m tech kombinezoni...

Status
Not open for further replies.
:misli: :misli:
  :misli:  di kupiti dainese dvodjelni kombinezon,pošto ga imam namjeru uzeti? :misli:
                :misli:      koje su cijene?                            :misli:
 
:mrgreen: :misli: imam jedan dainese zeleno bijeli,ali je sa grbom
novi 500e.Jel to puno,mada ja nebi sa grbom.Italija.  ko zna neka javi!! (y) :cigle: :cigle:
 
macak zx6r said:
:misli: :misli:
  :misli:  di kupiti dainese dvodjelni kombinezon,pošto ga imam namjeru uzeti? :misli:
                :misli:      koje su cijene?                            :misli:


http://www.mlol.de/html/dainese.html
 
Sve ste izbrisali, onda jednostavno zaključajte temu pošto više nema smisla.
 
Mene dva dana nije bilo na forumu a vidim da se rasprava jako zahuktala,jedino mi je zao sto su moderatori pobrisali hrpu postova pa sad moram iz citata gledat tko je sta napisao.  :palacdolje: Ja imam m-tech i super sam zadovoljan ali to ne znaci da moram pljuvat po drugim proizvodjacima ako nisam probao,a ti decko sto mislis da m-tech narucuje kozu iz Pakistana si stvarno heben lik,bilo bi ti bolje da se prvo malo raspitas pa onda kenjas bezveze jer ispadas smijesan a da ne kazem nesto gore...
Prvo probajte kombinezone a onda komentirajte...
Pozdrav  (y)
 
Grex said:
Mene dva dana nije bilo na forumu a vidim da se rasprava jako zahuktala,jedino mi je zao sto su moderatori pobrisali hrpu postova pa sad moram iz citata gledat tko je sta napisao.  :palacdolje: Ja imam m-tech i super sam zadovoljan ali to ne znaci da moram pljuvat po drugim proizvodjacima ako nisam probao,a ti decko sto mislis da m-tech narucuje kozu iz Pakistana si stvarno heben lik,bilo bi ti bolje da se prvo malo raspitas pa onda kenjas bezveze jer ispadas smijesan a da ne kazem nesto gore...
Prvo probajte kombinezone a onda komentirajte...
Pozdrav  (y)

pošto te nema već dva dana kao što si reko ne RISE a od m techa imao rukavice i raspale su se ko vreća a čuo i niz nezadovoljnih ljudi tako nemoj meni pametovat!!a to da je što sam napisao da je koža iz pakistana nisu moje riječi....a bolje nemam namjeru ni reč čije su al čovjeku zahvaljujem što mi je iskreno savjetovao što kupit a što ne kupit 8) ja samo iskazujem svoje mišljenje a djelomičmo iskustvo sa m techom!!da i nemam novaca za kupit kombinezon radije bi pričekao i skupio lovu za nešto kvalitetnije od tog vašeg hvaljenog i razviknog m techa!! a ti meni nemoj pisat o nekim kenjažama...drugim glupostima to što si ti zadovoljan sa tim i šačica ljudi nemora bit da su drugi!m-tech je možda ok za te pare koliko i za one koje žele šparat lovu da se računa da su kupili kombinezon,al sorry zna se što vrijedi i što se kupuje a to su proizvodi mislim da je glupo nabrajat 8)
 
Neznam kaj se tiće kvalitete m-techa i neznam jel im koža dolazi iz Pakistana  :mrgreen: al kad sam isprobaval odijela m-tech mi nije nikak sjel  :( jaknu i hlaće nisam mogal ni pod razno sam zakopćati  :( nisam se mogal sam ćućnuti moral me gosp. Miljenko gurat prema dolje da se čućnem  :( a kad sam se ćućnul poćela me jakna gušit i bilo mi odijelo totalno neudobno  :( nakon toga sam probal Dainese Haku i odijelo je naspram m-techa bilo čisti preporod meka koža sve fino mogo sam zakopćat čućnut sam mogo bez problema  :D no nije mi se sviđalo to što ima ful kratku jaknu koju vjerojatno nebi mogo nosit samo na traperice  :( nakon toga sam probal Alpinestar odijelo samo neznam koji model  :misli: no odijelo je bilo odlićno kroj pasao koža ne tak tvrda ko M-tech i ne tak meka ko Dainese negdje između i na kraju uzeo RC-1  (y) i prezadovoljan odijelom paše na mene ko budali šamar  (y) Ne velim ja da M-tech ne valja samo meni nije odgovaral kroj  :(  vjerujem da je to dobro odijelo za cca 4000-4500kn i koje se nemože uspoređivati sa duplo (kod nas) skupljim Alpinestar RC-1 odijelom  (y) no kupnjom izvan granica RH se isplati a ako se vrati melver ispada nešto malo skuplji od M-techa  (y)
 
Skužajte na malom off-u, ali kakvi su ovi SPOOL dvodjelni kožni kombinezoni ALBERTO (cca. 3500 kn) i ESTORIL (cca. 4000 kn)... Isplati li se to uzimat...? I ako su ti SPOOL i slični M-TECH kombinezoni takav shit, zašto se uopće proizvode, i ko ih uopće kupuje...? :misli:
 
Doomsday said:
I ako su ti SPOOL i slični M-TECH kombinezoni takav shit, zašto se uopće proizvode, i ko ih uopće kupuje...? :misli:



svaka roba svoga kupca ima 8)
 
