louis

zna li netko do kada traju ove last chance akcije?
 
danas stigli neki alati koje sam narucio preko kornija,uglavnom moja preporuka za njega,sve je bilo ka sta je i dogovoreno  (y)
 
caras said:
danas stigli neki alati koje sam narucio preko kornija,uglavnom moja preporuka za njega,sve je bilo ka sta je i dogovoreno  (y)
I kakav je ,mene interesiraju gedore i to malo bolje ,kakav im je alat,roba im nije baš bog zna šta ali kolko para tolko i muzike,bil sam jedanput i stvarno se ne isplati ići po malo stvari jer dok se potroši gorivo,cuga,vinjeta itd ,pa kad dođeš pol stvari nema ,ono kaj je jeftino rasproda se a ono skuplje je na policama,i što je najgore ne popunjavaju jeftinije stvari,skoro sam im jeb... mamicu ,i to je EuropA.
 
merlin68 said:
I kakav je ,mene interesiraju gedore i to malo bolje ,kakav im je alat,roba im nije baš bog zna šta ali kolko para tolko i muzike,bil sam jedanput i stvarno se ne isplati ići po malo stvari jer dok se potroši gorivo,cuga,vinjeta itd ,pa kad dođeš pol stvari nema ,ono kaj je jeftino rasproda se a ono skuplje je na policama,i što je najgore ne popunjavaju jeftinije stvari,skoro sam im jeb... mamicu ,i to je EuropA.

ja sam uzea veliki set gedora,tek sam ih dobia,nisam jos nista rastavlja sa njima,ali ovako na prvi pogled izgledaju skroz solidno.sta se cijene i kvalitete tice,siguran sam da sam bolje prosa nego da sam kupova ode u nas,jer kod nas lupaju takve nebulozne cijene za sve da je to cudo..
 
caras said:
danas stigli neki alati koje sam narucio preko kornija,uglavnom moja preporuka za njega,sve je bilo ka sta je i dogovoreno  (y)

Slažem se, meni korni donio neki dan štender, tank torbu i termo hlače, također sve pohvale za čovjeka, super korektan i sve se da s njim dogovoriti! Ovim putem ga pozdravljam i još jednom se zahvaljujem!  (y)
 
draganb said:
Slažem se, meni korni donio neki dan štender, tank torbu i termo hlače, također sve pohvale za čovjeka, super korektan i sve se da s njim dogovoriti! Ovim putem ga pozdravljam i još jednom se zahvaljujem!  (y)
Kao sto i sam rekoh vec jednom za Kornija: (y)! Cesto meni, zeni, pa i nekim mojim prijateljima donese sto god narucimo i svi su maksimalno zadovoljni uslugom :D.
Inace, sto se robe iz Louisa tice, ne bih se slozio da je generalno nekvalitetna, iako se nadje i takve, ali je ista barem po razumnim cijenama.
 
Ljubo_01 said:
A daj ga prestanite toliko hvaliti..sigurno mu je sada neugodno  :oops:  :mrgreen:
Nema mu zasto biti neugodno kad je istina. (y)
 
Pozdrav svima, ide netko u Louis ovih dana?
Nema me baš često na forumu, pa nisam u tijeku.
Trebam neke dvije sitnice (ukupno cca 100 eur).
Unaprijed hvala na bilokakvom odgovoru.
 
Korni bi trebao za Minken za desetak dana ako se ne varam, a za ostale ne znam. Probajte kontaktirati ove sto idu na PP i sve ce biti jasno.
 
gledam sad i vidim da Louis ima dostavu, a kad oznacim hrvatsku i to ne pise cijena shippinga. ima neka sansa da saznam koliko kosta?


jer kad napravim narudzbu (napravio sam jednu za probu sa kacigom koju ocu) onda dobijem mail da je kao narudzba napravljena ali nece shippati dok ne dobiju lovu (payment : cash in advance) pa reko da pitam jel itko radio tako nesto i to?
 
Pokušavam saznati jeli postoji mogućnost prilikom kupovine u Louisu (dvodjelnog kombinezona) da se uzme jakna jedan broj, a hlače drugi broj?!  :misli:
Naime, nisam "standardnih" proporcija  :LOL:, pa kad odem da ne ispadnem "Balkanac"... :wink:
 
c2h5oh said:
gledam sad i vidim da Louis ima dostavu, a kad oznacim hrvatsku i to ne pise cijena shippinga. ima neka sansa da saznam koliko kosta?


jer kad napravim narudzbu (napravio sam jednu za probu sa kacigom koju ocu) onda dobijem mail da je kao narudzba napravljena ali nece shippati dok ne dobiju lovu (payment : cash in advance) pa reko da pitam jel itko radio tako nesto i to?
Nemoj komplicirati, jednostavnije ti je i u konacnici jeftinije naruciti sto trebas preko nekoga od ljudi s foruma koji redovito donose robu iz Louisa. (y)
 
ma znam da je jeftinije, samo opet vidim tu se nitko ne javlja da bi isao gore, a meni je neisplativo ici samo za kacigu. i to pogotovo kacigu za 100 eura :D

pa sam mislio mozda imaju neku normalnu cijenu za dostavu da me izadje opet jeftinije nego tu.
 
c2h5oh said:
ma znam da je jeftinije, samo opet vidim tu se nitko ne javlja da bi isao gore, a meni je neisplativo ici samo za kacigu. i to pogotovo kacigu za 100 eura :D

pa sam mislio mozda imaju neku normalnu cijenu za dostavu da me izadje opet jeftinije nego tu.
Ide ti korni za par dana, samo pazi ako narucujes kacigu koju nisi probao kod nas da te nebi iznenadila neodgovarajuca velicina (kao sto se meni dogodilo), jer se iste poprilicno razlikuju ovisno o proizvodjacu i kalupu.