louis

moover said:
Tražiš društvo za đir?  :misli: :mrgreen:

Nažalost ne.  :? Spriječen sam poslom,a nešto me čeka gore!  :D Ti ideš ili me samo  :jesus: ?
 
dr.chala said:
Nažalost ne.  :? Spriječen sam poslom,a nešto me čeka gore!  :D Ti ideš ili me samo  :jesus: ?
Pitam.... nemam potrebe ići u lujis, al zainteresiran sam za đir po route 69 (ak nađem ekipu), pa se može i do lujisa...  ;)
 
moover said:
Pitam.... nemam potrebe ići u lujis, al zainteresiran sam za đir po route 69 (ak nađem ekipu), pa se može i do lujisa...  ;)

Dam ti super rutu Graz-Zeltweg-Lavamund i još počastim koljačima???  (y)
 
moover said:
Pitam.... nemam potrebe ići u lujis, al zainteresiran sam za đir po route 69 (ak nađem ekipu), pa se može i do lujisa...  ;)

Koliko ja znam imaju 29 i 30.7. opet sniženje (SSV), pojedinačni artikli do -50%  :mrgreen: , jel je neko spomenuo routu 69  :misli:
 
Tmax said:
Koliko ja znam imaju 29 i 30.7. opet sniženje (SSV), pojedinačni artikli do -50%  :mrgreen: , jel je neko spomenuo routu 69  :misli:
spomenuh ja, al idem sutra ujutro...  ;)
 
Kawaman said:
Ako ti nije teško moš mi reć kak se zove taj dućan, možda broj telefona, a ako nisam prezahtjevan možda i internet stranicu.... :mrgreen:


Ovo ti je stranica:

http://www.moto-oprema-amd.hr

Gore ti je adresa i broj telefona.

Ove cijene nisu opce lose po mom misljenju...  (y)
 
vidim da je bila vec tema louis pa da se nadovezem,ako vam treba nesto iz louis kataloga tu sam  :mrgreen: cijena je ista kao u katalogu na neke stvari i dodatan popust  (y)
 
Ljubo_051 said:
Takve volimo  :bis: :bis:
Još da znamo od kuda si..ne piše u avataru.

Zagreb al mogu sve slat i van zagreba  (y)
 
imam pitanje jedno, kakv je louis u villachu, jel to isto ko i u grazu ili ?
 
Žaba said:
imam pitanje jedno, kakv je louis u villachu, jel to isto ko i u grazu ili ?

tu imas sve trgovine louisa u austrij.. http://www.louis.de/_401d42d3e301f91d104e1c1e26bfb65573/index.php?topic=filialen&kategorie=suche&map_prepared=oesterreich

louis u villachu i grazu je isti oba dva su ti Mega shopovi,samo nisu sve stvari dostupne u svakom ducanu sto vidis na njihovom online shopu,pa onda ako si naso nesto konkretno nazovi pa pitaj dali je dostupno u villachu ili grazu
 
xl600v said:
Kaciga UVEX enduro flat, snižena cijena sa 229 eura na 89 eura. Ja jednu poručio pa kakva bude. (y)

ima super popusta na louisu,ak znas koja ti velicina treba  (y)
 
Ja sam u Grazu svaki ponedjeljak pa ako šta kome treba nek se javi.
Nisam se još pojavljivao na forumu ali par ljudi, što su naručivali neke stvari iz louisa, su mi rekli da se javim tu na forumu pa eto me...
 
bocojaki said:
Ja sam u Grazu svaki ponedjeljak pa ako šta kome treba nek se javi.
Nisam se još pojavljivao na forumu ali par ljudi, što su naručivali neke stvari iz louisa, su mi rekli da se javim tu na forumu pa eto me...

Kolka je tvoja provizija?