MK STARA KARABAJA - Bihać (BIH) 4.-6.7.2014.

Added to Calendar: 04-07-14, 05-07-14, 06-07-14

KarabajaDino said:
za spavanje je zaduzen samid a on ima hrvatski broj pa je najbolje da ga zvrcnete za spavanje posto on pise rezervacije i zna oko smjestaja odprilike je oko 100 hrk il 25KM
+385/98 97 23 816 samid

Zahvaljujem ;)
 
Dakle gledajući cijene i valute nama iz EU najisplativije je plaćati u evrima....kusur prihvaćam u kunama 1=2=8 :misli: (y)
 
BEŠO - SB said:
Dakle gledajući cijene i valute nama iz EU najisplativije je plaćati u evrima....kusur prihvaćam u kunama 1=2=8 :misli: (y)

Evrima?  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
vidimo se u subotu ako se sve poklopi,a hoce..... :mrgreen:
 
Kvoc said:
Evrima?  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
A jebo te više i te valute,kako se pravilno kaže?Svako selo u Bosni izgovara drugačije,da ne spominjem države u državi....

  https://hr.wikipedia.org/wiki/Euro
Englezi kažu,,juro"...Njemci ,,ojro"...Hrvati ,,euro"...Srbi i Crnogorci ,,evro" ...Bošnjaci nisam našao podatak...ali svi uglavnom znaju o čemu je riječ
 
BEŠO - SB said:
A jebo te više i te valute,kako se pravilno kaže?Svako selo u Bosni izgovara drugačije,da ne spominjem države u državi....

  https://hr.wikipedia.org/wiki/Euro
Englezi kažu,,juro"...Njemci ,,ojro"...Hrvati ,,euro"...Srbi i Crnogorci ,,evro" ...Bošnjaci nisam našao podatak...ali svi uglavnom znaju o čemu je riječ

Ko ga jebe kako ih gdje zovu, bitno da ih ima za potrosit!  :LOL:
 
Gato said:
Ko ga jebe kako ih gdje zovu, bitno da ih ima za potrosit!  :LOL:
  Ma Kvoc me provocira ali ja sam mu kaznu već odrezo samo on to još nezna,ljudi su počeli na moto susrete već svačim dolaziti,kombijima,autima,autobusima,do Bihaća se može i vlakom,naravno motorima e a ja ću makar auto stopom,par piva neki čevapi pa lagano nazad,ajd sad zbogom moto nacijo,vidimo se ...
 
BEŠO - SB said:
Dakle gledajući cijene i valute nama iz EU najisplativije je plaćati u evrima....kusur prihvaćam u kunama 1=2=8 :misli: (y)

da ne bude zabune i nesuglasica 4hrk-1km a kad se uzimaju bonovi za eure moramo na vecu svotu uzeti koji bon ili marku jer je najpovoljniji kurs u bankama 1€-1.946km tj na 100€ je 194,6km
prijedlog:dodjite sa kunama
 
BEŠO - SB said:
  Ma Kvoc me provocira ali ja sam mu kaznu već odrezo samo on to još nezna,ljudi su počeli na moto susrete već svačim dolaziti,kombijima,autima,autobusima,do Bihaća se može i vlakom,naravno motorima e a ja ću makar auto stopom,par piva neki čevapi pa lagano nazad,ajd sad zbogom moto nacijo,vidimo se ...

(y) (y) (y)
 
BEŠO - SB said:
  Ma Kvoc me provocira ali ja sam mu kaznu već odrezo samo on to još nezna,ljudi su počeli na moto susrete već svačim dolaziti,kombijima,autima,autobusima,do Bihaća se može i vlakom,naravno motorima e a ja ću makar auto stopom,par piva neki čevapi pa lagano nazad,ajd sad zbogom moto nacijo,vidimo se ...

Ja na zalost vjerojatno fulam, jer se danas ispostavilo da fali jedan papir za regu "novog" motora, pa dok stigne iz zabarske zemlje :mrgreen:, vjerojatno ce vikend vec proci.
Bit ce dobro i na domacoj Fišijadi (y), a svima koji putuju kao i domacinima- sretno, lijepo vrijeme i dobar provod zelim! (y)