MK STAAARI ROKERI - UMAG MOTO BEACH PARTY 14.-17.06.2018

Added to Calendar: 14-06-18, 15-06-18, 16-06-18, 17-06-18

Poštovani bikeri, bikerice i svi simpatizeri MK STAAARI ROKERI Umag!

Želimo Vas obavijestiti da ovogodišnji moto-susret održavamo u spomen našem tragično stradalom članu Manuelu Počekaj !

U tu svrhu sav prihod od donacija i dobrovoljnih priloga biti će doniran Manuelovoj obitelji!

Hvala svima i vidimo se u Zlatorogu!

Loyalty & Respect                  MK STAAARI ROKERI
 

Attachments

  • MANUEL.jpg
    MANUEL.jpg
    51.3 KB · Views: 244
  • logo R.I.P..JPG
    logo R.I.P..JPG
    49.4 KB · Views: 156
biker4life said:
sa nestrpljenjem se očekuje :D :mrgreen: (y)

svih ovih godina ste nas navikli na raniji datum pa je sada već lagano kriza :mrgreen: , ali bolji je ovaj kasniji datum (y) (y) vrijedi čekati za toplije i stabilnije vrijeme

:D Da. Umag je bio početak sezone.
Pa sada nikako dobiti osjećaj da je sezona počela.  :mrgreen:
 
Sviđa mi se naziv "Stari Rokeri"  (y)

Da bajkerska ekipa općenito ima đir slušanja techno glazbe, nema tog moto susreta u HR i regiji koji bih propustila, ovako, na prste jedne ruke mogu nabrojati moto susrete na kojima sam bila u posljednjih 20tak godina i to uglavnom na nagovor trećih osoba  :undecided:

Ali zašto baš rock i metal je vezan za "bajkere", jednostavno zato jer baš u vrijeme naglog razvoja "bajkerizma" tj komercijalizacije istog u smislu širenja ideje klubova i klanova, na glazbenoj sceni se počeo probijati ROCK kao neki novi buntovni glazbeni pravac te su se silom inercije tj tromosti jednostavno sjedinili jer su jedni drugima bili "publika", štoviše, toliko se homogeniziralo da je u 60tim i 70tim godinama postalo uvriježeno da se bajkeri zapravo nazivaju "ROKERIMA", da bi tamo negdje početkom 90tih počeo masovni kult "BAJKERA" kao new age nazivlja za ljude orjentirane motociklizmu kao hobiju i stilu života prije svega. Shodno tome, realno govoreći, mi u HR zapravo i nemamo pravih bajkera jer velikoj večini "bajkerizam" je više hobi, no stil života, jedini pravi pravcati bajkeri su ajmo reć oni "američki" tipa Pakleni Anđeli (iako i oni izumiru u tim okvirima) koji doslovno žive taj (odmetnuti) stil života, svakodnevno u svim aspektima svakodnevice, jer ako radiš u Krašu ili Končaru od 7 do 3, a onda popodne navučeš kožnjak i lajbek sa znakovljem, sjedneš na motor i odjuriš nekam, nisi bajker, već samo motociklist hobist....pravi bajker se bavi drogom, oružjem, kurvama, dilanjem ukradenih motora, pije, ždere, smrdi, samo se vozika, fizički obračunava, vodi bandu, klan, klub, živi besciljan život u kojemu nit brige, nit pameti, nema kredit za vratom i dovoljno mu je živjeti u običnoj kamp kućici, a budimo realni, takvih u HR koliko ja znam, nema  :jesus:
 
Zato smo korisnici motora :D

A oče'l bit prenosa utakmice na susretu,ako nema čemo pogledat negdje pa doč na fritule :misli:
 
....bemti emancipaciju i kamo nas je to dovela.

Našle se dvije babe na forumu od motora i komentiraju dali smo mi uopće bikeri i dali je prenos utakmice na bikerskoj fešti....  :misli: :shocked:

Gotovi smo.




:mrgreen:  :LOL: 
 
Ma sve ti je to krenulo naopako, pa viš da su i bezalkoholnu pivu izmislili :no:
 
Petak..
 

Attachments

  • IMG-87007d9ca49e743817aec1a4a34d7335-V.jpg
    IMG-87007d9ca49e743817aec1a4a34d7335-V.jpg
    49.2 KB · Views: 177
  • IMG-341f7b7eb7e4085980fdb6f83975e48f-V.jpg
    IMG-341f7b7eb7e4085980fdb6f83975e48f-V.jpg
    77 KB · Views: 171
odlicno je bilo, samo mi nismo ostali spavat pa se nismo mogli opustit kako treba :D tko je na kraju pobijedio u decibelima? ja sam bio dok je crvena yamaha r1 nabila oko 130 db