louis

cro_ines said:
Ako netko treba nesto iz louisa moze se javit da provjerim,nabavim il eventualno kupim. Zivim u becu i imam 2km do Louisa......
Mogu Te zamolit , nije hitno, ako ćeš ići u Louis da mi pogledaš dali imaju "ralicu" za HONDU
CBF 600 S 2008G (novi model) i koja je cijena . Neznam dali su karbonske ili neutral (boja) . Unaprijed hvala !!! Možeš napisat na ovu stranicu ili PP .
 
imaš za cbf1000
http://www.louis.de/_40e0330fc142e1f149e69246b1f72f59e0/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=450&wgr=310&list_total=9&anzeige=0&artnr_gr=10008123

sad, da li paše na 600  :misli:
 
rhythm said:
imaš za cbf1000
http://www.louis.de/_40e0330fc142e1f149e69246b1f72f59e0/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=450&wgr=310&list_total=9&anzeige=0&artnr_gr=10008123

sad, da li paše na 600   :misli:
Taj link kaj si stavio su ako se ne varam donji oklopi, a ne samo ralice. A i cijena mi se čini kao da je tako...
 
rhythm said:
imaš za cbf1000
http://www.louis.de/_40e0330fc142e1f149e69246b1f72f59e0/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=450&wgr=310&list_total=9&anzeige=0&artnr_gr=10008123

da li paše na 600   :misli:
Ne paše sigurno, , 1000 je puno veća i šira ! (y)
 
da li se isplati ici do louisa po cijelu opremu? koliku uopce vrijednost  mogu prenjet preko granice jer neznam kako funkcionira to s carinom itd...  :? S autom ili busom bi isao do graza.
 
djubi said:
da li se isplati ici do louisa po cijelu opremu? koliku uopce vrijednost  mogu prenjet preko granice jer neznam kako funkcionira to s carinom itd...  :? S autom ili busom bi isao do graza.

www.louise.de pa usporeduj cijene sa onima u HR

1000 kuna mozes bez carine uvesti
 
a jel netko pokusao otici gore bez opreme (znaci samo kacigu da ima na glavi naravno, a doma se vratiti sa opremom na sebi?
znaci uzet gore kozni kombinezon, cizme, rukavice i to obuc i vratit se doma?
 
c2h5oh said:
a jel netko pokusao otici gore bez opreme (znaci samo kacigu da ima na glavi naravno, a doma se vratiti sa opremom na sebi?
znaci uzet gore kozni kombinezon, cizme, rukavice i to obuc i vratit se doma?

mozes se ti bez problema vratiti dok ne potvrdujes stojer na granici jel si medusobno javljaju za cifre iznad 300 ili 500 ojra

ako nema potvrde da je izaslo, nemre ti nist dokazati da si kupio gore
 
c2h5oh said:
a jel netko pokusao otici gore bez opreme (znaci samo kacigu da ima na glavi naravno, a doma se vratiti sa opremom na sebi?
znaci uzet gore kozni kombinezon, cizme, rukavice i to obuc i vratit se doma?
ja sam tako išla gore  :mrgreen: u prastaroj jakni i tenisicama koje sam poslije bacila  :mrgreen:  Kupila si svu opremu,navukla na sebe, potvrdila merver i nikakvih problema  :wink:
A kacige se ne isplati uzimati tamo kad su cijene iste  :misli:
 
lili said:
ja sam tako išla gore  :mrgreen: u prastaroj jakni i tenisicama koje sam poslije bacila  :mrgreen:  Kupila si svu opremu,navukla na sebe, potvrdila merver i nikakvih problema  :wink:
A kacige se ne isplati uzimati tamo kad su cijene iste  :misli:

Sve se može riješiti...  (y)
a kaciga...ak je cijena ista, opet se isplati za razliku od mervera. pod uvjetom da kupuješ za cash. kod nas ju razvučeš na xy rata, pa je to prihvatljivije nekome.
Ali baš kod kaciga ima gro primjera da su cijene više nego kod nas  :misli:
jbg. treba vidjet koji te model zanima, pa usporediti cijenu i ići po to.
Isto tako se da naletiti na hebene popuste, pa i to treba uzet u obzir.
A kaj se opreme tiče, sjedni sa mnom u auto kad ja idem, pa ne moraš busom  (y)
 
ako netko ide uskoro bio bih mu veoma zahvalan kad bi mi mogao kupiti

http://www.louis.de/_40841046ff351219a55682608b1deb821f/index.php?topic=artnr&artnr=10001548

oko plaćanja ćemo se dogovorit ( plus placam piće (y) )
 
ta torba bude ti tek za 3 tjedna u prodaju u trgovinama. može se naručiti, ali dolazi za 3 tjedna rek.  (y)
 
rhythm said:
ta torba bude ti tek za 3 tjedna u prodaju u trgovinama. može se naručiti, ali dolazi za 3 tjedna rek.   (y)

jel mozes ovo donijeti??

10034831
 
rhythm said:
ta torba bude ti tek za 3 tjedna u prodaju u trgovinama. može se naručiti, ali dolazi za 3 tjedna rek.   (y)

Hvala na informaciji...ali već sam se čuo sa kornijem koji će mi ipak pogledati (y)
 
neka gleda, ali naći (do tada) neće  (y)
ovo kaj ti ima naranđasti motorić pore artkla i broj, ti označava artikle koji dolaze i tjedan u kojem dolaze .