MOTO RACING KLUB SENJ- 8.moto susret 05.06.-07.06.2015.

Added to Calendar: 05-06-15, 06-06-15, 07-06-15

tibor_zg said:
ja bi posebno pohvalio Bracu što je pronašao onakvu slovenku :mrgreen:

Ma bzvz je bila..totalno nezanimljiva :mrgreen:
 
BareJr said:
Mi smo došli sa defileom, slučajno, nisam bio u defileu preko 10god..i onda smo bili na trgu dok se nisu vratio defile nazad :wink:

Ja malo pauziram od raznoraznih defilea - pretoplo je. :mrgreen: Krenuli smo par min prije defilea iz kampa na rivu, i taman stigla cuga kada i defile.
pitdEWR.gif
:mrgreen:
 
BareJr said:
Pa kada smo dolazili sam vidio tebe i Mikia.. on nam se pridružio na cugi na trgu a ti si nestala :wink:

Otisla do kampa na 20 min i otusla doma. Mislim da smo se mimoisli...  :mrgreen:
 
biker4life said:
Ja malo pauziram od raznoraznih defilea - pretoplo je. :mrgreen: Krenuli smo par min prije defilea iz kampa na rivu, i taman stigla cuga kada i defile.
pitdEWR.gif
:mrgreen:

Zajebo sam se ovaj put.. valjda neću opet sljedećih 10 godina :LOL:

tibor_zg said:

Kao šta sam rekao.. nezanimljiva :mrgreen:

Modesty40 said:
Mislim da smo se mimoisli...  :mrgreen:

To nas ide :mrgreen:
 
biker4life said:
Sve te godine sam dolazio, ali ove godine sam konačno došao. :mrgreen: Odlična lokacija, odličan susret, sve pohvale domačinima i pozdrav našem Luki. (y)

Nadam se da se vidimo opet.
pitdEWR.gif
kojem Luki :misli: :misli: :LOL:
 
luks0000 said:
(y) (y) :LOL:
ja mislio da meni :LOL: :LOL: primam nekako puno pozdrava od senja :mrgreen: :mrgreen:


da nije radi pobijede na sporoj vožnji    :mrgreen:    (y)
 
biker4life said:
Sve te godine sam dolazio, ali ove godine sam konačno došao. :mrgreen: Odlična lokacija, odličan susret, sve pohvale domačinima i pozdrav našem Luki. (y)

Nadam se da se vidimo opet.
pitdEWR.gif

  (y)

jbg. nismo uspili ni piće popit od silne gužve i letenja... kad se vidimo prvi put    :bananapivo:   
 
karadolo46 said:
da nije radi pobijede na sporoj vožnji    :mrgreen:    (y)
Upravo to... :mrgreen: :LOL: :LOL: predobro je bilo u senju, jedino mi je žao šta sam morao rano otići jer sam išao na put rano ujutro :palacdolje: :palacdolje:
 
Kada  pogledamo unatrag i prisjetimo se svih susreta na kojima smo bili i koje smo organizirali, vidimo da svi imaju isti "štih". Tako smo ove godine htjeli napraviti nešto mrvicu drukčije. Petak smo pozvali naše prijatelje iz Tamburaškog sastava CRESCENDO da nas i sve ostale zabave uz drukčije tonove. Po reakcijama i priči naših gostiju doznali smo da je to bio dobar potez. Ekipa se zabavila, napila i sve je prošlo kako i treba, uz smijeh i druženje.

Subotu smo mamurni dočekali ostale motoriste koji su dolazili od jutra i sve do popodnevnih sati, kada je krenuo DEFILE prema SENJU. Hrpa motora u jednoj koloni spustila se prema Senju. Obilazak senja je završio na Pavlinskom Trgu "Potoku", gdje su bajkeri uz buku motora pozdravili sve prisutne i parkirali motore uz duž cijelog Trga. Dočekala ih je ekipa sa muzikom i hladnim pivama da se osviježe nakon vručeg defilea. 100 litara pive se besplatno podjelilo s našeg specijalnog šanka u roku od odmah ;) !! Nadamo se da nitko nije ostao žedan!

Sat dva u centru grada i povratak u Kamp RAČA, gdje smo nastavili sa moto igrama. Nagrade su se podjelile najboljima i nastavilo se sa zabavom. Uz plesačice i Rock Band PLETERI, zabava je potrajala do jutra, uz kratke prekide naše lijepe striptizete.

Hvala svima koji su uveličali naš susret, dođite nam opet. Nama je svake godine sve bolji i bolje, nadamo se da je i Vama. Po vašem odazivu znamo da ste zadovoljni, jer svake godine Vas je sve više i VIŠE!!!

Hvala i Sretan put !!!!!