Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

E prošle godine sam ja bio mala ovca.  :x
Ove godine bih mogao biti veliki ovan i idem u Makedoniju onako kako sam isplanirao i sa kim sam isplanirao, skrećem i stajem gdje mi se hoće i gdje znam da je dobro. Ionako nisam za preveliku grupu ljudi na dugim putovanjima. Prošle godine nas je od Tirane do Dubrovnika išlo samo trojica pa se nismo mogli usaglasiti gdje ćemo sve stati i šta ćemo sve pogledati. Tko hoće s nama dobro, tko neće široko mu polje.  :mrgreen:
Jel tako Zec?
 
mrgud_sk said:
E prošle godine sam ja bio mala ovca.  :x
Ove godine bih mogao biti veliki ovan i idem u Makedoniju onako kako sam isplanirao i sa kim sam isplanirao, skrećem i stajem gdje mi se hoće i gdje znam da je dobro. Ionako nisam za preveliku grupu ljudi na dugim putovanjima. Prošle godine nas je od Tirane do Dubrovnika išlo samo trojica pa se nismo mogli usaglasiti gdje ćemo sve stati i šta ćemo sve pogledati. Tko hoće s nama dobro, tko neće široko mu polje.  :mrgreen:
Jel tako Zec?

Slažem se, ako smo nešto odlučili neda mi se slušat terapiju "a mogli smo onamo jer je tamo čoban mujo..."
Možda ti je čudno bekspejs, ali bi se iznenadio da je ona stara "sto ljudi, sto čudi" na jednom višednevnom putovanju višestruko amplificirana. I meni je bilo čudno, dok nisam doživio. Nikome neka uvreda, ali jebiga, svako je svoj. S Mrgudom sam se još i najviše našao, zato se i s njim uštimavam. Pusa Mrgude  :kiss2:

:mrgreen:
 
zec13 said:
Slažem se, ako smo nešto odlučili neda mi se slušat terapiju "a mogli smo onamo jer je tamo čoban mujo..."
Možda ti je čudno bekspejs, ali bi se iznenadio da je ona stara "sto ljudi, sto čudi" na jednom višednevnom putovanju višestruko amplificirana. I meni je bilo čudno, dok nisam doživio. Nikome neka uvreda, ali jebiga, svako je svoj. S Mrgudom sam se još i najviše našao, zato se i s njim uštimavam. Pusa Mrgude  :kiss2:

:mrgreen:


Joooj, ne to tako javno.  :mrgreen:

E da. Lani smo iz Mariova putovali nas četvorica a nikada se prije toga nismo vidjeli. Doduše sa Belim sam se 2-3 puta u životu vidio prije putovanja. Na kraju je to dobro i ispalo, samo šteta što ti nisi imao dan viška kao i mi pa da cijeli povratak kući odvezemo zajedno. Tko zna možda bi se i  :fajt: negdje u CG.  :mrgreen:
 
mrgud_sk said:
A gle, GSX-a smo primili nakon xy njegovih suza i izraženih želja da bi on išao baš sa nama.  :mrgreen:
E sad, pošto si ti prije koji dan dan izjavio da si mi i nismo baš neki prijatelji, zašto bi se sad htio družiti samnom?  :misli:
Mislim da bi ti mogao čekati odgovor do 02.06. (03.06. krećemo).  :LOL:
Ali ako baš budeš  :cry:  razmotriti ćemo i tvoj slučaj.  :mrgreen:

A ništa onda, ja sam veliki dečko, pa kako ne plačem bez veze, ja ću sam u Makedoniju!
mrgud_sk said:
E prošle godine sam ja bio mala ovca.  :x

Jesam to možda ja bio onaj koji je ovčicu štrigao?
Janje moje!!!
 
maredm1 said:
A ništa onda, ja sam veliki dečko, pa kako ne plačem bez veze, ja ću sam u Makedoniju!

Znaš ti onu: "Tko se ljuti u..... mu kruti!"??  :mrgreen:
Možemo se sve dogovoriti večeras na sastanku, ljudi smo.


maredm1 said:
Jesam to možda ja bio onaj koji je ovčicu štrigao?

Ne ti. Pa nisi ti bio samnom lani.
 
Kako je momci i djevojke?
Jel se spremate polako?
procice ova 2 mjeseca u tren... 

