Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

Marseille, grad kulture 2013., slikano mobitelom (kamera nije bas najbolja)

evjk.jpg


ccd0.jpg


k7ku.jpg


r2l1.jpg

 
Frane_900ss said:
Jedna od najdražih, slikano 2013. Pakovo Selo, Dalmatinska zagora

..jako dobro, a i ona prethodna.. (y)
 
Nema ljepše nego kad mi sati vožnje izađu na prijevoju pa moram raditi pauzu  :D



Mislim da sam sada pregazio Apenine po svim mogućim cestama koje su dozvoljene za kamione. Ostao mi je Passo Radici (Modena - Luca, Pisa) gdje je zabrana.

Evo iz vožnje



a ovo je pozicija





Zanimljiv je sastav stijena, i priroda ima svoj LEGO sistem. Već sam stavio jednu sliku iz istog planinskog lanca, a stijene potpuno drukćije složene...



 
možda nije nešto ali ipak.....
 
Bome je nešto :D Di je to?

Evo dvije od danas...
Bakarski zaljev u pozadini:


Tribaljsko jezero:

 
Bio si blizu...vidikovac iznad Bribira
 
Mjesto Otoka na rijeci Uni nadomak Bihaća :D
 
cosmic said:
Frane ovo je vrh. Cesta isto... Obožavan ovu dionicu.

©
Meni ovo izgleda bolje na slici nego uživo. Majstorska fotografija.
 
cosmic said:
Frane ovo je vrh. Cesta isto... Obožavan ovu dionicu.

©

ova dionica je mrak, ravnica sa blagim zavojima, i onda ovisno na koju stranu kreneš dočeka te impresivni kanjon ili penjanje po planini zavojitim cesticama do Drniša, ma mrak :D


A fotka je mrak, čak ju nisam ni kroz photoshop provukao i zato mi je draga, isto tako i ova sa kukcem  (y)
 
cosmic said:
Odlično!!  Koji je aparat?

©

Fotoaparat je posuđen od šogora, neki Olympus SLR, to je sve što znam  :mrgreen:
Inače volim fotografirati i jedva čekam pare da si kupim svoj fotoaparat, neću štediti  :D
 
Imaš oko... Aparat je onda sporedna stvar,  ako od toga ne živiš.

©

 
cosmic said:
Imaš oko... Aparat je onda sporedna stvar,  ako od toga ne živiš.

©

nije da se hvalim ali dobio sam pohvale i od pravih profića koji od toga žive  :mrgreen:

Mislio sam čak ići na neki tečaj da se malo poboljšam, ali čim se počastim fotoaparatom dolazi i tečaj na red, hehe