MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

Bili smo Paola i ja oko 18h na susretu, baš i nije bilo puno motora, a i kiša je paduckala, pa smo samo kratko pogledali motore, prošetali unutra i otišli doma.

Jedino kaj smo se upoznali s Palomasom, okorjelim bajkerom.

Pozdrav Palomasu!  (y)
 
b020.gif
Da ,da kisa je ucinila svoje, ipak smo bili , malo nas ,ali vazno je srce! Neki adventureri su se prestrasili kao sto je netko tamo i rekao ali ipak smo opravdani jer i dvije tri duse nose doprinos vecine!

Prostor super, natkriven, glazba odlicna taman toliko glasna da se moze dobro zabavljati i svaka cast na izboru glazbe hit do hita!
Klopa odlicna grah fenomenalan, jedina zamjerka je kad se coca-cola toci iz flase ne smije kostati 3dcl 10 kuna!

Iako je defile bio mali ali bio je kratki i slatki netko rece i mokar sto bi vise htjeli , dakle odlican! 
a080.gif


(y)  U svakom slucaju, Prijateljima svaka pohvala, nema veze sto nije bilo mnogo ljudi ali niti zamjerki nekih nema, odlicno odradjen posao!  (y)
 
(y) Zoki ove fotke sam morao staviti da te Ana vidi dok je nema, naj se ljutiti! One druge necu staviti he he!  (y)
 
ja sam dosao, ali gledam nema puno ljudi, i moj suvozac je buno srao
tak da se nismo bas previse zustavljali,
al nema veze, sljedece godine brijem nece bit kise pa ce se pokazat u pravom svijetlu taj moto susret



peace
 
Pozdrav svima koji su jučer bili u V. Gorici! Najveselije drušvo bili su Vilenjaci iz Kutine, koji imaju i talentiranog univerzalnog zabavljača! Dečko je između ostalog "nastupao" na bini na "play back" , kad su puštali snimljenu glazbu..  (y)  :LOL: Bilo je tu i koride, i akrobatskog rock&roll plesa, i t.d.

Pohvale organizatoru, odličan natkriveni prostor, vrlo lijepo uređen i opremljen. Povoljne cijene, ljubazni domaćini, sve super - jedino kaj je kiša jako utjecala na posjećenost. S obzirom na blizini Zagreba, ja sam se pribojaval da bude velika gužva jučer..

Imao sam čast upoznati lokalnog adventurera iz VG, Mihu i njegovu Paolu! Zahvaljujem se svima na lijepom i veselom druženju, a fotke će biti kasnije!
 
Šteta što je kiša sve zaj....a :palacdolje:
Došli s autom pa smo i upad platili. Dobra lokacija, pogotovo za ovakve slučajeve kad kiša pada (y)
Super grah (y), cijene pive i bambusa ok, ali previše za sok o,2 ili 0,25 točen iz boce :palacdolje:.
Pošto je bilo malo hladnije i pošto se sigurno netko htjeo malo zagrijati a da ne mora natezati pola litre Prima-e, veliki  :palacdolje: jer nije bilo nikakve žestice.
Što se benda tiče, meni je osobno bio dosta loš.......a možda sam premalo popio :misli: :LOL:
Pozdrav organizatorima i vidimo se iduće godine(nadamo se bez kiše) (y)

 
Ma,dečki svaka čast! (y)

Odlična organizacija,bilo za pojest :klopa:,za popit :drunk:,dobra muzika :rock:...
A,svima koji se žale ne cijenu soka poručujem da su trebali pit pivu,pa ne bi imali tih banalnih problema  :mrgreen: :LOL: :LOL:

Vidimo se i dogodine! :naklon:
 
Evo i fotografija:

Djevojke koje toče piće na šanku

IMG_6457.jpg


IMG_6458.jpg


U večernjim satima

IMG_6470.jpg


IMG_6495.jpg


IMG_6515.jpg


Zabavlja vas MK Vilenjaci&Company  (y)

IMG_6527.jpg


IMG_6528.jpg


IMG_6530.jpg


IMG_6543.jpg


IMG_6553.jpg



 
Svaka cast ...bilo je fenomenalno  (y) jedino malo ljudi ali oni koji su bili njima ne smeta kisa ..snjeg.
Bendovi koji su nastupali imali su sto pokazat.Vidimo se dogodine nadam se u vecem broju... :mrgreen:
 
Raven66 said:
A,svima koji se žale ne cijenu soka poručujem da su trebali pit pivu,pa ne bi imali tih banalnih problema  :mrgreen: :LOL: :LOL:

Vidimo se i dogodine! :naklon:

...neki su trebali donest sa sobom flašicu da dudicom (konkretno - dotična)...  8)
 
...na muci se poznaju junaci... malo kišice nikom nije naškodilo, ke`ne!?!... ja sam došel poslije popodnevne šihte.... ostal do kraja i bilo nas je taman da smo ugodno popunili prostor i dobro se zabavljali... "prijatelji" su se pokazali kao pravi prijatelji i dobro nas ugostili... nek bu žal onima koji nisu došli...  8)
 
...bil bi red da se stavi i koja slikica, a?
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)