M :cheer: A :cheer: R :cheer: I :cheer: O :cheer: V :cheer: O :cheer:

JEEEEEEE :LOL:

Pozdrav svima i, vidimo se uskoro...  (y)
 
nemam se što spremati , treba mi 15 minuta i ja sam spreman za start :) Vrlo vjerojatno da dolazim jer je prerano za Alpe no prije vas ide se za Umag Pozz i nadam se da se vidimo
 
Nadam se samo da će se i vrijeme do tada popraviti.
Lani me je prala kiša od Siska do Makedonije. Taman kad sam pomislio da su kišni oblaci iza mene ono me za dobrodošlicu opere još jedan pljusak na ulazu u Prilep.  :(

Mi jedva čekamo 6. mjesec i pokret.

Ajde napiši ima li šta novo, kako teku pripreme...
 
Pripreme su u toku... radimo na slucaju uveliko...
mislim da cete biti prijatno isnenadjeni šta smo vam sve pripremili... ali nek ostane iznenagjenje za sad  8)
 
Ja nažalost ne dolazim...

Idem na Moto rally kroz Srbiju 28.6.,prije toga moram registrirati motor,a tokom 5. mjeseca na 4 moto susreta,ne mogu sve....pare... :?

Vidimo se iduće godine možda.
 
mrgud_sk said:
Jel' to znači da ti je ono nešto ipak propalo?

Izgleda da je! Gdje je onaj GSX1402?
Imam još troje njih koji idu dolje, ali smo rekli da nećemo komplicirat, nego ćemo se naći dolje na Mariovu. Ako uspijemo svi skupa, sve 5  (y)
Jedan je mali_bandit s ovog foruma, a za ostale nisam siguran da su na ovom forumu.  Bandite, javi seeeeee!!!
 
zec13 said:
Izgleda da je! Gdje je onaj GSX1402?
Imam još troje njih koji idu dolje, ali smo rekli da nećemo komplicirat, nego ćemo se naći dolje na Mariovu. Ako uspijemo svi skupa, sve 5  (y)
Jedan je mali_bandit s ovog foruma, a za ostale nisam siguran da su na ovom forumu.  Bandite, javi seeeeee!!!
Etome  :mrgreen:
Neg šta nek se ide :wink:
 
Tu je GSX, uvijek negdje u blizini. Šta misliš da ćemo ga se riješiti?  :misli: Čisto sumnjam.  :mrgreen:  :no:
A možda se on razočara u naše društvo pa sam pobjegne.  :LOL:  
 
mrgud_sk said:
Tu je GSX, uvijek negdje u blizini. Šta misliš da ćemo ga se riješiti?  :misli: Čisto sumnjam.  :mrgreen:  :no:
A možda se on razočara u naše društvo pa sam pobjegne.  :LOL:  
:mrgreen:
Kapetane I'm ready :peace:
 
Sad su svi spremni. Čekaj da dođe 03.06., tad će se vidjeti tko je spreman.  :mrgreen:
 
zec13 said:
Izgleda da je! Gdje je onaj GSX1402?
Imam još troje njih koji idu dolje, ali smo rekli da nećemo komplicirat, nego ćemo se naći dolje na Mariovu. Ako uspijemo svi skupa, sve 5  (y)
Jedan je mali_bandit s ovog foruma, a za ostale nisam siguran da su na ovom forumu.  Bandite, javi seeeeee!!!

ne vici zeko  :LOL: tu sam nemas brige sve ti ja pratim  :wink: za sada nema problema, i GO je rezerviran ali nikad se nezna sto se moze isprijeciti... nema za ovo neke posebne pripreme nije bas jako daleko, glavno da je motor ok, stvari potrpas dan prije i picis  :mrgreen:
 
mali_bandit said:
ne vici zeko  :LOL: tu sam nemas brige sve ti ja pratim  :wink: za sada nema problema, i GO je rezerviran ali nikad se nezna sto se moze isprijeciti... nema za ovo neke posebne pripreme nije bas jako daleko, glavno da je motor ok, stvari potrpas dan prije i picis  :mrgreen:

Ja sam isto GO rezervirao, ali neću znati do sredine svibnja hoće ili neće proći. Bumo se još čuli, ne!?
 
pozz Dvormak,evo da mu malo pomognem oko sva pitanja zako ih ima za Moto-Tour Mariovo 2009..  (y)
svi ste dobrodosli u Makedoniji,pozz iz Skoplja ! :D