m tech kombinezoni...

Status
Not open for further replies.
bikerboy said:
imaš pravo zamijenio sam te :mrgreen:

ali opet pišeš ono kaj su ti drugi rekli ili kaj si čuo a nisi ga imao da možeš pisat iz prve ruke :wink:

po onom testu je na sigurnosti dobio jako puno bodova tak da ti opet tvoje izjave ne stoje :wink:

bez veze,rasprave iz šupljeg u prazno :palacdolje:
Ista stvar ko i sa pričom koji motor je najbolji..svatko ima svog favorita.
a ova priča da je netko pao sa 240km/h i da je kombinezon ostao cijeli :LOL: bit će da su trgovci sve maštovitiji pri prodaji svojih proizvoda :LOL:
Kombinezon nisam probao,ali imam m-tech rukavice i prezadovoljan sam (y)
 
IgorZ said:
bez veze,rasprave iz šupljeg u prazno :palacdolje:
Ista stvar ko i sa pričom koji motor je najbolji..svatko ima svog favorita.
a ova priča da je netko pao sa 240km/h i da je kombinezon ostao cijeli :LOL: bit će da su trgovci sve maštovitiji pri prodaji svojih proizvoda :LOL:
Kombinezon nisam probao,ali imam m-tech rukavice i prezadovoljan sam (y)
ko je reko da je kombinezon ostao cijeli :misli: :misli:

napisao je da ga je vidio kak izgleda ali nigdje nije napisao da je ostao cijeli :wink:
 
bikerboy said:
ko je reko da je kombinezon ostao cijeli :misli: :misli:

napisao je da ga je vidio kak izgleda ali nigdje nije napisao da je ostao cijeli :wink:

sory moja greška krivo sam prokužio jer sam nabrzinu čitao :wink:

stvarno želim vidjet kako izgledaju ti kombinezoni  :misli:
 
IgorZ said:
bez veze,rasprave iz šupljeg u prazno :palacdolje:
Ista stvar ko i sa pričom koji motor je najbolji..svatko ima svog favorita.
a ova priča da je netko pao sa 240km/h i da je kombinezon ostao cijeli :LOL: bit će da su trgovci sve maštovitiji pri prodaji svojih proizvoda :LOL:
Kombinezon nisam probao,ali imam m-tech rukavice i prezadovoljan sam (y)
da malo, pa braća grim su kurac za neke 8)


sam kaj ti ne prijeti da kupiš,jebote probavo frend odjelo i nikak mu ne paše,al ne ovaj uvjerava da je to to, tak je jedan frend kupio isto pa se ne vozi u njemu, lako papcima nekja uvalit, i neke spike pa svi popuše 8)
 
IgorZ said:
sory moja greška krivo sam prokužio jer sam nabrzinu čitao :wink:

stvarno želim vidjet kako izgledaju ti kombinezoni  :misli:
imaš jedan kod juga u dučanu s kojim je on pao!nije bilo 240 ali je opet bilo dost brzo
 
bikerboy said:
imaš jedan kod juga u dučanu s kojim je on pao!nije bilo 240 ali je opet bilo dost brzo
:misli: :misli:
al 100 i nekaj sitno nije ni blizu 240 :jesus:
ak j to s kojim je on pao, čak mislim da je išo manje od 100
 
već sam to par puta pisal ali ajde budem opet  (y)

imam M-tech kombač dvodjelni (neki stariji model bez slajdera) kaj se tiće kvalitete jako sam zadovoljan sa njim a pogotovo sa kožom koja je jako mekana i udobna za razliku od nekih drugih koje sam probao (Dainese i Taichi) na moju žalost isprobal sam i pasti u njemu na Grobniku u Zagrebačkom i samo se malo izgulio tag da mogu samo dobro iz vlastitog iskustva reći za M-tech  (y)

e da jednino kaj nisam zadovoljan nakon pada je da mi je pukla ključna kost  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

..... ali mislim da mi niti jedna marka nebi baš pomogla  :misli:
 
bikerboy said:
imaš jedan kod juga u dučanu s kojim je on pao!nije bilo 240 ali je opet bilo dost brzo

Ma taj M-Tech nevalja niš, svi mi kaj ga nosimo smo budale, ovi stručnjaci koji imaju "argumente" protiv m-techa znaju zanat, pali su u njemu pa zato pričaju :jesus: :jesus:
Ja sam osobno pao u evo1 sa brzinom od oko 150 kmh ali u trenutku letenja sa motora i odjelo se jedva malo ostrugalo na dupetu, pukle su mi samo Dainese rukavice po šavovima obje ruke i dobio sam opekline, ostatak tijela SUPER
 
Bojan said:
već sam to par puta pisal ali ajde budem opet  (y)

imam M-tech kombač dvodjelni (neki stariji model bez slajdera) kaj se tiće kvalitete jako sam zadovoljan sa njim a pogotovo sa kožom koja je jako mekana i udobna za razliku od nekih drugih koje sam probao (Dainese i Taichi) na moju žalost isprobal sam i pasti u njemu na Grobniku u Zagrebačkom i samo se malo izgulio tag da mogu samo dobro iz vlastitog iskustva reći za M-tech  (y)

e da jednino kaj nisam zadovoljan nakon pada je da mi je pukla ključna kost  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

