MK STARA KARABAJA - Bihać (BIH) 4.-6.7.2014.

Added to Calendar: 04-07-14, 05-07-14, 06-07-14

Karabajci vidimo se u subotu,M.K.Bribirski knezovi stizu u jos neodredjenom broju ali bit ce nas dovoljno za dobru veselicu

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
Dino svaka ćast,uvijek se trudiš da sve bude ,,transparentmo" odrađeno kako to kažu tamo neki moji bosanci (y)

Dino je ovaj što izgleda kao muško :jesus:
 
BEŠO - SB said:
Dino svaka ćast,uvijek se trudiš da sve bude ,,transparentmo" odrađeno kako to kažu tamo neki moji bosanci (y)

Dino je ovaj što izgleda kao muško :jesus:

Covjeka sam vec negdje vidio  :misli: a i duzan mi je nesto  :wink: al nema veze  8) kad kreces da znam dal da te cekam?
 
Gato said:
Ja na zalost vjerojatno fulam, jer se danas ispostavilo da fali jedan papir za regu "novog" motora, pa dok stigne iz zabarske zemlje :mrgreen:, vjerojatno ce vikend vec proci.
Bit ce dobro i na domacoj Fišijadi (y), a svima koji putuju kao i domacinima- sretno, lijepo vrijeme i dobar provod zelim! (y)
I mene vratili lani :police:  zbog jednog papira :bonk: zeleni karton istekao al zato ove godine  :2up:
 
Meni je zeleni dobar,nego evo jedno pitanjce,triba li se polica osiguranja stalno nositi sa sobom jer san cuja teoriju da je dovoljna prometna kad u njoj ima pecat o prodjenom pregledu

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
Stvari se pakiraju i imam dvojbu krenut sutra sa ekipom ili čekat subotu da i žena ide  :misli:
 
cadjo said:
Meni je zeleni dobar,nego evo jedno pitanjce,triba li se polica osiguranja stalno nositi sa sobom jer san cuja teoriju da je dovoljna prometna kad u njoj ima pecat o prodjenom pregledu

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

O naravno, moraš i zelenu kartu imati sa sobom ako ideš u Bosnu!
 
Stripiri said:
Stvari se pakiraju i imam dvojbu krenut sutra sa ekipom ili čekat subotu da i žena ide  :misli:
Moze to i bez zene hehe

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
  Baš sam sretan kad znam da će svirka bit do jaja....kad bi mogao svake nedjelje bi ih kući vodio (y)

  http://www.youtube.com/watch?v=SqahY6y6_jo
 
ako bog da eto i nas  :021:  :021:
 
Nismo zapravo ni izasli iz zagreba a vec nas je oprala kisa,jebem ti prognozu!ali nedamo se,dolazimo!
 
MK BISTRA dolazi u popodnevnim satima  :021: NORI I MARIJA  :021: IVAN  :021: GRABAR i ak bum u neku normalnu vuru završil šihtu dolazim i ja  :021: CHICO ali malo kasnije...  :piva: :piva:
 
evo,par komada sa lokacije!  (y)