MK KOMPA - 21.03.2009.

Added to Calendar: 21-03-09

FUCK said:
U kolko je to vur??? Da ne dojdem prerano?  :mrgreen:

u 9 ujutro nosimo cugu pa navrati :))

od dva bi trebo biti grah spreman (ak bu lose vrijeme onda bu grah kasnije)


sumirano: cijeli dan smo tamo, ima pive, sokica, kave, navratite kad god vam pase
 
M.C. Kompa said:
u 9 ujutro nosimo cugu pa navrati :))

od dva bi trebo biti grah spreman (ak bu lose vrijeme onda bu grah kasnije)


sumirano: cijeli dan smo tamo, ima pive, sokica, kave, navratite kad god vam pase

Vidiš, vidiš...u 9h sam kod vas...i oko 11 krenem prem RI...nastavak u Čavlima od 18h :lolcry:
 
DALI SE DOLAZI U OGRANIĆENIM KOLIĆINAMA? :shock:NAS IMA ĆUDO :vaga: :konjic: :boks: :nasilni: :bananalove: :bananapivo:ALI BIT ČEMO DOBRI
 
JA SAM ODMA GORE NA BREGU DOMA PA BUM VIDEL KAD POČNE I KAKVO BU VREME A MOTOR NEMORAM NI PALIT DO DOLE   (y)
 
kolko se ja sjecam,najavljen je snijeg za prvi dan proljeca, vi bi goodbye winter??..  :misli:
 
jos da padne snjeg pol metra, pa da vidimo kako zuje od 1000 ccm idu po snjegu....

ja dolazim, imam oko 6-7 minuta do tam ak pogodim crveno na semaforu, al nemojte mi se smijat :mrgreen:, jos sam mlad i neiskusan... i motor mi je ruzan.. i slini...

e oce bit problema sa murijom ak dodjem sa neregistriranim motorom i bez vozacke? il se to tolerira ak ne radim gluposti?
 
Goran_Zg said:
jos da padne snjeg pol metra, pa da vidimo kako zuje od 1000 ccm idu po snjegu....

ja dolazim, imam oko 6-7 minuta do tam ak pogodim crveno na semaforu, al nemojte mi se smijat :mrgreen:, jos sam mlad i neiskusan... i motor mi je ruzan.. i slini...

e oce bit problema sa murijom ak dodjem sa neregistriranim motorom i bez vozacke? il se to tolerira ak ne radim gluposti?

A jesi razmišljao o tome šta bi moglo biti ako ne daj Bože slučajno napraviš neku glupost s neregistriranim motorom i bez vozačke.................
 
ma ja samo pitam, informacije radi, zato sto znam puno ljudi koji ce doc bez tablica i vozacke, pa me zanima dal ce bit kakvih problema
 
Šteta kaj je ovakvo vrijeme. Baš sam mislio navratiti sa frendom. Nejde se njemu po ovoj zimi, a samom mi se ne da.
BTW, čestitke na 2. ročkasu i dobru zabavu svima!  :wink:

Sretno svima na povratku doma! Pamet u glavu!  :wink:
 
snijega nema...mozda i ja dodjem...
pozdrav i cestitke :D
 
Pošto je propal put prema Rijeci MK Kompa vidimo se...naravno s motorom
 
Goran_Zg said:
jos da padne snjeg pol metra, pa da vidimo kako zuje od 1000 ccm idu po snjegu....

ja dolazim, imam oko 6-7 minuta do tam ak pogodim crveno na semaforu, al nemojte mi se smijat :mrgreen:, jos sam mlad i neiskusan... i motor mi je ruzan.. i slini...

e oce bit problema sa murijom ak dodjem sa neregistriranim motorom i bez vozacke? il se to tolerira ak ne radim gluposti?
Ovisi na kog naletis,prometnjaci to toleriraju,vole takve kao sto si ti. :jesus:
 
Goran_Zg said:
ma ja samo pitam, informacije radi, zato sto znam puno ljudi koji ce doc bez tablica i vozacke, pa me zanima dal ce bit kakvih problema
Moli se bogu da ne citaju forum,inace ste naj...... :LOL:
 
a bit ce ih, u podsusedu ih vec ima.. sad sam normalno prosao, nitko me ne dira, vozim se normalno, bez divljanja
 
merlin68 said:
Ovisi na kog naletis,prometnjaci to toleriraju,vole takve kao sto si ti. :jesus:
merlin68 said:
Moli se bogu da ne citaju forum,inace ste naj...... :LOL:

....možeš u jednom postu citirati više ljudi....ne moraš otvarati novi za svaki citat.....citiraš jednog, nešto napišeš, a onda scroll-aš dolje pa citiraš drugog, pa opet nešto napišeš, pa tek onda stisneš pošalji  :? 8)
 
Goran_Zg said:
a bit ce ih, u podsusedu ih vec ima.. sad sam normalno prosao, nitko me ne dira, vozim se normalno, bez divljanja
Super,vidis da nema problema,samo se pazi vjetra,opako puse. (y)