louis

Evo jucer bio u Grazu i obavio shoping za sebe i ekipu. Djevojka sa tecnim balkanskim me poslužila i za pohvalu njihova ljubaznost i profesionalnost. Na xlite kacigi vizir se zamaglio ja jednom mjestu kao neka greska na materijalu,uredno mi ga zamijenili nakon 10 mjeseci od kupnje. Isto tako reklamacija na Vanucci čizme greska na patentu,zamjenjene bez problema. Pohvale za Louis
 
jaki said:
Trebam onu tekucinu za ciscenje auspuha iz louisa..ima netko??

Jučer bio u Grazu u Louisu, pa kaj nisi ranije rekel  :021:  zakaj baš iz Louisa, to neke posebno dobro?
 
Evo voucher daju do 11.02. vridi
 

Attachments

  • eb252d06973ad6735f18230717e6904a.jpg
    eb252d06973ad6735f18230717e6904a.jpg
    311.7 KB · Views: 242
Nema veze s Louisom, ali ima s Grazom  :mrgreen:


Da li ide tko od vas forumaša za Graz ovaj tj pa da mi nekaj može kupiti u Seiersberg centru, niš posebnog!!
 
Pozdrav, mislim naruciti auspuh za hondu hornet 600, 2005g, mivv xcone.
Zanima me dali ima popusta i koliko cesto na auspuhe, te dali mi se isplati cekati? :mrgreen:
Zahvaljujem na odgovoru.  :021:
 
Ja san ga priko clana bocajaki uzea litos mislin oko 290€ me dosa. Zvuk bez db odlican
 
U srijedu 21.02.2018. oko 19:30 naručio, danas oko 9 ujutro stiglo u ZG.  :mrgreen:
Ostal skroz  :shock:
 
Da li je netko uzimao možda čizme Probiker Speedstar iz Louisa? Ne trebaju mi nikakve supersportske, obukao bi ih možda 10 puta godišnje, a osim cijene zanimljivo je što piše da su napravljene u Hrvatskoj! Zanima me vaše cijenjeno mišljenje jel vrijede te novce i ako je netko uzimao da li veličine odgovaraju broju koji se inače nosi patika i cipela ili treba uzeti broj veće?

Radi se o ovima: https://goo.gl/nzE8Qp
 
Probiker vrlo solidan Louisov brand, tako da mislim da ćeš biti zadovoljan pogotovo za tih par put godišnje.
Vrlo često uz predmet imaš 'Bewertungen' (Reviews) mišljenje korisnika koji su kupili taj predmet. Ako i ne kužiš njemački prebaciš u google translator, pa makar orijentaciono skužiš dojmove.
 
Crash said:
Probiker vrlo solidan Louisov brand, tako da mislim da ćeš biti zadovoljan pogotovo za tih par put godišnje.
Vrlo često uz predmet imaš 'Bewertungen' (Reviews) mišljenje korisnika koji su kupili taj predmet. Ako i ne kužiš njemački prebaciš u google translator, pa makar orijentaciono skužiš dojmove.
Gledao sam, malo su podijeljeni. Neki ne mogu nahvaliti, a drugima nakon 4 mjeseca pokidale se. Više me zanima kalup, da li je standardni ili neki uzak i kratak?
 
ivek-dj said:
Gledao sam, malo su podijeljeni. Neki ne mogu nahvaliti, a drugima nakon 4 mjeseca pokidale se. Više me zanima kalup, da li je standardni ili neki uzak i kratak?

Tko to zna....
Ako platiš PayPal-om dobiješ povratnu poštarinu nazad ako moraš vratiti (ako tražiš), a Louis ti ne komplicira oko povrata.
 
balky1 said:
Tko to zna....
Ako platiš PayPal-om dobiješ povratnu poštarinu nazad ako moraš vratiti (ako tražiš), a Louis ti ne komplicira oko povrata.
Hvala za info o povratu poštarine od PayPala. Moram samo malo pogledati proceduru.
 
ivek-dj said:
Da li je netko uzimao možda čizme Probiker Speedstar iz Louisa? Ne trebaju mi nikakve supersportske, obukao bi ih možda 10 puta godišnje, a osim cijene zanimljivo je što piše da su napravljene u Hrvatskoj! Zanima me vaše cijenjeno mišljenje jel vrijede te novce i ako je netko uzimao da li veličine odgovaraju broju koji se inače nosi patika i cipela ili treba uzeti broj veće?

Radi se o ovima: https://goo.gl/nzE8Qp

Ja ti imam takve pa ti bum rekel par stvari!

-promaću po kiši (ulovio me prolom oblaka), dok one male kišice i poneki pljusak izdrže!

-udobne su za vozit, za hodat ne baš, nakon sat vremena te ubiju :) (imaju dosta tvrdi đon), moraš imati štucnu jer te počne iritirati gornji dio podstave po cjevanici, malo je oštrija, ili je to do mene jer imam list ko Modrić pa mi je dosta napetoo gore.

nosim 41-42(većinom 41) kako koji model, no ove su mi idealne 41, tako da kaj se kalupa tiće to je standard. kako inaće nosiš tak uzmi i ovo!

-odvozio na njima od zagorja do Budve i natrag i tokom vožnje su mi bile ok, a za hodanje sam gore naveo.

-koristio sam ih na kroseru par puta po blatu i potom ih pral 2X i dole mi se odljepol čičak koji ide prekocifa, ali to se sad dogodilo neki dan a stare su sad će treća godina.

Moj zaključak bi bil da se totalno isplate po toj cijeni, ne očekuj udobnost u hodanju i neku ventilaciju pri ljetnim vručinama ali kaj se vožnje tiće i osjeta komandi na nogama to je OK.
Za 10x godišnje dušu dale  (y)



 
danc00 said:
Ja ti imam takve pa ti bum rekel par stvari!

-promaću po kiši (ulovio me prolom oblaka), dok one male kišice i poneki pljusak izdrže!

-udobne su za vozit, za hodat ne baš, nakon sat vremena te ubiju :) (imaju dosta tvrdi đon), moraš imati štucnu jer te počne iritirati gornji dio podstave po cjevanici, malo je oštrija, ili je to do mene jer imam list ko Modrić pa mi je dosta napetoo gore.

nosim 41-42(većinom 41) kako koji model, no ove su mi idealne 41, tako da kaj se kalupa tiće to je standard. kako inaće nosiš tak uzmi i ovo!

-odvozio na njima od zagorja do Budve i natrag i tokom vožnje su mi bile ok, a za hodanje sam gore naveo.

-koristio sam ih na kroseru par puta po blatu i potom ih pral 2X i dole mi se odljepol čičak koji ide prekocifa, ali to se sad dogodilo neki dan a stare su sad će treća godina.

Moj zaključak bi bil da se totalno isplate po toj cijeni, ne očekuj udobnost u hodanju i neku ventilaciju pri ljetnim vručinama ali kaj se vožnje tiće i osjeta komandi na nogama to je OK.
Za 10x godišnje dušu dale  (y)
Hvala na odgovoru. Na kraju sam naručio broj veće, ne smeta mi ako je malo veće. Isto sam kao ti 41, ali ako je uži kalup onda uvijek moram 42 jer inače ne mogu nogu ugurati. Baš sam negdje prije jedne Hein Gericke čizme probao 41 ali zbog širine nisam ih mogao obući.