m tech kombinezoni...

Status
Not open for further replies.
king said:
malo si fulal, M-TECH koristi kozu proizvodjaca Mastrotto :wink:

šta je to, marka neke talijanske krave :LOL: :LOL: :LOL:

šalim se. čuo sam da puca i ne bih je kupio zbog toga
 
Dovoljno je pogledat koliko naših vozača nosi m-tech, koliko je njih ozbiljnije stradalo u njima i cjenovno ih usporedit s drugim proizvođačima. A uostalom, njihov zastupnik glavni ulaže u motosport kod nas mnogo više od ostalih i nitko se od svih tih naših zastupnika nije ponudio sponzorirati naše vozače drugim kombinezonima, barem je to moje mišljenje (ajde Saša ima alpinestars). Puno ljudi su mi se pohvalili za njihove kombinezone, ja sam si jedan naručio, probao sam i mogu reć da mi je puno ugodnija jakna od moje arlen ness, koja kod nas dođe skoro ko m-tech kombinezon. To što je netko "čuo da je drugi čuo od frenda da nisu baš neki..." mogu bit nagađanja, pitajte ljude koji ih imaju šta će vam reć. A što se tiče zagrepčana i nošenja tih kombinezona, pogledaj cijene arlen ness i berik, alpinestars i dainese, spyke i spidi itd. po ZG i mislim da će vam bit sve jasno.
 
Vedran_ZG said:
Dovoljno je pogledat koliko naših vozača nosi m-tech, koliko je njih ozbiljnije stradalo u njima i cjenovno ih usporedit s drugim proizvođačima. A uostalom, njihov zastupnik glavni ulaže u motosport kod nas mnogo više od ostalih i nitko se od svih tih naših zastupnika nije ponudio sponzorirati naše vozače drugim kombinezonima, barem je to moje mišljenje (ajde Saša ima alpinestars). Puno ljudi su mi se pohvalili za njihove kombinezone, ja sam si jedan naručio, probao sam i mogu reć da mi je puno ugodnija jakna od moje arlen ness, koja kod nas dođe skoro ko m-tech kombinezon. To što je netko "čuo da je drugi čuo od frenda da nisu baš neki..." mogu bit nagađanja, pitajte ljude koji ih imaju šta će vam reć. A što se tiče zagrepčana i nošenja tih kombinezona, pogledaj cijene arlen ness i berik, alpinestars i dainese, spyke i spidi itd. po ZG i mislim da će vam bit sve jasno.


dosta je njih vozilo, ali ih je i dosta sad prestalo vozit, a i ovi što voze u njima baš i ne komentiraju kavalitetu
svaka čast migomotu zbog toga što ulaže u motosport, ali ipak treba pitat ove što voze u njima tj. koji su u njima pali, baš me zanimaju njihova iskustva :LOL:
 
Vedran_ZG said:
Dovoljno je pogledat koliko naših vozača nosi m-tech, koliko je njih ozbiljnije stradalo u njima i cjenovno ih usporedit s drugim proizvođačima. A uostalom, njihov zastupnik glavni ulaže u motosport kod nas mnogo više od ostalih i nitko se od svih tih naših zastupnika nije ponudio sponzorirati naše vozače drugim kombinezonima, barem je to moje mišljenje (ajde Saša ima alpinestars). Puno ljudi su mi se pohvalili za njihove kombinezone, ja sam si jedan naručio, probao sam i mogu reć da mi je puno ugodnija jakna od moje arlen ness, koja kod nas dođe skoro ko m-tech kombinezon. To što je netko "čuo da je drugi čuo od frenda da nisu baš neki..." mogu bit nagađanja, pitajte ljude koji ih imaju šta će vam reć. A što se tiče zagrepčana i nošenja tih kombinezona, pogledaj cijene arlen ness i berik, alpinestars i dainese, spyke i spidi itd. po ZG i mislim da će vam bit sve jasno.

svatko ima svoje mišljenje i različita iskustva,ja svakako nebi uzeo m-tech to sigurno,a to što njihov uvoznik ulaže najviše u motosport to je njihova stvar ne ulaže u mene :jesus: pa zahvaljujuči tim sponzorstvima vozača ta marka se i probila što neznači da valja,a pun vrag ljudi se popalilo na te fore!
 
Probaj, padni pa vidi! ;)
 
Ivan_ZG said:
ti stvarno nemas nikakvu granicu!? :x
Ono sto si ti izrekao u ovom otpicu, nema bas nikakvo uporiste, niti si dao ikakav konkretni argument!
Ja sam ti reko svoje..ako si toliko siguran u to sto pricas, onda ulozi neke pare na to, ali opce je poznato da pas koji laje ne grize..ulovio si se Tomeka, koji onako btw ima sve ono o cemu ti mozes samo sanjati, a to je ono neko osnovno postenje i odgoj, a ti vjerojatno nikad neces znati kako je to kada te cijene u određenim krugovima, jer si upravo ispao nista drugo nego obicni diletant..nadalje, uopce ne razumijem zasto zadires u neciji privatni zivot!? ocito ti u tvom bas ne ide najbolje, pa je lakse pricati o drugima..znam da je gadno kada moras kupiti motor da bi te cure voljele, ali jbg, svako nosi svoj kriz..

