lakat zavoj!

o tom zavoju se već ovdje legende pričaju

istina je da se kužite ko Mara u krivi lakat



Srki

:mrgreen:
 
Zavoj lakat je za gaće kakat, ne zajebajite se s njim jer ćete plakat.
 
biker4life said:
Možda nebi bilo loše dijeliti zahvalnice nakon tog zavoja... :misli:


:mrgreen:


A kaj je najbolje, taj zavoj i nije ogledni pimjer zavoja koji se zatvara - OK, zatvara se malo, ali ne u mjeri o kojoj se raspredaju legende  :mrgreen:
 
biker4life said:
Zavisi koliko brzo doletiš iz smjeRRa kaRRlobaga. :mrgreen:

Gle, i mene je iznenadio, ne jednom  :mrgreen:
Ali ne toliko dramaticno da bi se uspanicio jer taj zavoj znam prepoznat vizualno (po kamenom zidu). Brzina kojom ga ja prolazim je tolika da dozvoljava korekciju u putanji pa nikad nije bilo sranja, ali da sam dolazio blizu zida vise nego sam ocekivao i da je trebalo korigirat putanju - jesam  :mrgreen:
 
btw, zna bit zajeban i iz kontra smjera. Jos ako ti neki auto ide u susret i sijece zavoj - zabava garantirana  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Projektant ovoe dionice magistrale je u najmanju ruku zaslužio bistu u onom kamenom zidu... :mrgreen:

bista zaslužna sama po sebi za tu dionicu ceste a za taj zavoj barem koji haiku stih.


3alfa3 said:
Gle, i mene je iznenadio, ne jednom  :mrgreen:
Ali ne toliko dramaticno da bi se uspanicio jer taj zavoj znam prepoznat vizualno (po kamenom zidu). Brzina kojom ga ja prolazim je tolika da dozvoljava korekciju u putanji pa nikad nije bilo sranja, ali da sam dolazio blizu zida vise nego sam ocekivao i da je trebalo korigirat putanju - jesam  :mrgreen:

nije zavoj toliko brz i zajeban koliko je poseban  :0648:
 
Hrvoje said:
Projektant ovoe dionice magistrale je u najmanju ruku zaslužio bistu u onom kamenom zidu... :mrgreen:

Vec sam pisao o tome....
Jedan od projektanata je bio deda od moje zene.
Tu i tamo mu upalim svijecu (jer je pokojni, a ja naginjem biti pokojni kad god se tamo vozim)  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Vec sam pisao o tome....
Jedan od projektanata je bio deda od moje zene.
Tu i tamo mu upalim svijecu (jer je pokojni, a ja naginjem biti pokojni kad god se tamo vozim)  :mrgreen:
(y)
Hoćemo imena!  :mrgreen:

Inače ima tamo negdje ispod Lukovog Šugarja (čini mi se) i neka spomen ploča na graditelje i izgradnju magistrale. Visoko u zasjeku (stijeni) sa desne strane kada se ide iz Zadra.
Znači ima mjesta i za polaganje cvijeća i odavanje zahvale zaslužnim pojedincima i radnim organizacijama.  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
(y)
Hoćemo imena!  :mrgreen:

Inače ima tamo negdje ispod Lukovog Šugarja (čini mi se) i neka spomen ploča na graditelje i izgradnju magistrale. Visoko u zasjeku (stijeni) sa desne strane kada se ide iz Zadra.
Znači ima mjesta i za polaganje cvijeća i odavanje zahvale zaslužnim pojedincima i radnim organizacijama.  :mrgreen:

Eto prave prilike da šatoraši odrade jedan hvalevrijedan defile i polože vijence, a moguća i prirodna selekcija putem  :mrgreen:
 
Cvitak said:
Eto prave prilike da šatoraši odrade jedan hvalevrijedan defile i polože vijence, a moguća i prirodna selekcija putem  :mrgreen:
a skupljanje love za neku spomen plocu  :misli:
 
prošao danas tamo,opet ulje i pijesak .Netko je ponovo mjerio zavoj!
 
grafit said:
prošao danas tamo,opet ulje i pijesak .Netko je ponovo mjerio zavoj!

A sad trk u temu na prebrojavanje clanstva - ko se nije skrio....  :mrgreen: