naljpnica teh. pregled

Marion

New member
pozz...dakle imam pitanje, citam malo ovo u vezi naljepnica i vidim ljepe to fino onak nema kaj... dakle zanima me kako stvari stoje kod vas tj dal naljepnica mora bit s te vanjske strane ili je moguce dogovorit s ovima na tehnickom da se to strpa nekud onak da bas ne vristi s te prednje strane? kupio nexusa 300 i fakat se ne mogu pomirit s tim da mi cope to naprijed nekud...
 
Marion said:
pozz...dakle imam pitanje, citam malo ovo u vezi naljepnica i vidim ljepe to fino onak nema kaj... dakle zanima me kako stvari stoje kod vas tj dal naljepnica mora bit s te vanjske strane ili je moguce dogovorit s ovima na tehnickom da se to strpa nekud onak da bas ne vristi s te prednje strane? kupio nexusa 300 i fakat se nemogu pomirit s tim da mi cope to naprijed nekud...

Odnedavno (par sezona), "s prednje desne strane vozila", te djelatnici STP-a osobno lijepe te naljepnice (nekada smo sami lijepili). Ipak, da se dogovoriti. U krajnjoj liniji, na desni štap od vilice i ne vidi se jako a ni oni ne pružaju otpor (ne inzistiraju da ju npr. nalijepe na vizir). (y)

Nekada su se lijepile ispod sica, ili držale u prometnoj. :LOL: Čak ni Policiji nije smetalo kada bi te zaustavili, a ono u prometnoj naljka od tehničkog. :LOL: E, ta divna prošla vremena. :mrgreen:
 
biker4life said:
Odnedavno (par sezona), "s prednje desne strane vozila", te djelatnici STP-a osobno lijepe te naljepnice (nekada smo sami lijepili). Ipak, da se dogovoriti. U krajnjoj liniji, na desni štap od vilice i ne vidi se jako a ni oni ne pružaju otpor (ne inzistiraju da ju npr. nalijepe na vizir). (y)

Nekada se se lijepile ispod sica, ili držale u prometnoj. :LOL: Čak ni Policiji nije smetalo kada bi te zaustavili, a ono u prometnoj naljka od tehničkog. :LOL: E, ta divna prošla vremena. :mrgreen:

:misli: a koje su to sheme, ne vjerujem..pitam jer sam nedugo bio na cugi pokraj teh. stanice tu kod sebe i cuo lika kako je pitao ovog dal zeli da mu zaljepi to s  nutarnje strane ispod volana i ovaj sav preporoden " da, da naravno da moze".... e sad dal je to do samog lika ili se da dog s njima, a na kraju krajeva dal gospoda  :police: mogu zbog tak neceg, da se izrazim, kenjat ili ce bit  :fajt:
 
Meni majmun u Rijeci nije dao da zaljepim sam več mi je zaljepio na vilicu  :x  + još mi je počeo kenjat da če mi promjenit boju, da nije višebojan s efektom nego crna  i da mi nisu stop svitla original (tj nemaju homologaciju)
Ma na koje kretene naletiš majke ti dobro da mi za auspuh nije počeo kenjati
 
Je sve luđaci na tom tehničkom k'o da su čitali neke pravilnike

Naljepnica se uvijek postavlja s vanjske strane vozila. Na motorna vozila koja imaju vjetrobran, naljepnica se postavlja u gornji desni kut vjetrobrana, a ako to zbog veličine vozila nije moguće (visoki autobusi i teretni automobili), naljepnica se postavlja u donji desni kut vjetrobranskog stakla. Na motorna vozila koja nemaju vjetrobran (neki mopedi i motocikli, traktori bez kabine i vrlo rijetki osobni automobili) naljepnicu treba postaviti na prednjem desnom kraju vozila. Preporučujemo da se naljepnica u takvim slučajevima postavlja na nezakrivljenu, nezaštićenu površinu (zbog lakšeg skidanja sljedeće godine).

http://www.cvh.hr/cvh/sluzbene-obavijesti/2009/i7,-broj-1507-12009.aspx  :mrgreen:
 
Marion said:
:misli: a koje su to sheme, ne vjerujem..pitam jer sam nedugo bio na cugi pokraj teh. stanice tu kod sebe i cuo lika kako je pitao ovog dal zeli da mu zaljepi to s  nutarnje strane ispod volana i ovaj sav preporoden " da, da naravno da moze".... e sad dal je to do samog lika ili se da dog s njima, a na kraju krajeva dal gospoda  :police: mogu zbog tak neceg, da se izrazim, kenjat ili ce bit  :fajt:

To je njegova dobra volja i/ili nepoznavanje vlastite struke i posla kojeg obavlja. Čak je i tu na forumu javno bio linkan novi pravilnik koji je dostavljen svim STP u Hrvatskoj, baš vezan uz same skutere i motocikle. Znam sta sam procitao.

Druga stvar... frend mi ima kafic pored jedne stanice za tehnicki pregled... znam sta vidim, a i cujem, jer nerijetko bas ti kontrolori kod njega piju kavu.

