m tech kombinezoni...

Status
Not open for further replies.
RSV TUONO said:
pošto te nema već dva dana kao što si reko ne RISE a od m techa imao rukavice i raspale su se ko vreća a čuo i niz nezadovoljnih ljudi tako nemoj meni pametovat!!a to da je što sam napisao da je koža iz pakistana nisu moje riječi....a bolje nemam namjeru ni reč čije su al čovjeku zahvaljujem što mi je iskreno savjetovao što kupit a što ne kupit 8) ja samo iskazujem svoje mišljenje a djelomičmo iskustvo sa m techom!!da i nemam novaca za kupit kombinezon radije bi pričekao i skupio lovu za nešto kvalitetnije od tog vašeg hvaljenog i razviknog m techa!! a ti meni nemoj pisat o nekim kenjažama...drugim glupostima to što si ti zadovoljan sa tim i šačica ljudi nemora bit da su drugi!m-tech je možda ok za te pare koliko i za one koje žele šparat lovu da se računa da su kupili kombinezon,al sorry zna se što vrijedi i što se kupuje a to su proizvodi mislim da je glupo nabrajat 8)

Kao prvo malo se bolje(ti ili tvoj dobavljač informacija) informiraj o dobavljaču kože za M-tech odijela. To što su se tebi raspale rukavice nema veze s kombinezonima-meni su se raspale IKS-ove pa bi sad trebao tvrdit da IXS-ovi kombinezoni ne valjaju.Drugo ti si iz Rijeke pa popričaj s svojim sugrađaninom Valjanom kakav je M-techov kombinezon s kojim je on padao po Grobniku i s kojim još danas vozi(oko 3,5 godina). A o cijeni M-techa i ostalih uopće nema rasprave jer za tu cijenu koliko košta M-tech ne možeš kupit niti jedan ozbiljniji kombinezon.

TomiTraktor said:
da ih zovem i pitam za svaki artikl? nepraktično...u čemu je štos prodavati nesto a nedas javno cijenu...

kako mogu šepić
held iz čakovca,
motormanija (bering marushin)
svi ostali staviti cijene da si covjek u miru doma pogleda sve sto ga zanima, nadje se u cijenovnom rangu, nazove jel ima u toj i toj veličini i dodje pripremljen u dućan

2 bojan: a tko je onda maloprodaja? migomoto mi je rekao gajic da si pogledam kaj me zanima pa ce mi srediti nesto

Maloprodaju M-techa ti ima Tomica Jug u Maksimirskoj 69. Novootvoreni dućan s brdom opreme. (y)
 
DeeJay_ said:
Da imaš pravo Ivane, to je bilo zbog žurbe na marendicu...

Ispravak netočnog navoda (objašnjenje):

Zbog takvih papana kao što si ti ljudi imaju krivu predodžbu o Zagrebčanima a i često krivo razmišljaju o nekim m-tech odjelima kao dobrim odjelima...Istina da ljudi kažu da su dobra za te pare koliko koštaju ali i tomos APN je dobar za pare za koje košta... :LOL:
A vjerojatno si i ti dobar za ono koliko vrijediš...  (y)
Imaju lošu predodžbu oni koji su ljubomorni, ko i ti s tim svojim postovima koliko Ivan ima love. Pa i šta da ima, stari mu radi odličan posao i svaka čast na takvim poduzetnicima! A ti si očito jedan od onih kojima smeta što su drugi uspješni i što ih hvale. Je**ga stari, nemože svako bit takav! A pogotovo ne sa stavom kakav ti imaš. Usrao si cijelu temu s tim svojim "pametnim" primjedbama.
 
Status
Not open for further replies.