MK KOMPA - 21.03.2009.

Added to Calendar: 21-03-09

Kingman said:
....možeš u jednom postu citirati više ljudi....ne moraš otvarati novi za svaki citat.....citiraš jednog, nešto napišeš, a onda scroll-aš dolje pa citiraš drugog, pa opet nešto napišeš, pa tek onda stisneš pošalji  :? 8)
Vidis,vidis mi ti stari ljudi to bas ne kuzimo,u nase vrijeme nije bilo skole za to pa smo se sami morali nazalost uciti ali bum to popravil, he he. (y)
 
merlin68 said:
Moli se bogu da ne citaju forum,inace ste naj...... :LOL:
Ja ipak mislim da ima onih koji čitaju samo kaj su neki tolerantni a neki to dobro koriste  :skriven:  :pandur:
 
Goran_Zg said:
bio sam prije 20 min, dva motora su, bum kasnije dosao i ja  :cbanana:
i ja sam bio oko tri i bila su samo ta dva motora ali nadam se da če malo kasnuje ipak bit malo gužve  (y)
 
i jel ima novijih informacija o broju motora? Ja bi autom, acofi sa motorom i nemremo se dogovoriti. :box: :cbanana: :bananalove:
 
bio sam... pojeo grah... vidio... i otiso... vjetar je jak, pazite se...

p.s. ima 7-8 motora, nije nest puno ekipe, al je atmosfera ok, isplati se pogledat, i vjerovatno ce kasnije doc jos ekipe, na putu doma sam sreo jos dosta motora
 
Goran_Zg said:
bio sam... pojeo grah... vidio... i otiso... vjetar je jak, pazite se...

p.s. ima 7-8 motora, nije nest puno ekipe, al je atmosfera ok, isplati se pogledat, i vjerovatno ce kasnije doc jos ekipe, na putu doma sam sreo jos dosta motora
ja sam odma gore na bregu doma ali mi se ne vidi baš gužva dole i fakat je zima  Al bum se probal i ja spustit opet :bananapivo: :klopa:
 
pa ima gužve ali ima više auti nego motora  (y)
 
MK Kompa-sve pohvale,prostor dizajniran od najboljih svjetskih dizajnera (y),grah odličan,opet vas vrijeme nije htjelo al ništa zato...ima i onih kojima ni to ne smeta,drugi put ja dopeljam metar drva za ogrjev... :mrgreen:
 
evo stigli doma živi i zdravi....svaka čast Kompicama i Kompama na poklonu, na gostoprimstvu i jednom rječju na svemu. Hvala dečkima koji su mi gurali motor jer mrcina nije htjela upalit...ne znam ko ste, al znam face i neću ostat dužan!!!!!
Vidimo se svakako iduće godine a i na bilo kojem winteru/susretu kopji napravite  (y)

odo se trijeznit u krpe...
 
zerp said:
neki dragi prijatelji
Bas super da ste se zabavili,mi smo imali obavezu nasem clanu doci na rodendan posto smo bili pozvani i bili smo sprijeceni doci.Pozdrav KOMPAMA. (y)
 
hvala svima kaj ste dosli, nadam se da je bilo OK. vrijeme nas opet nije posluzilo al ebat ga.
nemojte kaj zamjerit
 
Evo par fotkica by frend Pluteny  (y)