MK STAAARI ROKERI - Umag 15. moto susret

Added to Calendar: 12-05-16, 13-05-16, 14-05-16, 15-05-16

http://www.accuweather.com/hr/hr/zagreb/117910/weekend-weather/117910
http://www.accuweather.com/hr/hr/delnice/114488/weekend-weather/114488
http://www.accuweather.com/hr/hr/rijeka/120665/weekend-weather/120665
http://www.accuweather.com/hr/hr/umag/113055/weekend-weather/113055

treba biti optimista  8)



:LOL: :LOL: :LOL:
 
Ljubo_051 said:
Pa ne mogu se ja ni za sok više ogrebati. Sve bude protiv mene.  :)

Iskreno,i meni je sada situacija ovakva,20% da dolazim 80% da ne.  :palacdolje: 

Da prognoziraju sunce,izdvojio bih 100 eura,i rentao maxiskuter za vikend,ovako mi se slabo isplati. 
 
Ma bez sunca, to nije to.
Dođem tamo na 2-3 dana da se opustim, provozam. A stajati na kiši mogu i na Grobniku.  :D
Čekamo do kraja da vidimo...

Istini za volju, tako je mislim i prije 2-3 godine bila kiša. Mi krenuli, ona stala. Mokra cesta ali ok.
Čekala nas oko Pazina i poslije Kanfanara. Prije pazina skrenuli lijevo na Y, a prije Kanfanara desno za Umag.
I nismo osjetil ni kapi. Prošli oko njih i tamo nam bilo super.
Za nazad se nešto pokidalo i još je na kraju bilo i sunce.  :wink:

Kao šta kažu Kinezi: ''Pure luck'' (mislim, oni kinezi koji znaju engleski). Iliti ponaški - čista sreća.
 
Ljubo_051 said:
Ma bez sunca, to nije to.
Dođem tamo na 2-3 dana da se opustim, provozam. A stajati na kiši mogu i na Grobniku.  :D
Čekamo do kraja da vidimo...

Upravo tako. (y) 

btw. da se kapimo,nebih ja ostao doma da imam s cime otici,jebes i kisu uostalom :mrgreen:  ,ali rentat vozilo za se smocit,e to mi se bas i ne svidja. :mrgreen:
 
elektricar86 said:
Iskreno,i meni je sada situacija ovakva,20% da dolazim 80% da ne.  :palacdolje: 

Da prognoziraju sunce,izdvojio bih 100 eura,i rentao maxiskuter za vikend,ovako mi se slabo isplati.
(y) kod mene jos i gora situacija a i prognoza... 90%  :palacdolje:
 
Black Batsi stižu u krnjem sastavu, a inteno smo već promijenili ime ove teme u "Testiranje kišne opreme - jesen/zima 2016"
Subota još nije dogovorena: defile ili "Dan apartmanske istarske kuhinje"
 
Razum je pobijedio, tuga u srcu ostala, a izuzetnom ljubaznošću djelatnica Istraturista rezervacije apartmana okazane.
Vidimo se jednom drugom prilikom.
 
Nazalost ovaj puta propuštam susret, razlog se zna, ekipi koja se skupi želim dobar provod i što manje kiše ☔🍃⚡😎
 
Moja prognoza: sunčano! U centralnoj Istri poneki pljusak. (Vidiš gdje pada, pa zaobilaziš :wink:  ) U Rijeci kišica. Noć na nedjelju moguća kiša ali onda nije bitno. Ujutro sunce.
Nikad ne pogriješim! -ribar  :cool:
 
Kako to da nema ni jednog reda, ni jedne slike??  :misli:
Dali je bilo išta sinoć i kako je danas??
 
Ljubo_051 said:
Kako to da nema ni jednog reda, ni jedne slike??  :misli:
Dali je bilo išta sinoć i kako je danas??

izvori mi kažu da to više nije to  :shock: bili juce... više avta neg motora... cijene ubijaju... bendovi osim brkova srednja žalost...

dakle samo prenosim info  :mrgreen:
 
Moj frend je u šali simbolično prokomentirao da im je to zato jer su im čevapi 30 kn.  :mrgreen:

