Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

badi said:
pozz Dvormak,evo da mu malo pomognem oko sva pitanja zako ih ima za Moto-Tour Mariovo 2009..  (y)
svi ste dobrodosli u Makedoniji,pozz iz Skoplja ! :D
Pozdrav Badi, reci kakvo je vrieme dolje? Ako je loše, neka vračare odmah počnu "kuhat"!!!
Lokacije kampa je ista, a da li je i tura po manastirima ista kao i prošle godine?

Nadam se da se i ove godine vidimo  (y)
 
Šta nadaš se?
I nemoj tušit čovjeka, odgovore na pitanja o kampu i manastirima ti je Beni dao već odavno.
Čini mi se da imaš premalo godina da bi postao senilan.  :mrgreen:  :mrgreen:
 
zec13 said:
Ja sam isto GO rezervirao, ali neću znati do sredine svibnja hoće ili neće proći. Bumo se još čuli, ne!?

to nikad neznas hebi ga, bumo se i vidli valda prije  :drunk: Delboy i ja idemo ziher osim ak nas visa sila ne sprijeci, ove godine bi trebali biti i decki iz MC POTFAT tam a neke nisam dugo vidio pa ce festa biti jos bolja
 
Pozdrav Badi, reci kakvo je vrieme dolje? Ako je loše, neka vračare odmah počnu "kuhat"!!!
Lokacije kampa je ista, a da li je i tura po manastirima ista kao i prošle godine?

Nadam se da se i ove godine vidimo  (y)

[/quote]


Kažu da je u Skopju krajem 3. mjeseca bilo snijega do koljena.
Valjda ga ne bude i u 6. mj :LOL:
 
Tacno, snijega je bilo do pre neki tjedan, ali zato juce je bilo krasno suncano, pa smo sklopili jednu malu vožnju... (ali o tome u drugoj temi)

Inace, kamp je na drugoj lokaciji, malo dalje, ali bolje uredjen, tura po mjestima ce biti malo razlicita od prošle godine, nova mjesta za posetu i tako... ipak prošle godine smo ostavili dobar utisak, pa nas je i ove otac Nikola pozvao na tradicionalni manastirski pasulj (ili kako mi ovde kažemo- gravce  :wink: )... i tako, nešto isto, nešto razlicito, nešto dodano... ma videcete vec, eto vrijeme prolazi...
  (y)

Inace decki iz POTFAT MC-a se vec najavili i su uvjek dobrodošli...
 
mrgud_sk said:
Šta nadaš se?
I nemoj tušit čovjeka, odgovore na pitanja o kampu i manastirima ti je Beni dao već odavno.
Čini mi se da imaš premalo godina da bi postao senilan.  :mrgreen:  :mrgreen:

Fina je granica između alkoholne amnezije i senilnosti  :drunk: :starac:
 
pozz zec , ma vreme je super .ko sto reko Beni bilo je snega ,ali posto vise ne postoi prolece i jesen...ondak znate kako je sada,SUNCEEEEEEEE.
btw , ove godine je kamp extra i tura isto tako ,a i zabava na isem nivou..nemojte promasiti. ne zbog vas nego necemo moci da procitamo kukanja i jadove sto niste bili... pozz  :wink:

p.s. Badi je onaj koji ti je dao ono cd ,sa rok pesmama ako se secas hehehehehehe
 
badi said:
pozz zec , ma vreme je super .ko sto reko Beni bilo je snega ,ali posto vise ne postoi prolece i jesen...ondak znate kako je sada,SUNCEEEEEEEE.
btw , ove godine je kamp extra i tura isto tako ,a i zabava na isem nivou..nemojte promasiti. ne zbog vas nego necemo moci da procitamo kukanja i jadove sto niste bili... pozz  :wink:

p.s. Badi je onaj koji ti je dao ono cd ,sa rok pesmama ako se secas hehehehehehe

Je, je, sjecam se CD-a! Ali CD ne radi, hoću novi  :ruza:
 
Znači ti si se ogrebao za cd, a Beli za zastavu.  :mrgreen: Pitam se da li je i Ivo nešto nažicao.  :misli:

Vidiš šta su dobri domaćini.  (y)
 
Samo da napomenim da se krajni rok prijavljivanja bliži.
Znam da još ima vremena, ali molim da i nas kao organizatore shvatite da nam je potreban broj zainteresiranih, kako bi blagovremeno obezbedili sve potrebne uvjete za nezaboravni prestoj...

