MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

biker5 said:
Hvala na lijepim željama (y), a šta se tiće vremena, ne boj te se imamo veliki natkriveni prostor. Nadam se da se vidimo, pozdrav.

Znači, vremenska prognoza... Trenutno se nemože ništa konkretno reći do početka idućeg tjedna, no pravodobno ćete biti obaviješteni o situaciji! Pozdrav (y)
 
Pozdrav ljudi i bikeri (velika razlika izmedju navedenih dvoje  :LOL: )!
Nazalost iz poslovnih razloga moram taj vikend vozit za Zadar, a u pon radim opet i sjeban sam za ovaj susret. Svejedno vam zelim uspjeh i dobro vrijeme, i nemojte gleda prognozu barem do cetvrtka (kaze mi moj privatni meterolog da je zesce nestabilno i da prognoza duza od 2 dana je 1% sanse da ce biti tocna)

Inace, vidimo se na sljedecem moto susretu
 
ducati1000s said:
Jel mogu ja doći ili ima neki limit? :misli:

  NE nažalos ispunili smo kvotu!! :LOL:


    LIMIT????????? Ma kakav limit prijatelju??
[size=10pt]SVI [/size] ste pozvani i dobrodošli!
Tako da sad brzo po kvartu i skupljaj ekipu!!! (y)
 
zec13 said:
Pozdrav ljudi i bikeri (velika razlika izmedju navedenih dvoje  :LOL: )!
Nazalost iz poslovnih razloga moram taj vikend vozit za Zadar, a u pon radim opet i sjeban sam za ovaj susret. Svejedno vam zelim uspjeh i dobro vrijeme, i nemojte gleda prognozu barem do cetvrtka (kaze mi moj privatni meterolog da je zesce nestabilno i da prognoza duza od 2 dana je 1% sanse da ce biti tocna)

Inace, vidimo se na sljedecem moto susretu

Pozdrav Bikeru!!

Hvala na najljepšim željama!!

Bez brige za prognozu pratimo na svim mogučim metero stranicama i čim bumo imali neku kolko tolko sigurnu sliku javimo vam!!  Zasad znamo da nebu snjega !!!!! :LOL:

Vidimo se na nekom budučem susretu!!!
 
Kokxxx said:
  NE nažalos ispunili smo kvotu!! :LOL:


    LIMIT????????? Ma kakav limit prijatelju??
[size=10pt]SVI [/size] ste pozvani i dobrodošli!
Tako da sad brzo po kvartu i skupljaj ekipu!!! (y)
mislio sam na godine
 
ducati1000s said:
mislio sam na godine


:jesus:

gle ovak kaj se godina tice obzirom da se kokxxx voli skidati kad  malo popije mislim da nebi trebalo voditi malu djecu za svaki slucaj kako nebi imala noćne more,

a inace sto mladje to bolje hehehe

ma bitno da vi nama dodjete
 
TURBO Bandit said:
:jesus:

gle ovak kaj se godina tice obzirom da se kokxxx voli skidati kad  malo popije mislim da nebi trebalo voditi malu djecu za svaki slucaj kako nebi imala noćne more,

a inace sto mladje to bolje hehehe


    Vide, a ja mislio da smo tu temu prošli!!!  :misli:

Inače nije da se ja volim skidat nego horde obožavateljica to očekuju od mene,

a kakav bi ja to bio da ih iznevjerim!!  :mrgreen:


 
Kokxxx said:
   

Inače nije da se ja volim skidat nego horde obožavateljica to očekuju od mene,
:misli: :kaono: :rofl: :rofl: :rofl: :B: :?: :?: :?: :jesus:  (y)
 
biker5 said:
Hvala na lijepim željama (y), a šta se tiće vremena, ne boj te se imamo veliki natkriveni prostor. Nadam se da se vidimo, pozdrav.
kompa hvala na pozivu ali nije problem za prostor dok budem pio za sankom mogu i kisnuti nego mi je kad budemo isli spat u sator ipak je zemlja mokra as moja baba je osjetljiva baba ko baba :D
 
ktm freak said:
Mislim da budem zakurblao svog KaTaMarana pa dojašem do vas  :konjic:
Dijdi nebu ti žal. (y)
 
didaibaba said:
kompa hvala na pozivu ali nije problem za prostor dok budem pio za sankom mogu i kisnuti nego mi je kad budemo isli spat u sator ipak je zemlja mokra as moja baba je osjetljiva baba ko baba :D
:misli: Imamo i za to riješenje. Za vas koji dolazite iz daljeg ima jedna veća prostorija u objektu gdje se može za silu prespavati, samo trebate vreće. (y) Dođite, dođite nebu kiše, javili su nam ovi gore.
 
ducati1000s said:
Jel se zna kolko nas ima za sad?


Ma ne zna se to prijetelju dok god se ne skupimo!!

Sve ti je ovo kaj se ljudi najavljuju, ovisi o vremenu i nezna se to do samog dana motorijede kako ce ko moč i biti voljan!!!

Ali ja vjerujem da bi nas mogo iznenadit broj ljudi!!
 
biker5 said:
:misli: Imamo i za to riješenje. Za vas koji dolazite iz daljeg ima jedna veća prostorija u objektu gdje se može za silu prespavati, samo trebate vreće. (y) Dođite, dođite nebu kiše, javili su nam ovi gore.
ako je tako sto se tice prostora onda se mozda i vidimo neznam saqmo kako baba radi i danas je cekam dok zavrsi sa delom pa onda idemo za labin ako bog da da vrime bude ok pozdrav (y) (y)