louis

BM0021 said:
Ne mora. Imam isprintan carinski pravilnik. Uostalom mi smo uredno prenjeli 290eur na jednom racunu, digli merver i na nasoj carini prijavili i dali racun.

e pa ja sam xy puta napravio isto i nosio par sto eura na istom računu,
sve dokk jednom nisam došao sa 3000 kn na jednom računu, a nas je bilo četvero u autu, pa mi je carinik objasnio da će mi za 2000 kn carinu lupit, jer mora biti na različitim računima .
e sad, ako je on krivo tumačio pravilnik, onda sam i ja vama krivo napisao, ali ja definitivno više ne stavljam sve na isti račun, a za druge me briga  :mrgreen:
 
BM0021 said:
Ne mora. Imam isprintan carinski pravilnik. Uostalom mi smo uredno prenjeli 290eur na jednom racunu, digli merver i na nasoj carini prijavili i dali racun.
Pa šta nisu digli na 400€ dozvoljenog bez carinjenja.?  :misli:
 
skuco said:
Pa šta nisu digli na 400€ dozvoljenog bez carinjenja.?  :misli:

1000kn po glavi bez PDV-a, mada prolazi i više (iz iskustva) ako je umjereno više i ako je carinik-ca  dobila nočni ili jutarnji fasung  :mrgreen: znači ako su ustali na lijevu nogu onda samo po PS-u  :LOL:
 
Zna li netko kada krecu popusti u grazu?
Zena kaze da se njoj ne ide u graz samo zbog popusta u louisu, a cuo sam da na ostalim mjestima popusti krecu u 1. mjesecu pa se bojim da onda u louisu necu nista naci.

Kada je najbolje ici u louis?  :misli:
 
Kada je popust na ono što ti treba, znači pratiti njihovu stranicu. Iz iskustva, više toga se nađe u zimskim mjescima  :wink:
 
Louis je krenuo sa popustima, to se vidi na stranici, dakle "Lagerverkauf" , imaju jako puno robe i snizeno , npr sa 450 na 200€ , e sad treba samo stici i uhvatiti tako nesto, obicno nemaju u trgovinama jer brzo ode. Inace svaki mjesec je popust, ima na stranici uvijek aktualni katalog sa popustima, nije lose to pratiti, nadje se jako lijepih i povoljnih stvari.
Po meni : isplati se kupovati na popustima,  sa sada ce biti najbolje vrijeme jer se treba rijesiti ovogodisnjih zaliha i pripremiti za slijedecu godinu i novi katalog koji ce uvijek biti , hm....a skuplji, ali novi modeli.
 
caras said:
ima li ko da donosi stvari iz luisa u hr uz neku razumnu proviziju ?

Korni, Rhythm, Kreso iz BJ,... (y)
 
Gato said:
Korni, Rhytm, Kreso iz BJ,... (y)

uzeo bi sebi ovaj set gedora pa ako ima ko da uskoro ide neka se slobodno javi na pm.....


http://www.louis.de/_40aba409610c07f3601e9d1cd6dd8838f4/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=370&wgr=461&list_total=16&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10003583


 
caras said:
uzeo bi sebi ovaj set gedora pa ako ima ko da uskoro ide neka se slobodno javi na pm.....


http://www.louis.de/_40aba409610c07f3601e9d1cd6dd8838f4/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=370&wgr=461&list_total=16&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10003583
Korni ide 5.11. a 20. se vraca, ako ti to stima dogovorite se na PP.
 
gorank said:
Koliku proviziju uzima ekipa???
Neki cca 10%, a neki uzimaju 8 kn za eur.
 
mrcina said:
za to se neisplati nikog pitati več se sam uputiti u luis.
Možda tebi iz ''Mega Citya''
Ali da ja idem po neke..gedore od 20€ i da plaćam put 500-700kn plus što izgubim cijeli dan...mislim da mi se ne isplati.  (y)