MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

bura said:
a jel se placa ulaz ako nisi u nekom motoklubu a vozis motor i obrnuto?

  NARAVNO DA NE!! SVI KOJI DODJU MOTORIMA BESPLATAN UPAD!!

BMW CRUISER said:
Pozdrav M.K. Prijatelji i cijeloj ekipi. Necu moc doc na susret al vam zelim dobro vrijeme i odaziv te da vam bude bar 1000000000000000 motora na prvom susretu. Pozdrav od BMW Cruisera. Dobro se zabavite. (y)

Hvala na najljepšim zeljama i vidimo se mi več negdje da pivu popijemo!!


Raven66 said:
I ja bum došla  :mrgreen:

Naravno da buš došla i dovuci sa sobom jos tih sisčanki da popravimo malo prosjek!
:mrgreen:


dado1100gsxr said:
Dolaze i Dogsi iz Vrbove nažalost u umanjenoj ekipi ali ipak sa željom da uveličaju vas moto susret svojom nazočnošću :jiggie: :bananapivo:


Uveličajte a i zalite!!! :bananapivo: :bananapivo:


 
Kokxxx said:
Naravno da buš došla i dovuci sa sobom jos tih sisčanki da popravimo malo prosjek!
:mrgreen:

Za sad imam u planu samo jednog Sisčana,al bum vidla kaj se da napraviti  :mrgreen:
 
Vidimo se Čarobnjaci dolaze (y)
 
Super decki

a kaj bi mogli malo sčarobirati da nas i vrijeme malo bolje posluzi, a ak nemrete bumo si popili koju pa bumo mokri i iznutra kaj ne
 
dogovoreno  :D,mokri bumo iznutra sigurno (y)
 
ja sam već danas mokar.
kaj mi se isplati sutra paliti štilovku za tih 500 metri do stadiona?
mislim, ak bu defile da i lanac podmažem.
 
A popdne navodno neće padat, jedino me zanima gdje ćemo šatore denut?  :mrgreen: A da nam ne bu mrzlo i mokro??  :misli:
 
pada kiša... :anger: bezveze...:bored:

al sve bu bolje uz pivicu i ugodno društvo  :mrgreen:

vidimo se popodne! :wink:
 
Još uvijek pada i čini mi se da neće prestat! :palacdolje:
 
Malo prije sam došao iz gorice!
Ujutro je bio potop!! :(
 
ma bu stala, siguran sam.
ali bez obzira, nećemo dečke zaribati.
ipak je zadnji ljetnji party a njima i prvi na moto sceni.

taj trud se mora podržati makar i sjekire padale.
 
JA ĆU VRIŠTAT! GOTOV MI MORTOR A KIŠA PADA. A NEMAM KIŠNJAK JA BUM POLUDIL IMA DA KUPIM VREĆE ZA SMEĆE I DA SE DOJARIM DO TAM........

ak ne to dolazimo ja i ekipa autima, valjda...

P.S. BALKI DAJ MI BROJ POŠALJI NA PVT DA VIDIM S TOBOM KAJ TI KEMIJAŠ JEL IDEŠ IL NEIDEŠ?
 
ja sam tam oko 7-8 motor je gotov i idem na vatreno krštenje, ja pijem i tražim žrtvu za bocom po glavi... :mrgreen: :mrgreen: