MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
Joj kak sam se strgal.
Tek sad ustajem iz horizontale.
Dečki, party je bio čista desetka bez obzira na kišu i broj bikera.
Kak si tko napravi tak mu bu.
I zakaj nisam upoznal svoje susjede Mihu i Paulu? (i meni je bio nadimak Miha u školskim danima)

Aj, nemrem više glavu držati, teška je i boli nekaj (ne znam kaj) unutra.... idem dalje spat, boooooooooook..

btw, ak je ostalo kaj pive, moj broj imate pa ga iskoristite i big pozdrav curi u zelenoj šilterici za šankom  :cheer:
 
PRI STAVLJANJU SLIKA NA FORUM BILO BI DOBRO DA NISU NA STOLJNJAKU JER NEKI OD NAS IMAJU DIAL UP PA DA NE KUHAMO RUČAK DOK SE SLIKE OTVARAJU

Bilo je dobro sve sam kaj su nam konobarice popile pol medice, nagodinu dolazim s toljagom za rastjerivanje vjeverice od medice...


koxx malo si mi se nekaj tamo na bini skiselio kad ti je mala nabila malu u usta hihi šalim se naravno...
 
Memphis said:
Joj kak sam se strgal.
Tek sad ustajem iz horizontale.
Dečki, party je bio čista desetka bez obzira na kišu i broj bikera.
Kak si tko napravi tak mu bu.
I zakaj nisam upoznal svoje susjede Mihu i Paulu? (i meni je bio nadimak Miha u školskim danima)

Aj, nemrem više glavu držati, teška je i boli nekaj (ne znam kaj) unutra.... idem dalje spat, boooooooooook..

btw, ak je ostalo kaj pive, moj broj imate pa ga iskoristite i big pozdrav curi u zelenoj šilterici za šankom  :cheer:

E! A mi došli oko 18h i malo nešto ljudi bilo, spremali se na neku vožnju, a mi reko kaj ćemo, kiša pada, valjda neće bit fešte, nismo znali, a i nekak smo umorni bili... šteta, imali smo plan ostat i prespavat u šatoru i napit se i sve, ali nas je kiša zeznula. A šta ćeš... budemo druge godine...

Po slikama i priči mi se čini da je bilo  (y)
 
e Miha, vjeruj da je bilo fenomenalno, mi smo uspjeli otići doma u posljednji suvisli tren kako ne bi murja morala reagirati.

ali sad mi je palo na  :misli: pamet nekaj: jesam bil drveni ali primio sam na znanje nekim čudom da u jutro bude kava i peciva.................... kad niš, nigdje nikoga, cccc...... e to je jedini propust koji si bum razmislil kak da ga Prijateljima oprostim :jesus: