MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

b010.gif
  Ako smo ovu subotu u velikom broju posjetili Deve a navece i Weekend Monsterse gdje su nas brojali vidi KLE-ovci 1,2,3...6,7....9.....12 idesss nigdje kraja, onda nas ocekujte barem preko nekoliko!   
p010.gif
 
Vilenjaci dolaze SIGURNO! :skuter: :vozi:

Krećemo u 14h pa smo tamo oko naokolo 15h! Pozdrav!
 
bit će i Jastreba tek toliko da se zna
 
veliki pozdrav svima od MK Županja :D

i ako se ne vidimo, želimo vam puno sreće u organizaciji 1.moto susreta (y)

plakat je postavljen na našu web stranicu, tako da bi vam pokušali pojačati odaziv na susrete 8)
 
Tunja KT said:
Vilenjaci dolaze SIGURNO! :skuter: :vozi:

Krećemo u 14h pa smo tamo oko naokolo 15h! Pozdrav!
Nisam ni sumnjao.. :naklon: :naklon: :naklon: (y)
 
daniel-zu said:
veliki pozdrav svima od MK Županja :D

i ako se ne vidimo, želimo vam puno sreće u organizaciji 1.moto susreta (y)

plakat je postavljen na našu web stranicu, tako da bi vam pokušali pojačati odaziv na susrete 8)
Hvala !!!  :naklon:
 
Ja sam iz GOrice, al ćemo se cura i ja tak OPIT da bumo ostali spavat u šatoru. MA AJMOOOOOOOO!!!!  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)
 
ak vidite kakve indijanere da prizivaju kisu mam im nigice potrgajte ak bu tak ja dojdem
 
danijel said:
ak vidite kakve indijanere da prizivaju kisu mam im nigice potrgajte ak bu tak ja dojdem

Vrijeme bi nas trebalo poslužiti!!!

http://www.meteo-info.hr/zagreb.php
 
danijel said:
ak vidite kakve indijanere da prizivaju kisu mam im nigice potrgajte ak bu tak ja dojdem

kaj se bojiš kiše :mrgreen: navodno da nebu padala,uostalom ako ništa drugo dođi da im pomognemo pojest onaj grah kaj budu spremili... :wink:
 
goc said:
kaj se bojiš kiše :mrgreen: navodno da nebu padala,uostalom ako ništa drugo dođi da im pomognemo pojest onaj grah kaj budu spremili... :wink:

To je duh!!! Pojest grah, popit rakijetine i medice... i onda ti je svejedno pada il ne!
 
danijel said:
ak vidite kakve indijanere da prizivaju kisu mam im nigice potrgajte ak bu tak ja dojdem
Ak bu kiše, nebojte se, dođite autima, prostor je natkriven, uostalom kakav si ti biker kad se bojiš obićne kiše. :bananapivo:  :LOL:(y)
 
ma to je sala :mrgreen:
al ak sam dobro razumio bit ce medice ak je tak ni tuca me nebu sprecila :cbanana: :cbanana:
 
Ukoliko me posao ne spriječi, dolazim, vjerovatno sa još dvije ili tri osobe  (y)
 
Dolaze i Dogsi iz Vrbove nažalost u umanjenoj ekipi ali ipak sa željom da uveličaju vas moto susret svojom nazočnošću :jiggie: :bananapivo:
 
Pozdrav M.K. Prijatelji i cijeloj ekipi. Necu moc doc na susret al vam zelim dobro vrijeme i odaziv te da vam bude bar 1000000000000000 motora na prvom susretu. Pozdrav od BMW Cruisera. Dobro se zabavite. (y)