Doomsday said:
Skužajte na malom off-u, ali kakvi su ovi SPOOL dvodjelni kožni kombinezoni ALBERTO (cca. 3500 kn) i ESTORIL (cca. 4000 kn)... Isplati li se to uzimat...? I ako su ti SPOOL i slični M-TECH kombinezoni takav shit, zašto se uopće proizvode, i ko ih uopće kupuje...? :misli:
mislim da je problem kod tih odijela kaj nisu tak razvikana i kaj su dosta povoljna pa se to kod nas naravno povezuje s tim da su smeće :palacdolje:

da taj isti m-tech košta 10000kn onda bi svima bio super jer kod nas nekima jednostavno nešto mora imat super visoku  cijenu da bi kao valjalo!

sve koje poznajem koji imaju m-tech jednodijelna i dvodijelna s njim su jako zadovoljni a kad skupim još nešto love kupit ću si i ja m-tech (y)

probavao sam još neka odijela ali ovo mi nekak najblje paše (y) (y)

a i cijeloj temi jedini post s nekim argumentima je bio onaj test odijela u kojem je m-tech dosta dobro prošao tako da je sigurno jako dobro odijelo i defintivno best-buy :wink:
 
Ja sam nedavno nabavio dvodjelno kozno odijelo marke Spool model Alberto( u Trstu bilo snizenje jer je to model od prosle godine) i platio ga 350 eu. Sto se cijene tice,svaki komentar je suvisan...jer jeftinije nemoze !!! Odijelom sam full zadovoljan. Gledao sam i ostale,malo vise razvikanije firme,ali uvijek je bio problem naci odgovarajuci za moju visinu(189cm...i tezinu...86 kg).Jebi ga.sta god probao,ili prekratke hlace,ili jakna stisce prvise,ili gledano od iza,guzica visi kao daje nema :LOL:. Probao Spool...i savrseno mi stoji. Koza je mekana,jakna full udobna usprkos svim pojacanjima sto ima. Dakle ako netko ne pati od neke firme,i treba mu zastita za svakodnevnu voznju nasim cestama(nije neki profic) ovo bi mogla biti alternativa.  Gdje se nade za 2500kn kozni dvodijelni kombinezon ? Nevjerujem da je puno losilji od razvikanog(i skupoga) Dainese-a .Ja sam ipak misljenja da je kaciga najbitnija od svega(tu ne stedjeti-po mogucnosti)...
 
Traxman s foruma je kupio MTecha i kaze da mu je dobro, posalji mu pp
 
ja imam m-tech (force) i zadovoljan sam. vidio sam neke m tech kombinezone u dućanu u kojima je padano sa 240kmh ..ti kombinezoni koje ima vlasnik migo-mota su čisti dokaz kolko su to čvrsti kombinezoni , a da ne govorim od podosta vozača koji ga imaju ,nisam cuo niti jednu lošu kritiku.
ja sam pado u njemu 4-5 puta doduše sa skutera...što tu pretpostavljam rijetko koga može zanimati pošto ste vi na motorima a i nije neko mjerilo.
 
LUKA. said:
ja imam m-tech (force) i zadovoljan sam. vidio sam neke m tech kombinezone u dućanu u kojima je padano sa 240kmh ..ti kombinezoni koje ima vlasnik migo-mota su čisti dokaz kolko su to čvrsti kombinezoni , a da ne govorim od podosta vozača koji ga imaju ,nisam cuo niti jednu lošu kritiku.
ja sam pado u njemu 4-5 puta doduše sa skutera...što tu pretpostavljam rijetko koga može zanimati pošto ste vi na motorima a i nije neko mjerilo.

ma di je ko pao s 240kmh, u kakve priče ti vjeruješ :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
SaleKT said:
daj reci onom koji ti je to rekao da sere
ne budi naivan :mrgreen: :LOL: :LOL:
kaj ti imaš tolko protiv m-techa :misli: :misli:

ajde bar iznesi neki argument protiv kad već pljuješ :wink:

jedini argumenti u ovoj temi je onaj test po kojem je m-tech dosta dobro prošao tak da svi pljujete bezveze i večina vas koji pljujete nisu imali m-tech kombinezon u životu  :palacdolje:
 
bikerboy said:
kaj ti imaš tolko protiv m-techa :misli: :misli:

ajde bar iznesi neki argument protiv kad već pljuješ :wink:

jedini argumenti u ovoj temi je onaj test po kojem je m-tech dosta dobro prošao tak da svi pljujete bezveze i večina vas koji pljujete nisu imali m-tech kombinezon u životu  :palacdolje:

malo me mješaš po avataru, rekao sam svoje o mtechu na prvoj stranici, a ova zadnja dva posta se odnose na nešto drugo
daj malo čitaj nikove, nemoj samo sličice gledat :jesus: :jesus: :jesus:
 
SaleKT said:
malo me mješaš po avataru, rekao sam svoje o mtechu na prvoj stranici, a ova zadnja dva posta se odnose na nešto drugo
daj malo čitaj nikove, nemoj samo sličice gledat :jesus: :jesus: :jesus:
imaš pravo zamijenio sam te :mrgreen:

ali opet pišeš ono kaj su ti drugi rekli ili kaj si čuo a nisi ga imao da možeš pisat iz prve ruke :wink:

po onom testu je na sigurnosti dobio jako puno bodova tak da ti opet tvoje izjave ne stoje :wink:
 
Status
Not open for further replies.