bez kvara ali svi znaju da on ne valja, sad KTM i opet ispao drek od motora....a ništa valjda baš moram kupit Hondu da bi se vozio :mrgreen:

A sram me i reći da sam prije vozio Ducatia, Yamahu, Cagivu...itd ostale poluproizvode :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL: (y)
 
Alera Dugi said:
Svi ste u pravu!  :wink:

...mlatimo praznu slamu!

Ako je osnovni kriterij lako i jeftino odrzavanje i ako se vozis uglavnom po cesti kupi KLE, pogotovo ako ne znas sam nista napraviti.
...za sve ostalo (snaga, kocnice, vozna svojstva, offroad mogucnosti i polozaj vozaca, steta prilikom padova...) tu je KTM.  (y)

Najtočnija i najjezgrovitija tvrdnja u ovom topicu.
Potpisujem.
 
ko jednom kupi ktm stalno kupuje ktm , bjezi od toga    :wink: (y)
 
markookram said:
ko jednom kupi ktm stalno kupuje ktm , bjezi od toga    :wink: (y)

Krivo Tko jednom kupi Ktm vječno je njegov  :jesus:
 
markookram said:
ti si u banani , odjaši    :mrgreen:

Vozi li ti drle ili su počeli ispadati djelovi  :mrgreen: