louis

SAVJET:
Nikako nemoj kupovati kacigu a da je prije nisi nabio na svoju tikvu! :mrgreen:
Kod nas probaš npr. Nolan, a naručiš Shark-i eto ti velikog problema!
Nisu isti kalupi i lijepo imaš kacigu koja žulja, smeta, gužva...
A dogodi se i da ti kaciga paše po "broju", ali kroj, tj. unutrašnjost nikako ne odgovara!
Nema standarda za unutrašnji kroj, pa i to je potencialno veliki problem...
 
Korni dolazi 04.03
 
hmmm. znaci MORAM do Nolana ic. a ko ga drzi kod nas?
bem ti ja mislio kako imam lijepu glavu da mi pase kalup kako treba :D
premjerio glavurdu uzduz i poprijeko i drito je u sredini za medium velicinu...
 
BIM u Draškovićevoj.
Kad skreneš s Branimirove u Draškovićevu, nakon 100 - 150m s desne strane, preko puta Šenoine.
 
kosta said:
BIM u Draškovićevoj.
Kad skreneš s Branimirove u Draškovićevu, nakon 100 - 150m s desne strane, preko puta Šenoine.
U Draskovicevoj je na broju 47, a imaju i trgovinu u Maksimirskoj 56.
c2h5oh said:
hmmm. znaci MORAM do Nolana ic. bem ti ja mislio kako imam lijepu glavu da mi pase kalup kako treba :D
premjerio glavurdu uzduz i poprijeko i drito je u sredini za medium velicinu...
Svakako otici i probati upravo taj model kacige koji mislis naruciti, inace ti ne ginu razno-razna neugodna iznenadjenja. Osobno sam unazad 2-3 mj isprobao cca 15 kaciga razlicitih proizvodjaca, sve u mojoj M velicini i ni jedna nije bila ista! Razlike su tolike da neke uopce ne idu na glavu, dok druge uglavnom negdje stezu i zuljaju. Cak se i pojedini modeli istog proizvodjaca i u istoj velicini jako razlikuju jedan od drugoga. Jedino od isprobanog sto mi pase i ima podjednak kalup u M velicini su AGV, Nolan i Schuberth. Kako nisam bio previse zadovoljan kvalitetom AGV GP1 koju sam imao prije dosta godina, a za najbolju od navedenih Schuberth nisam imao dovoljno love, odlucio sam se ponovo za Nolanku N 84 koja mi uz to sto sam ju kupio na velikom popustu najbolje sjeda na glavu, a uz to je bolje tapecirana i dublja naprijed od novijeg modela N 85.
 
IgorZ said:
treba mi nešto iz louisa. ide netko ovih dana pa da mi donese usput? tnx
Kao sto rekoh par postova iznad: Korni ide za par dana i moze donijeti sto god trebas. (y)
 
kliker-vk said:
SAVJET:
Nikako nemoj kupovati kacigu a da je prije nisi nabio na svoju tikvu! :mrgreen:
Kod nas probaš npr. Nolan, a naručiš Shark-i eto ti velikog problema!
Nisu isti kalupi i lijepo imaš kacigu koja žulja, smeta, gužva...
A dogodi se i da ti kaciga paše po "broju", ali kroj, tj. unutrašnjost nikako ne odgovara!
Nema standarda za unutrašnji kroj, pa i to je potencialno veliki problem...

Kad nije svaka blentara ista  :mrgreen:
 
Da ne gnjavim covjeka odmah, koja je procedura s korniem?
Mislim,bavi li se tim covjek ili je to ovako, cisto jer ide gore pa ce ponit jos par stvari sa sobom.
Pitam jer mi je glupo nabit mu 2 jakne ili odijela ako je ovaj drugi slucaj u pitanju.

 
Spin said:
Da ne gnjavim covjeka odmah, koja je procedura s korniem?
Mislim,bavi li se tim covjek ili je to ovako, cisto jer ide gore pa ce ponit jos par stvari sa sobom.
Pitam jer mi je glupo nabit mu 2 jakne ili odijela ako je ovaj drugi slucaj u pitanju.
Ko sto rece Pazdrkan, mogao si direktno njega pitat, maksimalno je ljubazan i mislim da nema problema sto god da narucis. Covjek radi u Minkenu i svaka 2 tjedna ide tamo, a uz put pokupi narudzbe od ljudi i donese sve sto treba, bez problema. Uzima kao i ostali 10% i pouzdan je maksimalno.
Kao sto vec jednom rekoh slicno iskustvo imam i s Rhythm, ali mi osobno bolje pase Korni jer je covjek iz VK i u povratku prolazi kroz SB, pa mi robu dostavi prakticki doma. (y)
 
:misli: Ima li netko da je zainteresiran da podjelimo troškove goriva za odlazak u Luis? Dvoje nas ima, pa kad bi bilo još dvoje iz Slavonije, mislim da bi nam se isplatilo otići  :wink:
 
Halo dječaci.
Tko je trenutno najbliži Louisu i tko mi može prvi donjeti dva kromirana retovizora 10028486 i 10028487, ili 10028294 i 10028295 ili ako ništa onda dva 10028173?

Čujemo se na PP
 
Ljubo_01 said:
Halo dječaci.
Tko je trenutno najbliži Louisu i tko mi može prvi donjeti dva kromirana retovizora 10028486 i 10028487, ili 10028294 i 10028295 ili ako ništa onda dva 10028173?

Čujemo se na PP
Mislim da je Korni u Minkenu  :mrgreen: i da dolazi za najvise desetak dana, ako ti to pase.
 
pa javi se Korni - ju  na pm....neće se čovik tebi javljat....ccc


http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=3359