m tech kombinezoni...

Status
Not open for further replies.
Prvo ti moras odlucit za sta ti kombinezon treba,pa se onda moze izabrat pravi (y)
 
Ne tako Tomo, uči od Noveme nove. Prvo ponudi linkove na oba, napiši par pohvalnih riječi i onda stavi cijenu uz slučajni komentar da je to baš sad na akciji. 8)  :mrgreen:
 
:misli: :misli: :misli: :misli: mate, mate pa ne prodajemo iveco :jesus: :jesus:


s.
 
Ja naručio model SCORPION za 2007 godinu, pogledaj na www.m-tech.it modele za 2007. A Tomo (59) će ti najbolje objasnit sve o kombinezonima i cijenama. Ja nedavno kupio rukavice kod njega u dućanu.
 
JA BI UZO EVO1,ČINI MI SE DA JE DOBAR,I JA SAM GA MISLIO KUPIT KAD DODJEM DO NEKE LOVE :)
 
              :misli: :misli:koje su cijene ta dva kombinezona :misli: :misli:


















 
mislim da je mtech previše izreklamiran, a da mu kvaliteta baš i nije nešto, čuo sam da hoće popucat kad padneš, i to od više osoba, meni dovoljan razlog da ga ne kupujem
 
SaleKT said:
mislim da je mtech previše izreklamiran, a da mu kvaliteta baš i nije nešto, čuo sam da hoće popucat kad padneš, i to od više osoba, meni dovoljan razlog da ga ne kupujem

koja je alternativa?
 
Evo1 ti se vise ne proizvodi tak da to zaboravi.Sad imas Fire i Scorpion, to je isti rang odijela samo moras odluciti koje ti se vise svidja...Ja imam m-tech fire i prezadovoljan sam odijelom,a to ce ti reci i svi ostali koji nose m-tech.  (y) A ovih prica o ovim ili onim kombinezonima i koji su najbolji a koji najgori ce uvijek biti jer su neki ljudi ili jalni sto nekome ide posao, ili im je netko dao veci popust ili nesto trece pa onda pljuju po svemu drugome,a sto je najgore odijelo nisu ni vidjeli uzivo a kamoli probali.Najbolje ti je sve pregledat i probat pa se ti sam odluci,a ove babske price ostavi sa strane...
Uzivaj  (y)
 
SaleKT said:
mislim da je mtech previše izreklamiran, a da mu kvaliteta baš i nije nešto, čuo sam da hoće popucat kad padneš, i to od više osoba, meni dovoljan razlog da ga ne kupujem
Bio neki link na neki test dvodjelnih kombinezona (ne da mi se tražiti s obzirom da sam trenutno na modemu) i ispada da je po kvaliteti nekako u sredini, a iznad ponekih razvikanih. S obzirom na cijenu mislim da je i više nego kvalitetan...
I da, evo-ta više nema, kako je već i netko spomenuo. Fire je "nasljednik" ako se ne varam.
 
Hrvoje said:
Bio neki link na neki test dvodjelnih kombinezona (ne da mi se tražiti s obzirom da sam trenutno na modemu) i ispada da je po kvaliteti nekako u sredini, a iznad ponekih razvikanih. S obzirom na cijenu mislim da je i više nego kvalitetan...
I da, evo-ta više nema, kako je već i netko spomenuo. Fire je "nasljednik" ako se ne varam.

Na tom testu je m-tech dobio manje bodova jedino zbog toga sto im odijelo kao nije bilo udobno a to ovisi od osobe do osobe jer nismo svi isti...
Evo i test... http://www.motoplus-web.com/index.php?option=com_content&task=view&id=497&Itemid=8
 
SaleKT said:
mislim da je mtech previše izreklamiran, a da mu kvaliteta baš i nije nešto, čuo sam da hoće popucat kad padneš, i to od više osoba, meni dovoljan razlog da ga ne kupujem

i ja sam čuo isto to da se rade od kože iz pakistana koja i nIije baš na nekom glasu!kao što prije rekoh ako nije hića treba pričekati neki veći moto show za kupovinu opreme ili ko što je sale reko speed i tomee (y)

kako najlakše prepoznat zagrepčane: "manje više svi furaju M-TECH" možda jesu njihovi proizvodi nešto jeftiniji na opremi ne treba štedit 8)
 
RSV TUONO said:
i ja sam čuo isto to da se rade od kože iz pakistana koja i nIije baš na nekom glasu!kao što prije rekoh ako nije hića treba pričekati neki veći moto show za kupovinu opreme ili ko što je sale reko speed i tomee (y)

kako najlakše prepoznat zagrepčane: "manje više svi furaju M-TECH" možda jesu njihovi proizvodi nešto jeftiniji na opremi ne treba štedit 8)

malo si fulal, M-TECH koristi kozu proizvodjaca Mastrotto :wink:

 
Ja ti imam m tech i jako sam zadovoljna... najbolje da odeš,vidiš na licu mjesta,probaš i uzmeš ono što ti najbolje odgovara,jer ti ćeš ga nositi a ne nitko drugi...  (y)
 
...a šta mislite o ovom kombinezonu, pošto nije nešto razvikana marka a ipak je na moto puls-ovom testu dobro okvalificiran....
http://www.moto-oprema-amd.hr/?A=PRD&ID=769&IDG=34
 
Status
Not open for further replies.