louis

Pa zasto ne? Pa nije mu valjda ispod casti ako je tu negdje napisati 'idem ja' ili 'tu sam i mogu/nemogu'  :misli:
Ili netko drugi tko ide ili se vraca prije.
Meni je rega pred kraj mjeseca i trebao bi te retrovizore prije pa me zanima tko bi mi to mogao prvi donjeti.
 
jedino on.....provjeren i korektan......

on ne posjećuje ovu temu često, a tebi treba pa ne vidim razlog koji te sprečava da pošalješ pm budući da si tu već dosta vremena potrošio
 
Ma nema potrebe za prepucavanjem, Korni je maksimalno ok, nista mu nije "ispod casti" i sve se s njim moze dogovoriti (y), ali zbog posla nije bas cesto na temi, tako da je najbolje kontaktirati ga osobno. Ako tko treba kontakt broj, javite mi se na PP.
 
Gato said:
Ma nema potrebe za prepucavanjem, Korni je maksimalno ok, nista mu nije "ispod casti" i sve se s njim moze dogovoriti (y), ali zbog posla nije bas cesto na temi, tako da je najbolje kontaktirati ga osobno. Ako treba kontakt broj, javite mi se na PP.
tocno to...ja se isto ljepo javio i sve 5 (y) ...nista mu nije problem,samo ne zalazi tu previse...ali ce ti na pp odgovoriti u najkracem roku (y)
 
Malo ste ga sada napuhali.
Kaže Gato da je tu tek za 10-ak dana i to mi je malko na knap. Znam da je osim njega tu bio i rhythm i attac i šta ja znam tko još i ako mi se nitko drugi ne javi za dan dva naravno da ću kontaktirati Kornija i dogovoriti sa njim.
Evo, idem odmah da budete na miru  :D
 
imam pitanje jedno dal mogu u grazu podici mporeza jer imam od prosli put neko mi je bil spominjal da se more tam u seiersbergu podic al neznam sad to dal ko zna di se moze podici to
 
ide li tko skoro.?  :misli:
trebala bi mi neka sitnica..
 
tko ide cesto u louis? kome bi sa dalo kupit mi retrovizore i poslat postom?
moze kakav link da vidim kakvih retrovizora ima
 
Kontaktirajte Kornija. Kao sto vec sto put rekoh, on je tamo svakih 2 tjedna. (y)
 
moover said:
možeš u seiersbergu, ja dižem tamo svaki puta...  (y)

a gdje točno u seiersbergu? vidim, to je neki shopping centar, pretpostavljam prilično velik. a budući da nikad nisam bio tamo, da se znam snać.

hvala  (y)
 
ddario said:
a gdje točno u seiersbergu? vidim, to je neki shopping centar, pretpostavljam prilično velik. a budući da nikad nisam bio tamo, da se znam snać.

hvala  (y)
da, to je veliki šoping centar... ako gledaš s glavnog vanjskog parkinga, recimo da zgrada ima L oblik, tax free je taman negdje na spoju dva krila zgrade... iliti uđeš na glavni ulaz, skreneš lijevo i hodaš minutu dvije...  ;)
 
moover said:
da, to je veliki šoping centar... ako gledaš s glavnog vanjskog parkinga, recimo da zgrada ima L oblik, tax free je taman negdje na spoju dva krila zgrade... iliti uđeš na glavni ulaz, skreneš lijevo i hodaš minutu dvije...  ;)

e super, hvala ti, sad je sve jasno. povrat za scottoiler bit će bar neka satisfakcija za uništenu felgu  ;) :mrgreen: