lakat zavoj!

Shepa said:
Najgore je kad te iznenadi kružni tok kojeg zadnji put tu nije bilo.

:starac:


Npr, onaj isprid restorana Kapela kod Pirovca (aj dobro... Dubrava kod Tisnog, iako je do Tisnog još i kurcu).  :angry:
+1  :shock:  ...prošlo ljeto ga i ja skoro preskočio  :mrgreen:  .....od pravca Vodica..fino za razvuć bilo ...prije  :?
 
poco loco said:
+1  :shock:  ...prošlo ljeto ga i ja skoro preskočio  :mrgreen:  .....od pravca Vodica..fino za razvuć bilo ...prije  :?
Ista stvar se meni desila kad sam iša s Barbom i Zogom do Papillona, dozujali, a ono kružni bez ikakvog znaka upozorenja... krelci su stavili znak tek na samom kružnom.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Ista stvar se meni desila kad sam iša s Barbom i Zogom do Papillona, dozujali, a ono kružni bez ikakvog znaka upozorenja... krelci su stavili znak tek na samom kružnom.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Da niste išli više od dvostruko dozvoljene brzine, sigurno bi prošli OK :skriven:
 
thule_5689 said:
Da niste išli više od dvostruko dozvoljene brzine, sigurno bi prošli OK :skriven:
nemo'š tuda nego brzo....prije raskršća lagano nizbrdo, ravnica pa otvoreni desni zavoj  :0648:
 
Onda polako, pa u Marina na jaganjče... :mrgreen:

...ali, ako dolaziš iz smjera Vodica... lijevi zavoj, pa spust ravnica prema kružnom, ako dolaziš iz smjera Pirovca, lijevi zavoj pa kružni. Gdje si ti susreo desni zavoj, osim ako ne misliš preletit kružni. U tom slučaju postupiti kao na početku posta... (y)
 
Phobocaster said:
šaltaj na nekom čoper/resičar motoru V2, 2 brzine niže i pusti kvačilo...blokira zadnji točak pod normalno :mrgreen:

I ne samo na V2, cak ne mora biti ni resicar... :LOL:
 
thule_5689 said:
Onda polako, pa u Marina na jaganjče... :mrgreen:

...ali, ako dolaziš iz smjera Vodica... lijevi zavoj, pa spust ravnica prema kružnom, ako dolaziš iz smjera Pirovca, lijevi zavoj pa kružni. Gdje si ti susreo desni zavoj, osim ako ne misliš preletit kružni. U tom slučaju postupiti kao na početku posta... (y)
i mislio sam iz smjera Vodica...dok nije bilo rotora  :wink:
 
thule_5689 said:
Da niste išli više od dvostruko dozvoljene brzine, sigurno bi prošli OK :skriven:
     
:yikes:        :spank:          :paper:              :LOL: :LOL: :LOL:
 
poco loco said:
i mislio sam iz smjera Vodica...dok nije bilo rotora  :wink:
Kružni tok je i postavljen tamo baš zbog tog odvaljivanja po gasu na tom raskršču.
Previše se saobraćajnih nezgoda tu dogodilo. A da su ga mogli obilježiti kako god, mogli su. :misli: 
 
Citam ovo pa se cijelo vrijeme pitam: lakat zavoj, jel to serpentina? Ili ja to cijelo vrijeme krivo vizualiziram?


Poslano putem golog poštara kojeg sam zatekao doma
 
pamzor said:
Kružni tok je i postavljen tamo baš zbog tog odvaljivanja po gasu na tom raskršču.
Previše se saobraćajnih nezgoda tu dogodilo. A da su ga mogli obilježiti kako god, mogli su. :misli:

bas tak  (y)

kako uvijek idem starom cestom na murter,uvijek je tam bilo "zajebano" kad sam trebao prec magistralu..nije bas bilo pregledno a odjednom ti se stvori auto il motor...tek su napravili rotor pa mozda isprave te neke greske..
 
damir_zgb said:
bas tak  (y)

kako uvijek idem starom cestom na murter,uvijek je tam bilo "zajebano" kad sam trebao prec magistralu..nije bas bilo pregledno a odjednom ti se stvori auto il motor...tek su napravili rotor pa mozda isprave te neke greske..
ja sam za uskrs prosao taj kruzni kad sam isao za sibenik. Nije problematican, i vidi se iz daleka
 
ICE TIGER said:
ja sam za uskrs prosao taj kruzni kad sam isao za sibenik. Nije problematican, i vidi se iz daleka
Nije problematičan kad ideš relativno "normalnom brzinom". :wink: