Nemrem naći gume...

Status
Not open for further replies.

BobaCH

Active member
Tražio sam ovdje na forumu i zivkao po Zagrebu, ali nemrem naći gume dimenzija:

120/70 R-16

160/60 R-15


(u Samoboru ima Pirelli, ali samo zadnja. I cijena mi je o.k.
Naravno, trebaju mi obje istog proizvođača, jel.)

Ima koja dobra duša kakvu informaciju?  :misli:

Thnx
 
Koji je skuter u pitanju :misli:
 
Mile said:
"can't find the server at www.phsupermoto.hr"

kakav si mu to link dao koji ne radi  :misli:

ok, moze ovak

http://phsupermoto.com/forum/index.php?board=11.0

:jesus:
 
speed attack said:
ko jos treba 15 ili 16" gume  :misli:

:LOL:

jebat ga

O.k., možete me jebat, ali JA trebam te gume.  :mrgreen:

@biker4life
Gume su Michelin, i nisam nezadovoljan, ali ide mi ovaj servis na 10tk, pa bi htio sve odjednom riješiti. Prednja je "rekla svoje" a zadnja samo što nije. Još bi mogla kojih 2 soma..ali mi se ne isplati čekati. Zima je pred vratima a guma glavu čuva..  :wink:
 
BobaCH said:
O.k., možete me jebat, ali JA trebam te gume.  :mrgreen:

@biker4life
Gume su Michelin, i nisam nezadovoljan, ali ide mi ovaj servis na 10tk, pa bi htio sve odjednom riješiti. Prednja je "rekla svoje" a zadnja samo što nije. Još bi mogla kojih 2 soma..ali mi se ne isplati čekati. Zima je pred vratima a guma glavu čuva..  :wink:

Tako je i meni - blizi mi se servis na 10tkm i vjerovatno cu ih mjenjati s obzirom da zima dolazi; s tim da je meni zadnja rekla svoje, prednja solidna.

Si pitao u ovlastenom, mozda? Ako imaju u ponudi jos neke osim tih Michelin? :misli: Pozz...
 
BobaCH said:
Zima je pred vratima a guma glavu čuva..  :wink:




Pitaj Čalu za one čavlerice kaj je videl u Norveškoj za kupit...a ima i web dućan, otvorio ga Milovuković... :wink:
 
Koliko sam uspio provjerit, ( ne mogu biti siguran 100% ) ali izgleda da ti jedino Michelin proizvodi za sada gume u dimnezijama za GP800.
Ako ne uspiješ nigdje naći, ja ti ih mogu kod dobavljaća odmah rezrevirati tako da si siguran da češ ih dobiti. Nažalost, pošto je kraj sezone, uvozi su mi dosta rijetki i ovise o prodaji. Ono šta ti mogu kazati sa sigurnošću , da ti ih mogu isporučiti unutar 30, maksimalno 45 dana. Najvjerojatnije će biti i puno prije, ali za gore navedeno sam 100% siguran.

Cijena za obje gume, cca 1700,00kn.

Ako ih ne uspiješ naći, javi se na pp.

(y)
 
Status
Not open for further replies.