MK STAAARI ROKERI - UMAG 08.-11.06.2017 16.MOTO SUSRET

Added to Calendar: 08-06-17, 09-06-17, 10-06-17, 11-06-17

trike

New member
[size=10pt]
MK STAAARI ROKERI - UMAG

Vas poziva 08. - 11.06.2017 
16. MOTO BEACH PARTY

HRANA I PIĆE U IZOBILJU
LIVE MUSIC

www.staaarirokeri.hr

COME IN PEACE, HAVE FUN AND MAKE NOISE, OR STAY AT HOME !
[/size]
 

Attachments

  • moto susret2017.jpg
    moto susret2017.jpg
    335.4 KB · Views: 2,057
  • sr logo MK Staaari Rokeri.jpg
    sr logo MK Staaari Rokeri.jpg
    330.7 KB · Views: 304
Svaka cast na promjeni datuma,to se cekalo godinama :mrgreen: :mrgreen:,5mj je uvijek bio malo problematican radi vremena i susret u Brodu je bio isti vikend a i nova lokacija je bolja....... (y) (y) (y) (y)
 
kober said:
Jel datum dobar?  :misli:

Neznam za šire ali mislim da u Istri to nikome ne ulazi u termin. N.Vas je vikend prije (bar je tako bilo), i onda je čini mi se baš ovaj vikend prazan. O promjenama datuma bi se dalo na debelo i široko ali vjerujem da su se istarski klubovi usuglasili (pretpostavljam, jer već nekoliko godina nisam u klubskom điru).

U Umagu smo ne jednom kampirali po kiši, jednom i po pijavici i mislim da ovakav susret zaslužuje "stabilniji" datum (kada je manja mogučnost kiše i kada se zbog temperatura ta kiša lakše otrpi). Šteta jedino za Stella Maris ali tko zna, možda ova lokacija bude još i bolja!
 
Zanimljivo...  Ovo bi bilo tjedan dana nakon naseg,  mogli bi potegnit djir do tamo...    :021:
 
biker4life said:
Neznam za šire ali mislim da u Istri to nikome ne ulazi u termin. N.Vas je vikend prije (bar je tako bilo), i onda je čini mi se baš ovaj vikend prazan. O promjenama datuma bi se dalo na debelo i široko ali vjerujem da su se istarski klubovi usuglasili (pretpostavljam, jer već nekoliko godina nisam u klubskom điru).

U Umagu smo ne jednom kampirali po kiši, jednom i po pijavici i mislim da ovakav susret zaslužuje "stabilniji" datum (kada je manja mogučnost kiše i kada se zbog temperatura ta kiša lakše otrpi). Šteta jedino za Stella Maris ali tko zna, možda ova lokacija bude još i bolja!
znaci, vise nema organiziranog smjestaja u Stella Marisu?
 
To je ona lokacija gdje su izviđači ??? tamo ima i nekih baraka ako me memorija služi.  :misli:
 
Ak je to zlatorog kao sponzor guram do dolje....

Ili me zapru vuče.... 😂 😂
 
Nije lako vući takvu odgovornost i obaveze kod organizacije susreta ovakvog tipa i onda bit na milost i nemilost vremenskih uvjeta.
Pohvalno je da je dogovoren novi termin ...vidimo se  (y)
 
Program susreta dodavat ćemo naknadno...

Smiještaj je moguć u privatnim apartmanima nedaleko susreta (cijena je okvirno kao i svake godine) .

Naknadno ćemo dodat i brojeve telefona...



Pratite i našu web stranicu jer se tamo dodaju prve nove informacije :)
www.staaarirokeri.hr

 
Zapru said:
nikad se ne zna, treba biti spreman na sve izazove ....  :mrgreen:

Istina prije par godina trebali nam lanci poslje Jelenja

ali sad je topliji datum... (y) (y)
 

Attachments

  • FB_IMG_1471009925115.jpg
    FB_IMG_1471009925115.jpg
    50.4 KB · Views: 441