Danas se sve to strozije kontrolira. I nekada je bila propisana kazna za neimanje naljepnice, pa nikoga nije bilo briga. Danas... čuj... ako ti želi nešto pisati a nema šta drugo, bolje i 300 kn radi naljke nego niišta. Mada kažem... naljepnica naljepljena na desnom štapu vilice i forma zadovoljena, a ne izgleda ružno. Ako meni na R1 ne nagrđuje motor, onda... :neznam: :mrgreen:


banley said:
Meni majmun u Rijeci nije dao da zaljepim sam več mi je zaljepio na vilicu  :x  + još mi je počeo kenjat da če mi promjenit boju, da nije višebojan s efektom nego crna  i da mi nisu stop svitla original (tj nemaju homologaciju)
Ma na koje kretene naletiš majke ti dobro da mi za auspuh nije počeo kenjati

Ali tip nije ni rekao ni napravio ništa mimo njegovih ovlasti. A ako na kraju niti nije zahtjevao upis crne boje u dokumente, jos si dobro i prosao, jer u Puli vjerovatno nebiste ni pregovarali o tome, nego bi odmah promjena bila upisana pod "napomenu". Naljepnice vec par sezona lijepe ISKLJUČIVO djelatnici STP-a i to na licu mjesta, odmah po prolasku tehničkog pregleda.
 
ako mogu dodati da se vozilo fotografira s naljepljenom naljepnicom, tako da se vidi kad je bilo i da je naljepnica naljepljena
 
sid said:
ako mogu dodati da se vozilo fotografira s naljepljenom naljepnicom, tako da se vidi kad je bilo i da je naljepnica naljepljena
Kod nas u Puli su ok ekipa. Da se dogovoriti za mjesto na kojem će zalijepiti  naljepnicu  (y)

I još te poslika za osobnu  8)
 
ja isto imam nexus 300 i naljepnica mi je stavljena naprijed u donji dio vjetrobrana (vizira)
označeno na slici
 
sid said:
ako mogu dodati da se vozilo fotografira s naljepljenom naljepnicom, tako da se vidi kad je bilo i da je naljepnica naljepljena
Je, ali se motor slikava ozada, a naljepnica je naprid. :mrgreen:
 
deco said:
slika odasvud ko za naslovnicu
Pa što ja napisah, i za osobnu te slikava  :LOL:
 
To samo ako je motor kRRasan, drloge ka moj slikaju samo jednom ozada, a i to priko kurca.

:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
biker4life said:
To je njegova dobra volja i/ili nepoznavanje vlastite struke i posla kojeg obavlja. Čak je i tu na forumu javno bio linkan novi pravilnik koji je dostavljen svim STP u Hrvatskoj, baš vezan uz same skutere i motocikle. Znam sta sam procitao.

Druga stvar... frend mi ima kafic pored jedne stanice za tehnicki pregled... znam sta vidim, a i cujem, jer nerijetko bas ti kontrolori kod njega piju kavu.

Danas se sve to strozije kontrolira. I nekada je bila propisana kazna za neimanje naljepnice, pa nikoga nije bilo briga. Danas... čuj... ako ti želi nešto pisati a nema šta drugo, bolje i 300 kn radi naljke nego niišta. Mada kažem... naljepnica naljepljena na desnom štapu vilice i forma zadovoljena, a ne izgleda ružno. Ako meni na R1 ne nagrđuje motor, onda... :neznam: :mrgreen:


Ali tip nije ni rekao ni napravio ništa mimo njegovih ovlasti. A ako na kraju niti nije zahtjevao upis crne boje u dokumente, jos si dobro i prosao, jer u Puli vjerovatno nebiste ni pregovarali o tome, nego bi odmah promjena bila upisana pod "napomenu". Naljepnice vec par sezona lijepe ISKLJUČIVO djelatnici STP-a i to na licu mjesta, odmah po prolasku tehničkog pregleda.
Pa Runner mi je bio cijeli crni (tvornički)i pisalo je višebojan s efektom od prvog dana, sad se naša jedan pametan na tehničkom i on bi mjenjao  :palacdolje:

Drug put mi je opomena da me registracija mora zateči u Šibenskoj kninskoj županiji  (y)
 
banley said:
Pa Runner mi je bio cijeli crni (tvornički)i pisalo je višebojan s efektom od prvog dana, sad se naša jedan pametan na tehničkom i on bi mjenjao  :palacdolje:

I meni da je boja, citiram: "oker siva tamna metalik"....a motor plavi s efektom. Po kojoj daltonističkoj tablici su našli tu boju neznam  :mrgreen:
 
kod mene uvijek ide na desnu stranu vilice, lijepi bez prigovora i ne ističe se naljepnica puno
 
vux said:
kod mene uvijek ide na desnu stranu vilice, lijepi bez prigovora i ne ističe se naljepnica puno
meni je isto tu ali ne lipi on nego ja.
Prvi put mi je jedan lik zalipia posrid vizira
nakon nekog vrimena skinija san je otisa do tehnickog .Kupia novu za 7 ipo kuna i zalipia je di san tia
 
Kad sam imao crno mat kombinacija butelju pod boja mi je u knjizici pisalo višebojan.

sad imam plavo bjelu litru i pod boja isto piše višebojan


:mrgreen: