Kupnja AIRBRUSH-a

vxrzadar said:
V_max odlucio sam se za AIRBRUSH uzet cu Vegu-2000!
Sto ti mislis?
http://www.alpha.hanich.hr/opsirnije.asp?code=T61-1
mislim da je to dobar airbrush...ja bih ti preporucio da si uzmes SET...bas je pravi starter set a ima na netu likova
koji ih i tuniraju...ti jos nemoj ali kad dodje vrijeme pokazat cu ti i to :D hehehe

za pocetak mozes koristiti i tusheve za vjezbu...obicni printer papir...da uhvatis malo ritam i kontrolu...nije s airbrushem
kao s olovkom...upravo naprotiv...moras sve SJENCAT!ok koja linija ali to je to....

A mozes se i zezat sa akrilnim bojama za pocetak...mogu se fino razrijedit sa toplijom vodom...

sretno kolega!

Vanja
 
vxrzadar said:
E a gdje mogu nabaviti te akrilboje?
Postoji li gdje neki mali tutorial za pocetnike?

odes u neki art shop...trazis akrilne boje-budu ti u tubi-moras ih stanjit sa vodom-na gustocu mlijeka.
moras experimentirat...

kazem...mozes i koristiti auto lakove ali moras imati prostor za to...kao i masku s filterima!
ni slucajno u kuci!!!

Vanja
 
imas ovdje lessons od 1 pa na dalje...

najbolje ces se upoznat sa airbrushem i kontrolom ako budes radio tocke, poteze i tako...
kasnije to sve ukomponiras u svoj rad...

http://www.howtoairbrush.com/

vanja
 
ja bi trebal za svojeg ybr-a nekoga ko radi airbrush da mi neke napravi na rezervaru i blatobranu i nekoga ko nije pre skup a da je zadovoljavajuć.....može i ak neko doma radi......
 
sto se tice narucivanja...imas kontakt broj...nazovi lika i dogoviri sve s njim...

ja se sjecam da sam covjeka nazvao i popricao s njim i sve bilo super ok...ali ja bez para hehe :D

Anthem ti je ok ab samo sto ima vecu diznu i iglu i teze dobiti neki  finiji detalj, dok je 3115 kao crossover, isti designe
kao anthem samo sto je finija kombinacija igle i dizne...

vega je po meni bolja jer mozes staviti drugu diznu i iglu u nju...isto tako u vega SET-u imas i "lulicu" ona se stavi i ide umjesto
one bocice...uspes si malo boje i ides detaljizirati-netreba ti puna bocica boje ako ces samo malo doradjivat ili ocrtatvat nesta...

ja sam ti rekao sta ej sve dostupno kod nas...na tebi je da odlucis...

Pozdrav!

Vanja
 
Mož pitanje...
koji kompresor da uzmemo? ma gledam to sve neš veliko bog da te sačuva!  :(
jel imate koji prjedlog???
 
Faber said:
Mož pitanje...
koji kompresor da uzmemo? ma gledam to sve neš veliko bog da te sačuva!  :(
jel imate koji prjedlog???

Nazovi 091 2052 268, Hrvoje, ima Iwata, Olympus, DeVilbis, PaSche, nove i polovne, servis. Meni je radio kompresor koji radi vec dobrih 20 g., kao i DeVilbis Sprite koji je bio moj prvi airbrush prije 20-tak godine... :wink:

Zeljka Hanicha znam osobno, on je prije svega trgovac, dok je Hrvoje pravi zaljubljenik za airbrusheve.
 
upravo sad ovaj tren idem krenut kupovat tj gledat svu potrebnu opremu potrebnu za AB
brijem da cu prvo do juriceka...makar ja se stvarno ne sjecam da  tamo ima toga..to je ducancic od skoro 2x2 :misli:
al idem se prvo tamo raspitat jerbo ono-ko pita ne skita
valjda oni znaju dalje uputit
za kompresor cu pogledat tamo negdje u luckom
stvarno bi htjela kupit sve najkvalitetnije ne samo da mi ne dopizdi nego i da mogu nekako to prodat u slucaju potrebe(ali nekako mi se ne svida narucivanje na slijepo jer bi voljela taj sav alat prvo opipat)
a u ovom gradu se osjecam ko izgubljeno mače makar sam tu od rodjenja pa ni neznam gdje je sto i gdje bi moglo bit(lokacije mislim)ž
:misli:
 
Ej ljudi gdje mogu kupiti regulator pritiska za kompresor i kako to izgleda?
Imam neku predođbu u glavi ali...
Svi mi to govore da moram uzeti za kompresor za Airbrush!!
 
jupi...bila sam danas kod juričeka...ima sve sto mi je potrebno pa sutra idem kupit :joy: :joy:
 
vxrzadar said:
Ej ljudi gdje mogu kupiti regulator pritiska za kompresor i kako to izgleda?
Imam neku predođbu u glavi ali...
Svi mi to govore da moram uzeti za kompresor za Airbrush!!
ovisi za sto ti treba :misli:
imas kompresor koji sluzi drito za airbrush koji ti radi na  2.5 bara konstantno
 
penny_lane said:
jupi...bila sam danas kod juričeka...ima sve sto mi je potrebno pa sutra idem kupit :joy: :joy:
:shock:

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

kad donosim kacigu i liberty za isprobavanje ???  :mrgreen:

jel donosis to u dbk?

aj pliiiiiiiiiiiiiiiiz  :joy: :joy:
 
nienna said:
:shock:

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

kad donosim kacigu i liberty za isprobavanje ???  :mrgreen:

jel donosis to u dbk?

aj pliiiiiiiiiiiiiiiiz  :joy: :joy:
u,da....sigurno nosim kompresor od 30 kila samo za tebe...odma...i pjeske ako treba :jesus:
 
penny_lane said:
u,da....sigurno nosim kompresor od 30 kila samo za tebe...odma...i pjeske ako treba :jesus:
:( :(

a daaaaj  :( :(

al ja bi fakat da piturajes  :mrgreen: