MK STAAARI ROKERI - UMAG 08.-11.06.2017 16.MOTO SUSRET

Added to Calendar: 08-06-17, 09-06-17, 10-06-17, 11-06-17

elektricar86 said:
Biker,nisan te vidija u subotu,znas da bin ti se bija javija da san.  (y) 

(y)



liberty said:
novi datum održavanja susreta mi se čini pun pogodak  (y)

iduće godine kampiRRaš :mrgreen: :vatrica:



ktm08 said:
Drugi put stavite na ulaz dvi kamenčine na 1m jena od druge i ki pasa ,pasa,a ki ne neka gre mrež aute.Problem riješen!

iskusan bajker ima rješenje za sve :mrgreen: :mrgreen: (y)
 
kokolo_f said:
I ovaj gdin. je bio zadovoljan susretom kao i ja..,samo umorniji pa zaspao u čudnoj pozi.. inače svjetski prvak u moto spavanje disciplini..  8)

Slikano u 3 ujutro blizu čevapa..

:LOL:  :LOL:

Po naslovu moje slike ... slikano u 01,34 u jutro ...  :LOL:
 

Attachments

  • 20170611_013451.jpg
    20170611_013451.jpg
    465.4 KB · Views: 193
elektricar86 said:
Biker,nisan te vidija u subotu,znas da bin ti se bija javija da san.  (y) 

Cristian: Tvojin kolegama na ulazu bi izgleda bila pala kruna z glave,da su he pustili unutra,da naprave onih parsto metri bilega puta,i tamo nikad parkiraju bugyje.

Miki: ionako se ne slozimo,pa me nanke ni volja raspravljati.  Samo  mi ni jasno da ne kapis ca je kumpanija,obzirom da cilo vrime ponavljas da san ja njihov advokat.  I tamo na susretu,i sada opet.

Probaj razmislit na drugi način. "Bi im pala kruna sa glave"... Ja sam siguran da im ne bi pala kruna sa glave da su ih pustili unutra. Ali isto sam tako siguran da bi se onda našlo još 20 njih koji bi se našli uvrijeđeni da se njih ne pusti a eto ova dva su pustili. Sorry električar, ali ovdje su potpuno u krivu.
 
einstein said:
Probaj razmislit na drugi način. "Bi im pala kruna sa glave"... Ja sam siguran da im ne bi pala kruna sa glave da su ih pustili unutra. Ali isto sam tako siguran da bi se onda našlo još 20 njih koji bi se našli uvrijeđeni da se njih ne pusti a eto ova dva su pustili. Sorry električar, ali ovdje su potpuno u krivu.

Oramaj,ni vise ni bitno,pasalo je.  (y)