MOTOHAPPENING 2014

metalni

New member
...Jel se možda znaju termini Motohappeninga i koliko ih uopče bude??
 
dosao bi iz Pariza sa moj Harley XR1200 ,  za Motohappening  2014 !!!  jeli tesko se upisati za voznju na Grobniku ??? jeli treba specialno osiguranje ?????2013 , bilo je na kraju osmega ! kako za ovu , 2014 ?? i cjene ???  (y)
 
Kako sada stoje stvari, nema hepeninga u 2014. Postoji neka teoretska mogućnost ali je stvarno samo teoretska.
 
Đuro bi se triba spojit s nekim od Talijana i organizirat zajednički event ako misli nešto napravit. teško da će od Hrvata napunit rešetku u jednoj klasi s obzirom na situaciju.
 
supermaryo said:
dosao bi iz Pariza sa moj Harley XR1200 ,  za Motohappening  2014 !!!  jeli tesko se upisati za voznju na Grobniku ??? jeli treba specialno osiguranje ?????2013 , bilo je na kraju osmega ! kako za ovu , 2014 ?? i cjene ???  (y)
ne triba ti ništa osim novaca, kako je Mate napisa možda Happeninga neće bit al imaš King of Grobnik, ista stvar samo se drugačije zove.
 
angelo.ma said:
Đuro bi se triba spojit s nekim od Talijana i organizirat zajednički event ako misli nešto napravit. teško da će od Hrvata napunit rešetku u jednoj klasi s obzirom na situaciju.

A šta će Talijanu Đuro? :mrgreen:
 
biker4life said:
Ozbiljno? Stvarno ružna vijest. Happening posjećujem od svoje prve sezone na 2 kotača, a i prvi put sam stazom vozio upravo na Happeningu. Šteta. :?

I ja isto ali ne može se glavom kroz zid.
 
Sjecam se prije 6,7 godina da ako si dosao tamo u subotu ujutro bio bi sretan ako bi nasao mjesto gdje ces nagurati auto sa prikolicom..zadnjih par godina mjesta je bilo na pretek, guzve na stazi također nije bilo ali lani je bila tolika posjecenost da se umjesto pistom komotno moglo juriti i po parkiralistu.  I meni je zao sto ga vise nece biti ali organizator vjerovatno nije uspio pokriti ni sve svoje troskove.

Ostaje nam uvijek open day..sto i je najbolje za trening..
A mozda i Matko opet organizira neki pirelli day  :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Ostaje nam uvijek open day..sto i je najbolje za trening..

2. mjesec je po kalendaru skroz slobodan :inlove: :mrgreen:
 
pretprosle godine sam 25.2. vozio, kak je krenulo s temperaturom vozit cu i ove :cool:

a mozda i padne snjeg :? ko ce ga znat :mrgreen:
 
tibor_zg said:
pretprosle godine sam 25.2. vozio, kak je krenulo s temperaturom vozit cu i ove :cool:

a mozda i padne snjeg :? ko ce ga znat :mrgreen:

ja bi volija da vozis i ove jer bi ti se pridruzija hehe





Sent from my telefon
 
mate said:
I ja isto ali ne može se glavom kroz zid.

Jasno mi je. Prošle sezone ('13.) sam bio (i vozio) na oba "happeninga", sezonu prije nažalost samo na jednom, onom u svibnju - ipak, to bi značilo da sam bio na 3 od posljednja 4, i posjecenost je zaista bila slaba, i sam znaš i bolje od mene.

Kada se samo sjetim da su se nekada vozila 4 eventa po sezoni, i to višednevna, i da je subotom maltene bilo problem naci parkirno mjesto za motocikl, a da ne govorimo stol "kod dede" - danas stvarno žalim za tim vremenima.

Prvi Motohappening na kojem sam bio svojim motociklom je bio čini mi se 32., to je bilo tamo krajem ljeta ili početkom jeseni '08., uglavnom nešto prije mog 19. rođendana - istina da je to bio ujedno i početak krize, i da su vjerovatno godine prije bile i "jače", ali ipak je i te '08., pa možda i početkom '09. bilo mnogo više posjetitelja nego danas.

Može se da, ići na "otvorene dane" i voziti, ali ipak je taj "happening" bio druga stvar, vrijeme kada bi se okupili svi koji vole Grobnik, utrke, makar amaterske, i nekako cijela ta atmosfera na eventu je meni bila super.

:)
 
Nije happening ali sjetio se sada jednog eventa na Grobniku....jel se sjeca netko mozda bridgestone day-a negdje 07,08,09...kada su imali onaj veliki sator sa klopom  :shock:
Eeee, tada je jos Bog hodao po zemlji  :?
 
boRRis929 said:
Nije happening ali sjetio se sada jednog eventa na Grobniku....jel se sjeca netko mozda bridgestone day-a negdje 07,08,09...kada su imali onaj veliki sator sa klopom  :shock:
Eeee, tada je jos Bog hodao po zemlji  :?

Ne sjecam se. :neznam: Ali iz današnje perspektive mi je tako nešto nezamislivo. :mrgreen:

Doduse, sjecam se nečega što se zvalo "Speed Weekend" i imalo je sličan program kao i MH. Vozio sam bio jednom neku rekreativnu vožnju u sklopu toga... :mrgreen: