MotoGP Motegi

Ivan_ZG said:
Nek je ovaj sukomentator rekao kako mu je tesko povjerovati da ce tu biti nekih promjena..a netom prije pedrosa poceo cudesa skidat po krugu..

A baš htjedoh  mocciu odgovorit oće se mjenjat za komentatore misleći na ovog domaćeg sa SportKluba
 
joke said:
A baš htjedoh  mocciu odgovorit oće se mjenjat za komentatore misleći na ovog domaćeg sa SportKluba

Na po utrke ubacili su i ovdje pravi komentar al zajedno s reklama odjednom  :LOL:

Pedro  (y)
 
XqkhPkf.jpg


Ovo je skandal. Ovo su one gumetine šta talijani na Grobniku bacaju na onu hrpu kod parkinga, i to neko iz Jamahe ode uzet i podvali Horgeu?

Kakvi kriminalci. Horor.

Drž se Horge boli te kurac najbolji si imaš najjače čore
(op. a. ovo nije sponzorirani članak, http://www.skullriderinc.com).
 
Bravo Pedrosaaaaaa, napokon moj miljenik da pobjedi. I ko kaže da se nezana smijati :)
 
pajo99 said:
Sad se JL razmislja sto nije vozio malo sporije

Vjerovatno....jeste čuli Pedrosu, izjavio je da je samo čuvao je 4. mjesto i vidio da svima pada ritam
 
I sad nakon svega, šta reći, prvenstvo zaključeno, izljevi ovih tinejđera uživljenih u vođu talijanskog boy benda bit će neizdrživi. A jebiga.  :0648:

Slijedeće sezone Horge mora nešto jače uzet, neku bolju makinu, nek dođe sa nekim H2Rom, al načipanim.
 
mate said:
Ovakvi izrazi lica nisu bili već dugo, krepala ekipa. :mrgreen:

Ja mislim da su najvise krepali od stiskanja supka  :LOL:
 
joke said:
Vjerovatno....jeste čuli Pedrosu, izjavio je da je samo čuvao je 4. mjesto i vidio da svima pada ritam
Eto ti ona famozna težina...
 
Dal je moguće...ova spikerica spominjala Danijevu prednost u "težini" (lakšnini?) kao razlog zašto je preletio pored Horga na ravnici ko da je ovaj parkirao.

I sad ako je vjerovat internjetu...

Dani je 157 / 50 kg

trmp1.gif