Znaci u kratko da ponovim:

1. Datum dogagjaja: 5-7.06.2009
2. Lokacija: regija Mariovo, blizu grada Prilep
3. Krajni rok prijavljivanja sudionika: 30.04.2009
4. Kotizacija: 10 € za vozaca + 5 € za suvozaca,
5. Radi visine bankovih provizija, kotizacija stranih sudionika se placa na licu mjesta na sami start Moto Ture Mariovo 2009, prilikom podizanja sudionickog paketa.
6. Detalji, program i formular za prijavljivanje na www.mototouring-macedonia.co.nr
7. SVI STE DOBRODOŠLI  :peace:

Vidimo se uskoro  (y)
 
Da malo osvježim temu s obzirom da se bliži datum.
Poslovne obaveze su me zaskočile, i ja se nadam da će se riješiti do Mariova.
Mrgude, imamo još jednog drugara s nama, valjda neće biti problem za spavanje kod Mileta.
mali_bandit & delboy - još uvijek mislim da niste normalni s tom vašom rutom  :wink:

Dvormak - daj samo molim te ako nije bed posalji neku fotku gdje su vaši iz guardian angelsa s imenima tko je tko, da se malo prisjetimo. Da ne bude kasnije tko je tko, a i da novi znaju.
Naravno, Trte, badi i ti - ma tko bi vas zaboravio!
 
Daj me nemoj s tim poslovnim obavezama. Mile je čovjek velikog srca, primiti će valjda još jednu dušu na spavanje.  :mrgreen:
I potrudi se da ide i Mirna. Ivana se veseli da ćeš ju povesti, tj. da će moći ići i Mirna. Ženski klan.  :blahblah:

Beni je bio sa ženom u Sisku prije dva dana.  (y)
Trenutno je u Njemačkoj i dolazi u Umag u subotu. Dolaze i Trte i Tomas. Ako budem mogao možda se i ja zaletim tamo.
 
mrgud_sk said:
Daj me nemoj s tim poslovnim obavezama. Mile je čovjek velikog srca, primiti će valjda još jednu dušu na spavanje.  :mrgreen:
I potrudi se da ide i Mirna. Ivana se veseli da ćeš ju povesti, tj. da će moći ići i Mirna. Ženski klan.  :blahblah:

Beni je bio sa ženom u Sisku prije dva dana.  (y)
Trenutno je u Njemačkoj i dolazi u Umag u subotu. Dolaze i Trte i Tomas. Ako budem mogao možda se i ja zaletim tamo.
Nažalost, od Mirne ništa ove godine, ali ne brinem se ja da ćemo mi negdje zapalit, onako u paru! Ženski klan, nula bodova za sada  :mrgreen:
Od mene ništa za Umag, pretrpan sam poslom i obavezama, ali ako budeš prolazio kroz Rijeku, pogotovo ako Beni, Trte i Tomas budu išli s tobom, POD OBAVEZNO SE JAVI!
 
zec13 said:
Dvormak - daj samo molim te ako nije bed posalji neku fotku gdje su vaši iz guardian angelsa s imenima tko je tko, da se malo prisjetimo. Da ne bude kasnije tko je tko, a i da novi znaju.
Naravno, Trte, badi i ti - ma tko bi vas zaboravio!

Ovako, dovoljno je da znate ova cetvoro na slici:
3225_1142085637360_1384041911_30342178_7746438_n.jpg


(s desna na ljevo: Sime, Venera, Beni (to sam ja) i Mimi)

Trte je onaj najludiji tip koji cete zateci tamo (samo ispravim Zec-a, Trte je iz kluba Moto Skopje, ali se uspešno infiltrira u naše redove radi obavljanja kontra-razuznavackih aktivnosti...  :LOL: )

n1106255372_30112788_3744654.jpg
  :shock:

Evo i Badija

n1106255372_30086223_8825.jpg


Ma ustvari svima na eljecima piše ime, pa cete se vec snaci...  (y)
a ostale clanove cete prepoznati po sledecim amblemima na eljecima:

za_for10.jpg

 
šina69 said:
to ti medo posudil kofere? :LOL:
ccccc..šina pa nema više off topica  :mrgreen:
znaš da nije, a i bolje možda bi mi motor nakon toga znatno usporio i stvarao kolone vozila na par vezanih zavoja  :LOL: :LOL:

(y) majstore
 
dvormak said:
Trte je onaj najludiji tip koji cete zateci tamo (samo ispravim Zec-a, Trte je iz kluba Moto Skopje, ali se uspešno infiltrira u naše redove radi obavljanja kontra-razuznavackih aktivnosti...  :LOL: )

n1106255372_30112788_3744654.jpg
  :shock:

Trte danas kreće iz Siska u Sarajevo, a sutra navečer ga možete očekivati u Skopju.  (y)