Masterbike test 2009

triple_9 said:
To stvarno nema veze s reklamom... Kao sto nisi u pravu ni s kacigama .

Arai još od 1984 godine surađuje sa organizatorima legendarne utrke TT na otoku Man, na kojoj 80 % vozača nosi Arai kacige, a nose ju i suci te redari na stazi.
 
NRas said:
Arai još od 1984 godine surađuje sa organizatorima legendarne utrke TT na otoku Man, na kojoj 80 % vozača nosi Arai kacige, a nose ju i suci te redari na stazi.

To sam i ja danas procitao na stranici,pa? i sto si se uhvatio mene ko pijan plota :jesus:
 
triple_9 said:
To sam i ja danas procitao na stranici,pa? i sto si se uhvatio mene ko pijan plota :jesus:

Sorry, neču više  :wink:
 
kak to da BMW-a nije bilo u testu, kaj jos nije izasao na ceste
 
to i meni nije jasno kaj se čeka? a motor je spreman tj. viđene su več slike u serijali pa kaj treba čekati tak dugo da naštampaju neku količinu da bi se mogli prodavati ili kod aprilie mi nije jasno ako je u ponudi samo factory zakaj nisu mogli pustiti i osnovniju izvedbu a time bi i napravili "dobar posao u Italiji" s obzirom na cijene japanaca......
 
Ako citate forum mogli ste vidjeti da sam ja vec par puta napisao da motor dolazi tek u Prosincu  :misli:
 
mislim da njih boli za masterbike, glavno im je da uspiju pokernuti produkciju do kraja godine kak bi mogli nastaviti u SBK-u se natjecati
 
Mocippaldi said:
Ako citate forum mogli ste vidjeti da sam ja vec par puta napisao da motor dolazi tek u Prosincu  :misli:

Forumaše zanima ZAŠTO DOLAZI TEK U PROSINCU, a ne KADA dolazi :wink:
 
al je novi BMW RR ruzan ko sam vrag djaba mu sva snaga i ostalo kad je ruzaaaaaaaaaaaaan  :palacdolje:
 
Stvar ukusa, ja ga ne bi odbio ali pored provjerenog fireblade-a ga ne bi nikada uzeo  :)
 
RideHard said:
al je novi BMW RR ruzan ko sam vrag djaba mu sva snaga i ostalo kad je ruzaaaaaaaaaaaaan  :palacdolje:

nije ruzan, drukciji je :D
 
RideHard said:
al je novi BMW RR ruzan ko sam vrag djaba mu sva snaga i ostalo kad je ruzaaaaaaaaaaaaan  :palacdolje:

Motor je prelijep, farovi su mu zakon,uz to ce vjerojatno biti otrov za konkurenciju (y) (y)
 
triple_9 said:
Motor je prelijep, farovi su mu zakon,uz to ce vjerojatno biti otrov za konkurenciju (y) (y)

Vidis sto ti je ukus, meni isto mrak od motora i uz V4 jedan od najpozeljnijih da se vidi, proba :wink:
 
triple_9 said:
Motor je prelijep, farovi su mu zakon,uz to ce vjerojatno biti otrov za konkurenciju (y) (y)

tocno to, motor je fakat zesci, i predobro kada vidis BMW-ov znak na RR-u :D
 
do duse i Hayabusa je ruzna (al makar ruznoca ima svrhu aerodinamike) pa se prodaje ko luda, a mozda i ovom BMW-u to podje za rukom. Al mi svabe nikad nisu bile jasne sa tim svojim dizajnom oni sto mogu us...at stvar to ne mogu ni kinezi  :LOL: