louis

www.louis.at

Uvijek ti tamo sve piše, uvijek svježi update...
 
U luis kad god dođeš nečeš fulat,ima za svakog i za svačiji džep, svakako treba otić ako je i malo ozbiljnija kupovina u pitanju.  (y)
 
pretplati se na email newsletter pa ces dobijat informacije o akcijama
 
Ja sam bio prije par dana u Louisu, bio na Imotu pa navratio i tamo, i nisu jos snizenja koliko vidim

znam da krenu sredinom 3mj. jer sam bio u to vrijeme prosle godine, sve kupio tamo i popusti su bili maksimalni!  (y)
 
baš gledam neš stranicu, i ne vidim uopće kombinezone (kožne).
A i retardi se ne trude već godinama prevest stranicu na Engleski, ko da svi znaju švapski po difoltu, a hebote... :palacdolje:

Jel netko bio možda? Zanimaju me dakle, kombinezoni.
Imam dvodjelni Pro-biker kombinezon već 5 godina, tamo kupljen, i imo bi ga i još al se skupio s godinama... :mrgreen:

I jako sam s njim zadovoljan.
kupio bih opet sličan takav, a na stranici nema ponude...
Nekak mi je skupo istovarit 4-5 milja za neku marku... pa čak i bez pdv-a.

BTW, ak ima netko za preporučit neki domaći dućan s opremom (popustima)...


 
Dek..Dadek said:
baš gledam neš stranicu, i ne vidim uopće kombinezone (kožne).
A i retardi se ne trude već godinama prevest stranicu na Engleski, ko da svi znaju švapski po difoltu, a hebote... :palacdolje:

Jel netko bio možda? Zanimaju me dakle, kombinezoni.
Imam dvodjelni Pro-biker kombinezon već 5 godina, tamo kupljen, i imo bi ga i još al se skupio s godinama... :mrgreen:

I jako sam s njim zadovoljan.
kupio bih opet sličan takav, a na stranici nema ponude...
Nekak mi je skupo istovarit 4-5 milja za neku marku... pa čak i bez pdv-a.

BTW, ak ima netko za preporučit neki domaći dućan s opremom (popustima)...
hm..kak nema...199 eura
http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=100&wgr=780&list_total=8&anzeige=0&artnr_gr=208007
kak ga ja vidim :mrgreen:
 
nemaš 6.5 dioptriju? :LOL:

šalim se, pa kaj treba kliknut da mi se pojave kombači, nabijem ih na taj švapski da ih nabijem :lipotan:

Fala :wink:
 
Dek..Dadek said:
nemaš 6.5 dioptriju? :LOL:

šalim se, pa kaj treba kliknut da mi se pojave kombači, nabijem ih na taj švapski da ih nabijem :lipotan:

Fala :wink:
za početak na sliku kacige -->lederbekleidung--> pa gore u produktgruppe izaberi lederkombis i izaći će ti kombinezoni. Imaš i lederjacke za jakne (kožne) i za lederhose za hlače (y)
 
live-for-ride said:
za početak na sliku kacige -->lederbekleidung--> pa gore u produktgruppe izaberi lederkombis i izaći će ti kombinezoni. Imaš i lederjacke za jakne (kožne) i za lederhose za hlače (y)

hvala (y)
 
Dylane, kućo stara, samo da pozdravim!

E, a jel ono ispod veličina i broj komada (pored nekih piše 12?)?
Jel to znači da ostalih ima samo po 1?
TNX.
 
flugo said:
Jesu svi artikli koji su zeleni dostupni u svim trgovinama odmah ?  :misli:

NISU !!1
Meni se dosta puta desilo da nema iako je zeleno.
zato je mudro naručiti i onda u roku 5-6 dana sa centralnog skladišta dođe u dućan u kojem narućujete  (y)
Ili  je dovoljno poslati pp.  :D