Kupil bi petogodišnjem dečecu prvi motor(ček)

Mi smo još na prvoj lekciji......Glancanje 😁
IMG_20231017_202326.jpg
 
za dicu su bicikle, trčanje i kretanje... ali svakom svoje.
 
  • Like
Reactions: bubreg
za dicu su bicikle, trčanje i kretanje... ali svakom svoje.
Jedna od večih gluposti koje sam pročital na ovom forumu..
Da..da bih djete vozilo motokros mora trčat,skakat pa čak i malo fitnesa ,usto ja ga preko zime vozim i na košarku da mu ne pade forma...a kretanje? Kaj znači kretanje?
Samo za info vožnja motokros motora je daleko od toga da sjediš na motoru i odvrčeš gas. Po 3 majice nosimo sasobom,koje usporedno sušimo mokre od znoja.
Da ne govorim dalje o samokontroli, disciplini,koncentraciji koja je potrebna da bi vozil,isto tako odličan razvoj tjela,ravnoteže,motorike (mali štogod je uzel u ruke naučil je u veoma kratkom roku,skijanje..skejt,role..itd..
Otvorit oči,izač iz rupe,spustit se sa brda,,nismo više 1985g.. družite se sa djecom,priuštite im..nemojte bit zatucani..
Trčat po gmajni zna svak,a i za to ostane isto vremena ak baš mora
 
Jedna od večih gluposti koje sam pročital na ovom forumu..
Da..da bih djete vozilo motokros mora trčat,skakat pa čak i malo fitnesa ,usto ja ga preko zime vozim i na košarku da mu ne pade forma...a kretanje? Kaj znači kretanje?
Samo za info vožnja motokros motora je daleko od toga da sjediš na motoru i odvrčeš gas. Po 3 majice nosimo sasobom,koje usporedno sušimo mokre od znoja.
Da ne govorim dalje o samokontroli, disciplini,koncentraciji koja je potrebna da bi vozil,isto tako odličan razvoj tjela,ravnoteže,motorike (mali štogod je uzel u ruke naučil je u veoma kratkom roku,skijanje..skejt,role..itd..
Otvorit oči,izač iz rupe,spustit se sa brda,,nismo više 1985g.. družite se sa djecom,priuštite im..nemojte bit zatucani..
Trčat po gmajni zna svak,a i za to ostane isto vremena ak baš mora
Istina, ali kolega.....samo lagano i bez stresa! Eto nam još jednog predivnog vikenda. 😁
 
  • Like
Reactions: e39
Jedna od večih gluposti koje sam pročital na ovom forumu..
Da..da bih djete vozilo motokros mora trčat,skakat pa čak i malo fitnesa ,usto ja ga preko zime vozim i na košarku da mu ne pade forma...a kretanje? Kaj znači kretanje?
Samo za info vožnja motokros motora je daleko od toga da sjediš na motoru i odvrčeš gas. Po 3 majice nosimo sasobom,koje usporedno sušimo mokre od znoja.
Da ne govorim dalje o samokontroli, disciplini,koncentraciji koja je potrebna da bi vozil,isto tako odličan razvoj tjela,ravnoteže,motorike (mali štogod je uzel u ruke naučil je u veoma kratkom roku,skijanje..skejt,role..itd..
Otvorit oči,izač iz rupe,spustit se sa brda,,nismo više 1985g.. družite se sa djecom,priuštite im..nemojte bit zatucani..
Trčat po gmajni zna svak,a i za to ostane isto vremena ak baš mora
a brale :ROFLMAO: pozdrav sa brda
 
AK je mali rođen zadnje dobre godine,kak na slici piše 1985 tada su več bile u boji slike
 
Evo ,došlo vrijeme da se dečecu kupi ono kaj si dečec želi.Rođendan se bliži,neću ga u mojoj ulozi dede iznevjeriti.A i obećal sam ,a reč ne gazim .Nikad.
Dakle ,po svim parametrima bu trebal biti novi ,možda malo rabljen ,ali ipak novi.Lista se suzila na yamahicu pw50 koja mi se čini, a i je nekako mala,ili ycf 50 kaj nudi gazda amd motoopreme iz Čakovca.Postoje verzije s kotačima od 12cola ili ove od 16 cola na ycf .Rabljeni malaguti u pristojnom stanju nisam našao za razumne novce.Evo,slušam mišljenja i savjete.
 
Evo ,došlo vrijeme da se dečecu kupi ono kaj si dečec želi.Rođendan se bliži,neću ga u mojoj ulozi dede iznevjeriti.A i obećal sam ,a reč ne gazim .Nikad.
Dakle ,po svim parametrima bu trebal biti novi ,možda malo rabljen ,ali ipak novi.Lista se suzila na yamahicu pw50 koja mi se čini, a i je nekako mala,ili ycf 50 kaj nudi gazda amd motoopreme iz Čakovca.Postoje verzije s kotačima od 12cola ili ove od 16 cola na ycf .Rabljeni malaguti u pristojnom stanju nisam našao za razumne novce.Evo,slušam mišljenja i savjete.

Koliko unuk ima godina?
 
PW 50 ce brzo prerast ako vec nije mali
TTR 50 je nesto veci
YCF se pokazao kao dobar motor al malo je tezi
KTM SX 50 je ozbiljna pila

Ja bi gledao i opciju triala na baterije, moze se svgdje vozit ne privlaci paznju bukom a odlican za voznju i balans.
 
  • Like
Reactions: Kawah
Ttr je jedna od opcija.
Ycf mi se čini kao best buy s obzirom na cijenu i kvalitetu ,bar mojeg aspekta.
Za Ktm nisam spreman izdvojiti traženi iznos ,ne toliko radi cijene nego mislim da je to preozbiljan motor za početnika ,mada bi brzo svladao kad vidim sklonosti koje trenutno ima.👍😎
 
  • Like
Reactions: Branko-ST
Nego Dida jesi ti spreman za ovo ako se unuk zakaci?
Ja sam isto kupija prvi motor kao nek se vozi 🤣
 

Attachments

  • IMG-20240220-WA0034.jpg
    IMG-20240220-WA0034.jpg
    117.6 KB · Views: 0