Ali mali broj ljudi i više auta nego motora, to se definitivno ne može pripisati organizaciji. Nego lošem vremenu koje ih je ove godine poklopilo.
Na žalost, prošle godine smo se kupali, a ove nismo ni otišli zbog konstantne kiše koja je padala par dana prije i u prognozi bila i za danas.
To nam je mislim, nakon 15 godina u nizu, prvi put da smo preskočili.
Što se tiče bendova, ove godine me baš zanimalo kako će to izgledati. Ja sam od uvijek definitivno bio pobornik toga da bi muziku trebao svirati neki 'no name' bend. Koji bi cijelo veče svirao samo stvari koje svi znaju i da nam svima bude ugodno.
One fore sa nekim poznatim bendom, koji se preplati i u zadnje vrijeme jako loša hrana i cuga i previsoke cijene toga ... to mi je ubilo čar bikera.
Nekada bi se na susretu našli ljudi koji vole motore i koji bi se okupili zbog muzike i druženja. I to bi bilo ugodno provedenih dan-dva-tri.
Danas nakon susreta, svi samo pričamo o jako lošoj i jako skupoj hrani i pivi koja je svima napravila žgaravicu.
A neki glavni bend, navečer samo navuče brdo klinaca koji ga žele vidjeti u živo, a koje za motore boli patka. Pa cijeli susret dobije sliku završetka 8. razreda ili srednje škole. Brdo pijanih mulaca onuda tetura, davajući svima na znanje kako su baš oni velike face i kako se strava zabavljaju. Jer su pijani i povračaju svuda i galame po kampu i rade stranja.  :palacdolje:
Nema mi više kao prije,  onog ugodnog sjedenja uz cugu i klopu. Gdje smo svi pričali i pjevali i tako provodili veče. A preko dana se vozali od kave do nekih vidikovaca, pa okolo po regiji.  :021:

''But, that's just me.''
 
Ljubo_051 said:
Moj frend je u šali simbolično prokomentirao da im je to zato jer su im čevapi 30 kn.  :mrgreen:

Ali mali broj ljudi i više auta nego motora, to se definitivno ne može pripisati organizaciji. Nego lošem vremenu koje ih je ove godine poklopilo.
Na žalost, prošle godine smo se kupali, a ove nismo ni otišli zbog konstantne kiše koja je padala par dana prije i u prognozi bila i za danas.
To nam je mislim, nakon 15 godina u nizu, prvi put da smo preskočili.
Što se tiče bendova, ove godine me baš zanimalo kako će to izgledati. Ja sam od uvijek definitivno bio pobornik toga da bi muziku trebao svirati neki 'no name' bend. Koji bi cijelo veče svirao samo stvari koje svi znaju i da nam svima bude ugodno.
One fore sa nekim poznatim bendom, koji se preplati i u zadnje vrijeme jako loša hrana i cuga i previsoke cijene toga ... to mi je ubilo čar bikera.
Nekada bi se na susretu našli ljudi koji vole motore i koji bi se okupili zbog muzike i druženja. I to bi bilo ugodno provedenih dan-dva-tri.
Danas nakon susreta, svi samo pričamo o jako lošoj i jako skupoj hrani i pivi koja je svima napravila žgaravicu.
A neki glavni bend, navečer samo navuče brdo klinaca koji ga žele vidjeti u živo, a koje za motore boli patka. Pa cijeli susret dobije sliku završetka 8. razreda ili srednje škole. Brdo pijanih mulaca onuda tetura, davajući svima na znanje kako su baš oni velike face i kako se strava zabavljaju. Jer su pijani i povračaju svuda i galame po kampu i rade stranja.  :palacdolje:
Nema mi više kao prije,  onog ugodnog sjedenja uz cugu i klopu. Gdje smo svi pričali i pjevali i tako provodili veče. A preko dana se vozali od kave do nekih vidikovaca, pa okolo po regiji.  :021:

''But, that's just me.''
Ljubo, svaka ti d..., pardon, stoji na mjestu  (y) :mrgreen:
 
Otišli jučer, odmah doma obukli kabanice, kiša cijelim putem do gore, u povratku je bilo malo bolje (ali stvarno malo :mrgreen: ), no barem je dio subote u Umagu bio sunčan! Sve u svemu tradicija se ne prekida zbog kiše, ali da je pokvarila provod i ugođaj, jest... vidimo se nagodinu! 8)
 
Kad klubovi pocmu zaradivati na skupovima tu je pocetak kraja.
Najveca steta sto nema vise Frogstocka. :palacdolje:
 
vule said:
Kad klubovi pocmu zaradivati na skupovima tu je pocetak kraja.
Najveca steta sto nema vise Frogstocka. :palacdolje:

Potpisujem za Fužine, jedni od najboljih susreta. Zato sada idemo na druge manje susrete i ne razočaramo se. Recimo sada čekamo Bezkintose. Bez obzira na neke stvari susret u Umagu ćemo uvijek čekati i gledati doći jer mora se priznati Staaarim rokerima da se narintaju da bi to sve organizirali. Jedino moraju shvatiti da se mora povečati ponuda na takvom jednom susretu kao što su to shvatili u Twin Hornu pa na susretu imaš toliko štandova da se možeš obući od glave do pete po o.k. cijenama. Ljudi moji treba se nekada sjesti na motor i napraviti više od 100 km i vidjeti kako su neki susreti organizirani vani i što očekuju ljudi koji dolaze na te susrete, a sve opet prilagoditi i hrvatskom đepu.
 
vule said:
Kad klubovi pocmu zaradivati na skupovima tu je pocetak kraja.
Najveca steta sto nema vise Frogstocka. :palacdolje:

(y)  E to su bili susreti  :LOL: