Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

kakva je ovo fora s prijavama? jel to znači da ako se nismo prijavili na vrijeme da ni ne možemo doći ili?
 
Ne, prijave su radi toga što organizatori svakom sudioniku pripreme simboličan poklon pa im broj prijavljenih okvirno pokazuje koliko paketa bi trebali složiti.
Ako dođeš neprijavljen najgore što ti se može dogoditi je da ne dobiješ taj paketić u kojem je majica i još nekoliko sitnica.
Poznavajući mentalitet tih ljudi svi stranci koji dođu će dobiti i poklon pa makar ih oni ne imali dovoljno.  (y)
 
mrgud_sk said:
Ne, prijave su radi toga što organizatori svakom sudioniku pripreme simboličan poklon pa im broj prijavljenih okvirno pokazuje koliko paketa bi trebali složiti.
Ako dođeš neprijavljen najgore što ti se može dogoditi je da ne dobiješ taj paketić u kojem je majica i još nekoliko sitnica.
Poznavajući mentalitet tih ljudi svi stranci koji dođu će dobiti i poklon pa makar ih oni ne imali dovoljno.  (y)

ok, hvala za info... (y)
 
jel ide kakva ekipica da se pridružim?

ja bi najradije do tamo jadranskom magistralom a natrag preko bg...

vozim dragstar pa uzmite u obzir brzinu putovanja...
 
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Eto, došao je i taj dan, saznao sam upravo iz firme da me šalju u Zagreb u nezgodno vrijeme (baš kada je Mariovo) tako da ništa od mene ove godine. Dajte moju majicu nekome tko bude dolazio "u fušu".
Želim svima odličnu zabavu, u koju ne sumnjam da će biti.
Dvormak, badi, Trte, Tomas i ostali, valjda će više sreće biti sljedeće godine.
Čujemo se još  (y)
:cry: :cry: :cry: :cry:
 
zec13 said:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Eto, došao je i taj dan, saznao sam upravo iz firme da me šalju u Zagreb u nezgodno vrijeme (baš kada je Mariovo) tako da ništa od mene ove godine. Dajte moju majicu nekome tko bude dolazio "u fušu".
Želim svima odličnu zabavu, u koju ne sumnjam da će biti.
Dvormak, badi, Trte, Tomas i ostali, valjda će više sreće biti sljedeće godine.
Čujemo se još  (y)
:cry: :cry: :cry: :cry:

:?  :cry:
šteta  :?
a baš smo ti ja i Badi spremili novi CD sa muzikom...
jbg... ajde sledece godine...
 
zec13 said:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Eto, došao je i taj dan, saznao sam upravo iz firme da me šalju u Zagreb u nezgodno vrijeme (baš kada je Mariovo) tako da ništa od mene ove godine. Dajte moju majicu nekome tko bude dolazio "u fušu".
Želim svima odličnu zabavu, u koju ne sumnjam da će biti.
Dvormak, badi, Trte, Tomas i ostali, valjda će više sreće biti sljedeće godine.
Čujemo se još  (y)
:cry: :cry: :cry: :cry:

zec kaj bus u Zagrebu pa znas da nas nema  :shock: mi bumo u Makedoniji  :LOL: steta bas sam gustao kak bu nas bilo puno, hebi ga ak hoces dogovori CD pa ti ga lako delboy i ja dofuramo, mastiku ti bumo samo dali probati  :LOL:
 
mali_bandit said:
zec kaj bus u Zagrebu pa znas da nas nema  :shock: mi bumo u Makedoniji  :LOL: steta bas sam gustao kak bu nas bilo puno, hebi ga ak hoces dogovori CD pa ti ga lako delboy i ja dofuramo, mastiku ti bumo samo dali probati  :LOL:

Lako se vama rugat  :poke:

:(

CD je dobrodošao, a mastiku neću iz protesta!
 
zec13 said:
Lako se vama rugat  :poke:

:(

CD je dobrodošao, a mastiku neću iz protesta!

ma znas da se salim i da mi je zao sto je tako ispalo no mozda ti se ipak nesto promijeni, spakiras se u jedno popodne i pripremis bajk, kaj se tice CD-a dogovori sa deckima nije bed a protest bu te prosao dok se vratimo  (y)
 
ajde još malo vremena je ostalo  :wink:...
evo i inspiracije...

http://www.youtube.com/watch?v=ghtEh432QPk
 
zec13 said:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Eto, došao je i taj dan, saznao sam upravo iz firme da me šalju u Zagreb u nezgodno vrijeme (baš kada je Mariovo) tako da ništa od mene ove godine. Dajte moju majicu nekome tko bude dolazio "u fušu".
Želim svima odličnu zabavu, u koju ne sumnjam da će biti.
Dvormak, badi, Trte, Tomas i ostali, valjda će više sreće biti sljedeće godine.
Čujemo se još  (y)
:cry: :cry: :cry: :cry:
E jebiga zec,a ja ti namjestio krevet i ohladio pivu.moraces na popravni!!!!
 
Kako to i inače biva malo po malo za polazak iz Siska ostade nas samo trojica (za sada).
I Ivana je odustala od putovanja tako da ja idem solo.  :(
 
mrgud_sk said:
Kako to i inače biva malo po malo za polazak iz Siska ostade nas samo trojica (za sada).
I Ivana je odustala od putovanja tako da ja idem solo.  :(
:shock: :?  :anger:
neznam šta bi rekao...
ništa, sledece godine... :wink:
samo osigurajte se da imate dovoljno ljudi za fudbalsku utakmicu, Trtina lopta ceka...  :D
 
dvormak said:
:shock: :?  :anger:
neznam šta bi rekao...
ništa, sledece godine... :wink:
samo osigurajte se da imate dovoljno ljudi za fudbalsku utakmicu, Trtina lopta ceka...  :D

Nas je trojica, valjda cete nam posuditi nekoga. :mrgreen:
 
maredm1 said:
Nas je trojica, valjda cete nam posuditi nekoga. :mrgreen:

Ništa od toga. Ne treba nam nitko na posudbu da nam bojkotira napad ili obranu. Ako nas bude dovoljno igrati ćemo, ako nas ne bude biti će kao i lani.
Šta misliš zašto je Beni otišao dan ranije iz Umaga? Zato da ih ne bude dovoljno za ekipu.  :jesus:

A da pitamo slovence da igraju za nas?  :misli:  :LOL:
 
mrgud_sk said:
Ništa od toga. Ne treba nam nitko na posudbu da nam bojkotira napad ili obranu. Ako nas bude dovoljno igrati ćemo, ako nas ne bude biti će kao i lani.
Šta misliš zašto je Beni otišao dan ranije iz Umaga? Zato da ih ne bude dovoljno za ekipu.  :jesus:

A da pitamo slovence da igraju za nas?  :misli:  :LOL:


Ako blato igra za njih (ko prošle godine) onda još i imaju šanse u protivnom su izgubljeni
 
Ma prošle godine su nam napili glavnog igrača pa smo morali otkazati utakmicu, ali ove godine im ta taktika neće upaliti.  :mrgreen:
 
a Chile  :misli:
on bi mogao biti STUP obrane  :mrgreen: