Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

Još dvije iz Češke... 8)

jkNteLG.jpg


WJkLiwk.jpg
 
Par friških. Ne kaj su kvalitetne fotke, nego zanimljive.

Recimo, frajer obnavlja brod. OK. Ali selo je u pripizdini, ne daleko od mora nego i još u jebenim brdima gdje sam se i ja pomučio da dođem malim kamionom. Nemam pojma kako ga misli spustiti  :misli: Recimo, za početak će morat popilit cijeli drvored u ulici da labudica prođe  :mrgreen:
 
Inače, talijani vole stare avione nabijati u dupe i ostavljati po raskrižjima. Ovaj naranđasti me malo i uplašio jer se po izlasku iz zavoja ne skuži odmah nosač  :mrgreen:
 
Imal sam utovar u Bologni. U Minarelliu nekaj prosvjeduju. Inače je tvornica za pogledat izvana čista šminka. garant je tako i unutra
 
I ne padaju samo motoristi  :mrgreen: Talijani jesu malo mirniji nego prije, ali jurcanje po nazionalama i dalje traje. Imam ovakvih slika hrpu (recimo, dva rusa se sudare usred Italije  :LOL:), ova je prošlotjedna.
 
Ovaj tjedan sam prošao kroz Apenine, preko Abetonea (1400 mnm). Za one koji su već vidjeli Alpe ili imaju godišnji malo kasnije, svakako preporučam  (y)
Visine su manje, dosta je toplije, a ima se gdje lijepo provesti. Čudno, bilo je malo motora, valjda zato što je ovo najrazvikanija cesta. Ima ih više po okolnim prijevojima. Okoliš je potpuno različit od Alpa pa je i to zanimljiva promjena.

Nažalost  :? zaboravio sam da su u aparatu već rezervne baterije koje su bile na kraju. Uswpio sam iscijediti malo struje za jednu glupu sliku, tek toliko da imam podsjetnik da sam bio. Slika je bez veze jer nisam imao gdje parkirati za nešto zanimljivije
 
biker4life said:
Loket, 04.08.2013., motokros SP, GP of Czech Republic:
Eiqd2bc.jpg

..uvijek mi je poseban uzitak promatrati fotke s putovanja, bez obzira da li sam bio i vidio vec ili ne...  (y)

..a ova gornja fotka vjerujem da bi bilo jos i bolja da je horizont poravnan i tako dodatno naglasio po kakvom terenu se vozi..
 
1. Most na Drini
2. Kanjon Tare
3. skakavac na Ostrogu
4. pogled sa Lovćena
5. Sv. Naum
 
banditR said:
Evo par slicica, "sa lica mjesta"  :mrgreen:
Lucica Seebruck...

..lako tako.. ladit jaja na jezeru dok zena krvari na tanksteli..  :D
 
banditR said:
Prekrasno jezero.  8)
Ono sto nije bilo - prekrasno,je bila temperatura vode (probao rukom).
Al´ dobro,tko vidio kupat`se u Alpama  :mrgreen:
Prekrasna i fotka  (y)