nakedi klasa 250cc

dobro mi zgleda hyo 2009.. sam ne vjerujem da bu tak brzo odmah i kod nas.. a evo opet cujem neke nove price o eurorentu, cak i na televiziji bilo nesto..

da bar mogu monstera 400 nekak nabavit.. vidio 2 u italiji al kita i to je za japan primarno
 
eh da je kawasaki W400 dobavljiv kod nas...
idealan  (y)
http://www.motorbikes.be/en/Kawasaki_W_400_2006.aspx

full.jpg

 
kupi se eMZu 250 za prvi motor.......to ti je 2000-3000kn,i počneš odmah štedjeti za drugi.......a ovog za koliko kupiš,ak ga nesjebeš za toliko ga i prodaš........
 
zeto said:
kupi se eMZu 250 za prvi motor.......to ti je 2000-3000kn,i počneš odmah štedjeti za drugi.......a ovog za koliko kupiš,ak ga nesjebeš za toliko ga i prodaš........
ti si se pak fakat sad malo otfural. već se vidim kak jašim po kick startu.
 
ma nemoras se bojat 500cc i meni je to prvi motor (y)
ne grizu ako ne traziš  :LOL:
 
Jezichava said:
ti si se pak fakat sad malo otfural. već se vidim kak jašim po kick startu.


to je gušt,svaki motor koji budem uzeo bit će palit će se na kick......

pa ono,kontam si......govoriš kak ćeš prodat taj motor od 250cc,a još ga nisi kupila......pa ono,eMZa ti je najpovoljnija i pouzdanija od ovih kineza,a nekošta puno,pa ti više ostane za drugi jači motor......a sada ostalo je tvoj izbor......
 
zeto said:
to je gušt,svaki motor koji budem uzeo bit će palit će se na kick......

pa ono,kontam si......govoriš kak ćeš prodat taj motor od 250cc,a još ga nisi kupila......pa ono,eMZa ti je najpovoljnija i pouzdanija od ovih kineza,a nekošta puno,pa ti više ostane za drugi jači motor......a sada ostalo je tvoj izbor......
kick je gušt kako kome.
a za ovo o prodaji, natjerao si me da citiram samu sebe s početka teme.
Jezichava said:
nema mi jače, nego kad mi netko kaže dok kupujem auto: "gledaj kako ćeš ga kasnije prodati". pa čovječe, tek ga kupujem. a kupujem da ga vozim. i iz iskustva mogu reći da svaka roba, ukoliko nije cijena irealna, ima svog kupca. ali svaka.
 
Sad mi je palo na pamet. ZZR250


Kod nas ih ima svega nekoliko, ali u slo ih ima dosta po relativno povoljnim cijenama, cca 2k eur za 2002.g.

 
flomaster said:
Sad mi je palo na pamet. ZZR250


Kod nas ih ima svega nekoliko, ali u slo ih ima dosta po relativno povoljnim cijenama, cca 2k eur za 2002.g.
isti vrag ko i mala ninja, samo s drugim oklopima :jesus:
 
jolly the roger said:
isti vrag ko i mala ninja, samo s drugim oklopima :jesus:
pa i nije baš...moja frendica je ima, to je sasvim jedan drugi filing..
nažalost, nema ih baš puno ali naspram ove igračke od ninje...zzr puno ozbiljnije izgleda a bome i može fino povuć :wink:
 
oracle said:
vjerujem.....moćan je to motor ali definitivno nije za početnika :wink:
A mali zzr..
Super motor za Benedettu.
 
pročešljala sam oglasnik. ni Z od malog ZZR-a. No njuškanjem sam naišla na tri zgodna primjerka drugih modela. Mada, sve jače od klase na koju sam se nameračila.  :?
Mislim da nemam živaca za uvoz motora iz vana.
 
oracle said:


vidi što je lijep (y)
je, čisti bombon. ali u oglasniku je najmanji od 500ccm, čini mi se.
 
Jezichava said:
je, čisti bombon. ali u oglasniku je najmanji od 500ccm, čini mi se.
a znam...rijetki su...ali možda nešto iskrsne :wink:
ja sam prošle godine vidjela 2 u oglasu