Eh vidim da su te lijepo peglali i iskompleksirali ko klinca a jebi ga to se liječi cijeli život a ovaj forum ti baš neće pomoć u tome znaš. A ne zadirem ja u ničiji život bez razloga ali ako neko zadire u moj i počne nakon prepiske o kombinezonima ulazit u nečiji život kako je recimo tia okrenula sa kombinezona na osobnu stranu onda zašto da ja budem đentlmen??? I onda se javi Tomislav, za kojeg nisam mogao ništa reći, da počne srat po meni jer on prodaje m-tech onda ću i ja srat po njemu a izvora imam fala bogu, a ti si očito iskompleksiran parama pa se za svaki Q oćeš kladiti...

Ja motor imam od 13g, od vremena Puch-a, APN-a,...,pa do CR-a, CBR-a i sad kad sam si kupio novi auto i sredio stan vozim kaj mogu trenutno priuštiti a da nebudem na nuli. A sa 13g. se ne love cure nego se drka Q, dok ne počneš fukat sa 16, a ti očito i danas...
Tako da se nebi moglo reći da imam motor zbog cura, jer onda nebi sad vozio Hornet '06 nego pi vozio nekog polovnog kupusa kao si svi vi "picolovci"...Meni za cure fala Bogu ne treba motor...
A hebi ga svako nosi svoj križ šta je je...
 
što ste obrisali svu raspravu o kombinezonima :misli: :misli: :misli: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
I to brisanje nije spriječilo daljnju sočnu raspravu!
 
Molio bih drage moderatore da mi objasne zašto je moj odgovor obrisan jerbo nekužim šta je bilo off

naveo sam karakteristike odjela po mom mišljenju i usporedbu :misli:
 
DeeJay_ said:
Eh vidim da su te lijepo peglali i iskompleksirali ko klinca a jebi ga to se liječi cijeli život a ovaj forum ti baš neće pomoć u tome znaš. A ne zadirem ja u ničiji život bez razloga ali ako neko zadire u moj i počne nakon prepiske o kombinezonima ulazit u nečiji život kako je recimo tia okrenula sa kombinezona na osobnu stranu onda zašto da ja budem đentlmen??? I onda se javi Tomislav, za kojeg nisam mogao ništa reći, da počne srat po meni jer on prodaje m-tech onda ću i ja srat po njemu a izvora imam fala bogu, a ti si očito iskompleksiran parama pa se za svaki Q oćeš kladiti...

Ja motor imam od 13g, od vremena Puch-a, APN-a,...,pa do CR-a, CBR-a i sad kad sam si kupio novi auto i sredio stan vozim kaj mogu trenutno priuštiti a da nebudem na nuli. A sa 13g. se ne love cure nego se drka Q, dok ne počneš fukat sa 16, a ti očito i danas...
Tako da se nebi moglo reći da imam motor zbog cura, jer onda nebi sad vozio Hornet '06 nego pi vozio nekog polovnog kupusa kao si svi vi "picolovci"...Meni za cure fala Bogu ne treba motor...
A hebi ga svako nosi svoj križ šta je je...

ne ja se ne zelim kladiti za svaki Q, nego samo za ono za sto imam uporiste..lova mi ne znaci previse u zivotu, osim sto se bez nje ne moze..ti si svojim postovima rekao jako puno o sebi, a siguran sam, nista dobro..da nemas kompleks manje vrijednosti, ne bi mi ni odgovorio na prethodni post, ali ti si se nasao uvrijeđen pa si se jos malo opravdao..imas izvora? jesi ti ikad u zivotu nesto sam probao pa mogao reci, da ovo je prava stvar..nisi..nego samo na rekla-kazala..ali to mi je sasvim jasno, zato je bitno na avataru napisati Altea 2.0...jer ince bi ljudi mogli pomisliti da imas neku 'obicnu' sto bi uzasno povrijedilo tvoj ego..a to, kad si poceo voziti motore me uopce ne interesira, jer ih ne vozis toliko dugo da bi mi mogao drzati predavanja..i jos nesto..nitko te nije dirao dok nisi poceo pricati nebuloze..realno, da si to napisao u nekim novinama, dobio bi tuzbu za klevetu (valjda znas sto to znaci :misli:)...pametnom dosta, pa u skladu s tim, ja cu se pokusati suzdrzati od danjih komentara  (y)
 
neznam tko je briso al obrisane su 5-6 stana pa se negdje i tvoj post našo.bude se javio moderator koji je to brisal
malo strpljenja (y)
 
DeeJay_ said:
Eh vidim da su te lijepo peglali i iskompleksirali ko klinca a jebi ga to se liječi cijeli život a ovaj forum ti baš neće pomoć u tome znaš. A ne zadirem ja u ničiji život bez razloga ali ako neko zadire u moj i počne nakon prepiske o kombinezonima ulazit u nečiji život kako je recimo tia okrenula sa kombinezona na osobnu stranu onda zašto da ja budem đentlmen??? I onda se javi Tomislav, za kojeg nisam mogao ništa reći, da počne srat po meni jer on prodaje m-tech onda ću i ja srat po njemu a izvora imam fala bogu, a ti si očito iskompleksiran parama pa se za svaki Q oćeš kladiti...

