louis

meni bi trebalo ovo ako netko ide gore ili kako to vec funkcionira

http://www.louis.de/_30c18dca0de6fbf51a57bdb8f357669001/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=816&list_total=7&anzeige=0&artnr_gr=20015185

znaci to uzimam sigurno
 
Pozdrav svima !!!!!!
Idem sad u srijedu i vracam se 20.10. znaci ako nije kasno mozete se javiti na PP.
 
korni said:
Pozdrav svima !!!!!!
Idem sad u srijedu i vracam se 20.10. znaci ako nije kasno mozete se javiti na PP.
Ajde vise, prodat ce mi se kacige! :D

Inace, Korni je moj (pouzdan i dobar ) dobavljac svega iz "Louisa".  (y) Istini za volju, takav je i Rhytm (y) ali malo smo si daleko, a Korni u povratku prolazi kroz moj grad, pa imam dostavu doma.
 
Gato said:
Ajde vise, prodat ce mi se kacige! :D

Inace, Korni je moj (pouzdan i dobar ) dobavljac svega iz "Louisa".  (y) Istini za volju, takav je i Rhytm (y) ali malo smo si daleko, a Korni u povratku prolazi kroz moj grad, pa imam dostavu doma.

ajd, izvuko si se  :mrgreen:
ja ču iči unutar slijedeća dva tjedna, pa ak naručite kornyu, nemojte meni, da ne radimo duplu narudžbu  (y)

 
Cula sam se sa Kornijem, on je upravo u "D" , imaju trenutno jako puno stvari na akciji, pa mozda ga vrijedi kontaktirati, ja sam kupila kacigu, reducirana je na 100 € , Scorpion Exo , i odlicna je, vrijedi.
 
alibaba said:
Cula sam se sa Kornijem, on je upravo u "D" , imaju trenutno jako puno stvari na akciji, pa mozda ga vrijedi kontaktirati, ja sam kupila kacigu, reducirana je na 100 € , Scorpion Exo , i odlicna je, vrijedi.
I ja sam narucio Scorpion Exo, model 750. Popust je vise nego primamljiv - sa 240 eur na mizernih 99,95 eur. Usput, kaciga je vise puta ocijenjena odlicno. (y)
 
jeste probali veličine tih kaciga??  :misli:
popust je fakat super  (y)
 
rhythm said:
jeste probali veličine tih kaciga??  :misli:
popust je fakat super  (y)
Obzirom na primamljiv popust, narucio "na srecu" standardni M, kakav mi odgovara kod vecine proizvodjaca. Nadam se da "Scorpion" ne spada u onu manjinu koja mi ne odgovara, ali i tad postoji mogucnosti zamjene (ukoliko se ne prodaju  :mrgreen:).
 
da li se isplati traziti povrat poreza ili austrijanci javljaju nasima?
planiram sredinom 11og ici
 
ako imas robu preko 500€ slovenci javljaju nasima ( ako imas srece onda nece, ali ) , a sve ispod ti i nije neka zarada jer se racunaju i troskovi obrade pa ne dobijes puni MwSt nazad
 
Ak ces imat 200,300€ isplati se, kak ne... Ostane oko 10% cca (sa Slo DDV je bolja situacija). Ak kupis jako puno tipa 500€ i više rađe šuti i skrivaj. Inace po novom zakonu svatko smije prenjet 1000kn bez carine, moze biti i na istom racunu samo nesmije pojedina stvar kostat preko tih 1000kn. I onda to treba prijavit na carini, ne placa se nista.

Da pojednostavnim: Idete ti i 3 putnika recimo, smijete svatko kupit jaknu po 999kn i stavit sve 4 na isti racun ali nesmijes kupit 1 jaknu za 4000kn jer vas je 4 u autu.

I roba nesmije biti komercijalna tj. namjenjena prodaji, znaci 4 identicne jakne tesko da bi prosle.
 
mora biti na 3 različita računa i to na svakon računu drugo ime !!
(y)
 
a cimni Kornija na PP , on ti je sad tamo, dolazi u srijedu , a inace je  je blizu tebe, mozda ti jednostavnije.
Pozzzzzzzzz
 
Ne mora. Imam isprintan carinski pravilnik. Uostalom mi smo uredno prenjeli 290eur na jednom racunu, digli merver i na nasoj carini prijavili i dali racun.
 
BM0021 said:
Ak ces imat 200,300€ isplati se, kak ne... Ostane oko 10% cca (sa Slo DDV je bolja situacija). Ak kupis jako puno tipa 500€ i više rađe šuti i skrivaj. Inace po novom zakonu svatko smije prenjet 1000kn bez carine, moze biti i na istom racunu samo nesmije pojedina stvar kostat preko tih 1000kn. I onda to treba prijavit na carini, ne placa se nista.

Da pojednostavnim: Idete ti i 3 putnika recimo, smijete svatko kupit jaknu po 999kn i stavit sve 4 na isti racun ali nesmijes kupit 1 jaknu za 4000kn jer vas je 4 u autu.

I roba nesmije biti komercijalna tj. namjenjena prodaji, znaci 4 identicne jakne tesko da bi prosle.


Al mnogi neznaju da je tih 1000kn cifra bez ddv-a, znači vrijednost robe 1000kn bez pdv.Ak ti kaciga košta 160eur sa porezom uzmeš je bez frke , jer je to bez poreza manje od 1000kn.Nisam ni sam znal dok nisam u Slo. kupovak gume i ženska mi u Furlanu tak objasni i dođem u nevjerici na granicu i pitam carinika i stvarno je tak  (y).