..... ali mislim da mi niti jedna marka nebi baš pomogla  :misli:
antefz6 said:
Ma taj M-Tech nevalja niš, svi mi kaj ga nosimo smo budale, ovi stručnjaci koji imaju "argumente" protiv m-techa znaju zanat, pali su u njemu pa zato pričaju :jesus: :jesus:
Ja sam osobno pao u evo1 sa brzinom od oko 150 kmh ali u trenutku letenja sa motora i odjelo se jedva malo ostrugalo na dupetu, pukle su mi samo Dainese rukavice po šavovima obje ruke i dobio sam opekline, ostatak tijela SUPER
(y) (y)

kao što sam i napisao oni koji imaju iskustva i koji su nosili i padali s m-techom su zadovoljni s njim  (y) (y) a po njemu pljuju oni koji nisu ni probali m-tech nego samo zato jer su tak čuli od nekog a pitanje jer uopće i taj neko od kog su čuli ikad imao m-tech u životu :LOL:
 
Goran zzz said:
Neznam kaj se tiće kvalitete m-techa i neznam jel im koža dolazi iz Pakistana  :mrgreen: al kad sam isprobaval odijela m-tech mi nije nikak sjel  :( jaknu i hlaće nisam mogal ni pod razno sam zakopćati  :( nisam se mogal sam ćućnuti moral me gosp. Miljenko gurat prema dolje da se čućnem  :( a kad sam se ćućnul poćela me jakna gušit i bilo mi odijelo totalno neudobno  :( nakon toga sam probal Dainese Haku i odijelo je naspram m-techa bilo čisti preporod meka koža sve fino mogo sam zakopćat čućnut sam mogo bez problema  :D no nije mi se sviđalo to što ima ful kratku jaknu koju vjerojatno nebi mogo nosit samo na traperice  :( nakon toga sam probal Alpinestar odijelo samo neznam koji model  :misli: no odijelo je bilo odlićno kroj pasao koža ne tak tvrda ko M-tech i ne tak meka ko Dainese negdje između i na kraju uzeo RC-1  (y) i prezadovoljan odijelom paše na mene ko budali šamar  (y) Ne velim ja da M-tech ne valja samo meni nije odgovaral kroj  :(  vjerujem da je to dobro odijelo za cca 4000-4500kn i koje se nemože uspoređivati sa duplo (kod nas) skupljim Alpinestar RC-1 odijelom  (y) no kupnjom izvan granica RH se isplati a ako se vrati melver ispada nešto malo skuplji od M-techa  (y)
Nekako mi ovo tvrda koža i M-Tech ne ide skupa. M-Tech mi je jedno od odijela sa najmekšom kožom koje sam probao.  :misli:
 
Medo said:
Nekako mi ovo tvrda koža i M-Tech ne ide skupa. M-Tech mi je jedno od odijela sa najmekšom kožom koje sam probao.  :misli:
(y) (y)

ja sam u zadnjih par tjedana probao m-tech,dainese i još neke i mislim  da po mom m-tech ima najmekšu kožu (y)
 
Medo said:
Nekako mi ovo tvrda koža i M-Tech ne ide skupa. M-Tech mi je jedno od odijela sa najmekšom kožom koje sam probao.  :misli:

ja čitam post od Gorana zzz i mislim si da onda fakat nemam pojma o ničemu ali reko ma neću niš pisati da ne ispadnem glup ali vidim da nas ima još glupih  :misli: :misli: (y)
 
Gle kad sam kupovao odjelo, razgovarao sam sa vlasnikom Migomoto dućana, zastupnik za mtech i sponzor Lorisa Valjana i još mnogih pilota ...vidi link http://www.migomoto.hr/index1.htm

pokazao mi je to odjelo o kojem pričamo... Neznam koj profesionalni pilot je pao u njemu ali odjelo nije nigdje probilo a oderano je sa svih mogučih strana...
 
TomiTraktor said:
Zakaj m-tech (migomoto) nema cjenik online....automatski mi postaju odbojni tako

Nazoveš valjda i pitaš!  (y)

Al tu nisam vidio da je neko stavljal cjene!  :misli:
 
TomiTraktor said:
Zakaj m-tech (migomoto) nema cjenik online....automatski mi postaju odbojni tako

zato kaj je Migo Moto veleprodaja  :wink:
 
Pitbull said:
Nazoveš valjda i pitaš!  (y)

Al tu nisam vidio da je neko stavljal cjene!  :misli:

da ih zovem i pitam za svaki artikl? nepraktično...u čemu je štos prodavati nesto a nedas javno cijenu...

kako mogu šepić
held iz čakovca,
motormanija (bering marushin)
svi ostali staviti cijene da si covjek u miru doma pogleda sve sto ga zanima, nadje se u cijenovnom rangu, nazove jel ima u toj i toj veličini i dodje pripremljen u dućan

2 bojan: a tko je onda maloprodaja? migomoto mi je rekao gajic da si pogledam kaj me zanima pa ce mi srediti nesto
 
Status
Not open for further replies.