Ja motor imam od 13g, od vremena Puch-a, APN-a,...,pa do CR-a, CBR-a i sad kad sam si kupio novi auto i sredio stan vozim kaj mogu trenutno priuštiti a da nebudem na nuli. A sa 13g. se ne love cure nego se drka Q, dok ne počneš fukat sa 16, a ti očito i danas...
Tako da se nebi moglo reći da imam motor zbog cura, jer onda nebi sad vozio Hornet '06 nego pi vozio nekog polovnog kupusa kao si svi vi "picolovci"...Meni za cure fala Bogu ne treba motor...
A hebi ga svako nosi svoj križ šta je je...

ako sam te uvrijedila necime ja se ispricavam javno.ocito sam povrijedila tastinu tvoju ali nije mi bila namijera.moj post je aludirao da se na pricama ne osnuju neki argumenti.detaljnija pojasnjena imas kod postova od ostalih da ne ulazim opet u duzu raspravu za koju smatram gubljenje vremena.
 
tia said:
ako sam te uvrijedila necime ja se ispricavam javno.ocito sam povrijedila tastinu tvoju ali nije mi bila namijera.moj post je aludirao da se na pricama ne osnuju neki argumenti.detaljnija pojasnjena imas kod postova od ostalih da ne ulazim opet u duzu raspravu za koju smatram gubljenje vremena.

Eto pa šta to nisi napisala prije (bivših) 6 stranica i onda nebi bilo nikome krivo... :mrgreen:
 
Nije baš ljuljačka al je blizu pa će se prepoznati neki...

wiggle2.gif


Evo našao ja i ljuljačku...

Ko je koristio :tetter: u zadnje vrijeme za one poslove a!?!?!? Brzo inače 1 u zalaganje!!! I ajde da niste radi vlastite sigurnosti bili u m-tech odjelima... :LOL:

Sad će M-tech počet radi i ona druga zaštitna odjela koja se popularno zovu condom...
 
Stvarno, obrisano je brdo postova koji nisu imali veze sa OFF-om! :misli:

Ukljućujući i sve moje! :mrgreen: (a samo je su dva il tri bila off a sve drugo rasprava).

Jebo moderatore!  :banana2: :mrgreen:
 
Medo said:
Stverno, obrisano je brdo postova koji nisu imali veze sa OFF-om! :misli:

Ukljućujući i sve moje! :mrgree: (a samo je su dva il tri bila off a sve drugo rsprava).

Jebo moderatore!  :banana2: :mrgreen:

veze rade čuda :mrgreen: :jesus: :jesus: glavno da je M-TECH odlična marka :LOL: :LOL:
 
Medo said:
Stverno, obrisano je brdo postova koji nisu imali veze sa OFF-om! :misli:

Ukljućujući i sve moje! :mrgree: (a samo je su dva il tri bila off a sve drugo rsprava).

Jebo moderatore!   :banana2: :mrgreen:

Huligan  :mrgreen:
 
Medo said:
Stverno, obrisano je brdo postova koji nisu imali veze sa OFF-om! :misli:

Ukljućujući i sve moje! :mrgree: (a samo je su dva il tri bila off a sve drugo rsprava).

Jebo moderatore!  :banana2: :mrgreen:

Eto tako, nek su pokazali ko je gazda na forumu, ko bivša juga nesmiješ komentirat ni ono što ne valja...samo šta danas srećom zato nejdeš u zatvor...

Medo (y)

RSV TUONO said:
veze rade čuda :mrgreen: :jesus: :jesus: glavno da je M-TECH odlična marka :LOL: :LOL:

I forumske i intimne... :jesus:
 
Medo pazi da te ne zbaniraju...nesmiješ se tako izražavati na forumu... :LOL:
 
DeeJay_ said:
Nije baš ljuljačka al je blizu pa će se prepoznati neki...

wiggle2.gif


Evo našao ja i ljuljačku...

Ko je koristio :tetter: u zadnje vrijeme za one poslove a!?!?!? Brzo inače 1 u zalaganje!!! I ajde da niste radi vlastite sigurnosti bili u m-tech odjelima... :LOL:

Sad će M-tech počet radi i ona druga zaštitna odjela koja se popularno zovu condom...

:LOL:
 
Status
Not open for further replies.