MK "OMIŠKI GUSAR" - 19. Moto Susret - 27-30.09.2018.

Added to Calendar: 27-09-18, 28-09-18, 29-09-18, 30-09-18

Bela, slike (y)
pravo je osvježenje vidjeti slike sa nekog susreta, od kad je fejsa forum je mrtav po tom pitanju...

šteta za vjetar...

a cijene hrane i pića... i u mojim krajevima je slično, tako je to u turističkim mjestima, da ne govorimo da troškovi rastu iz godine u godinu a ljudi troše sve manje... nije lako organizirati bilo šta, i svidjeti se svima (y)
 
naravno da nije lako ništa organizirat danas, ali ne treba derati po đepu di se zmije nalaze  :mrgreen:
 
dzabe ulaz, dzabe koncert,dzabe kamp na plazi i jos hoce da piva bude dzabe :mrgreen:..kad su susreti ovako u blizini grada vise koristi imaju okolni restorani i kafici,a ovde jos na plazi dva komada..vise ljudi sjedilo tamo nego ispod satora i jos i bura..ove godine su garant na gubitku :(..doso u petak popodne u subotu u podne stratesko povlacenje ..bez gubitaka sto je najvaznije :mrgreen:
 
gastajbarter said:
dzabe ulaz, dzabe koncert,dzabe kamp na plazi i jos hoce da piva bude dzabe :mrgreen:..kad su susreti ovako u blizini grada vise koristi imaju okolni restorani i kafici,a ovde jos na plazi dva komada..vise ljudi sjedilo tamo nego ispod satora i jos i bura..ove godine su garant na gubitku :(..doso u petak popodne u subotu u podne stratesko povlacenje ..bez gubitaka sto je najvaznije :mrgreen:

i još uz pivu ide bon za gorivo za povratak doma :mrgreen:
 
biker4life said:
i još uz pivu ide bon za gorivo za povratak doma :mrgreen:

ne nego Vin Dizlo muvi akšion ala Domninikana republjika in Fajst i Fjurijus đe maju cisternu z benzinom koju su dan prije čopili... pa preprodaju benzu za 4kn/l
 
M12 said:
naravno da nije lako ništa organizirat danas, ali ne treba derati po đepu di se zmije nalaze  :mrgreen:

Za nas iz dubrovačkog kraja, cijena prava sitnica .
 
hondimir said:
Za nas iz dubrovačkog kraja, cijena prava sitnica .

normalno kad bila kava u standardu dođe 12kn  8) bio vidio i živio u DBV-u 5 godina...
 
Dobro ste prošli :mrgreen: pod velebitom je i u petak bilo buRRno,tako da je svaki metar na motoru predstavljao fizicki napor :mrgreen:


Kad ce ljudi skontati da klubovi vec poodavno nemaju veze sa cugom i spizom..rentaju UGOSTITELJA,koji em drzi sankove,em formira cijene :mrgreen:
 
ja nemogu virovat da ljudi gledaju cijenu pive na moto partyu, a potegli su do tamo par sto kilometara..pajdo,ako si vec dosa, a neces izgorit zbog 5 kuna razlike..iako je moguce da ima onih koji su i put isplanirali do u 100 kn(razumin da nije svakom bajna financijska situacija)..al ako si vec krenija na party, nemoj bit party brejker zbog cijene pive..  :LOL:
 
Evo san čeka 7 dana da dam ljudima vrimena da ubace koju sliju i napišu svoje komentare.

Pazi vako:  u ime svih gusara i gusarica i u moje osobno ime, svim bajkerima i gostima od srca zahvaljujemo na dolasku na naš moto susret.  (y)
Isto tako fala vam na svim komentarima, bilo da nas hvalite ili kudite, jer mi znamo da nikad ne moreš biti skroz perfektan.
Kaže stara poslovica: Još se nije rodija, ko je narodu ugodija !!!  8) 
Kontra majke prirode se nije borit jer ona uvik pobjeđuje, zato je bolje da smo po prvi put u 19 godina otkazali tu zadnju večer nego da je neko dobija kakvu štangu ili reflektor u glavu.
A i oni Marfijev zakon kaže, ako se nešto planiralo sjebat onda će to bit napravljeno na najgori mogući način.  :(
Ne triba niti spominjat da bi mi bili krivi i opet onda mi ovakvi-onakvi.  :mrgreen:

Živi i veseli vi nama bili pa se vidimo i dogodine na 20-tom jubilarnom susretu: 26-29.09.2019.
  :021:
 
Svaka cast gusarima i vidimo se mi do godine pa makar bila i piva 0.2 dcl 35 kuna... :mrgreen: :mrgreen:
 
toecutter said:
Svaka cast gusarima i vidimo se mi do godine pa makar bila i piva 0.2 dcl 35 kuna... :mrgreen: :mrgreen:

e to neće da može  :D .... ali obećajemo da ćemo bit pažljiviji oko "ugovora" !!!  (y)
 
Hvala Gusarima na ogromnom trudu. Sve su organizirali ali protiv bure nije išlo. Došli smo u petak, smjestili šatore ali nismo spavali od 4. Držali smo šatore do jutra da ne odlete. Ujutro smo se ustali na kavu i nakon toga su dva od tri pala. Zadnji je pao navečer. Zajedno sa mojim motorom. Mala šteta.  Samo pola ručke od prednje pa se čak i dalo voziti do doma. (460 km)
Srećom smo popodne pobjegli u apartman pa smo se mogli i naspavati.
Ali to su sve normalne stvari. Tako da vjerojatno dolazim i slijedeće godine.
Poruka gusarima:
Ako vas ništa nisu mogli ni turci ni mlečani sigurno vam ni ova bura neće ništa. (y) (y)
 
jedna slikica dok je jos bila idila :mrgreen:

 

Attachments

  • 2018-09-28-1063.jpg
    2018-09-28-1063.jpg
    1.5 MB · Views: 148