louis

Kaj nije da ima neki tip s foruma koji ide gore dva puta tjedno, a dofurava robu ali sebi zeme merver, i obračunava euro čpo 8,00 kn ......
 
rhythm said:
ide Rhythm opet za 2 tjedna      (y)
Ima li sto nova glede toga...? :misli:
 
Evo i meni bi trebalo nesto donijeti iz Louisa, je li donosi netko s foruma narucenu robu za druge ?
 
@ Gato: sutra bi se trebao ćuti s njima, pa u srijedu ići gore  (y)
 
rhythm said:
@ Gato: sutra bi se trebao ćuti s njima, pa u srijedu ići gore   (y)
OK. Javi za lovu kad i koliko da ti uplatim i ima li sto od jakne, jer mi nisi odgovorio na SMS ni na PP... :misli:
 
Iz Louisa donosi sve jedan sto je tamo svaki mjesec, zove se zove "Korni" uzela sam jaknu i kozno odijelo kod njega,bez problema, posaljes PP, on ti kaze kad ponovo dolazi, pripremis novce i sve je tu, cak i ako nesto ne pase (jakna mi je trebala broj manje ) , odnio i zamijenio.
 
alibaba said:
Iz Louisa donosi sve jedan sto je tamo svaki mjesec, zove se zove "Korni" uzeo sam jaknu i kozno odijelo kod njega,bez problema, posaljes PP, on ti kaze kad ponovo dolazi, pripremis novce i sve je tu, cak i ako nesto ne pase (jakna mi je trebala broj manje ) , odnio i zamijenio.
Ovo mi treba!
Jeli covjek s foruma ili... Ne mogu ga naci medju korisnicima? :misli:
 
Pretpostavljam da se o njemu priča: http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=3359
 
Medo said:
Pretpostavljam da se o njemu priča: http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=3359
Najvjerojatnije. Hvala! (y)
 
Vesela vijest: javili se danas iz shopa da je sve stiglo. U petak sam gore, a sada na pp ide svima kaj im je za činiti          :mrgreen:
 
jel ide ko u louisa triba mi jedna sitnica?
 
ja narucujem al mi je dostava kod nekog u austriji ili njemacki jer je pre skupo da tu saljes.
Ja dok nest narucim u roku dan il dva vec dodje dostava
 
Ako netko treba nesto iz louisa moze se javit da provjerim,nabavim il eventualno kupim. Zivim u becu i imam 2km do Louisa......
 
cro_ines said:
Ako netko treba nesto iz louisa moze se javit da provjerim,nabavim il eventualno kupim. Zivim u becu i imam 2km do Louisa......

Koliko često dolaziš u HR i kako bi uopće preuzeo stvar koju bih naručio?
Trebao bih nekakvu torbu pa me zanima.