Nosač za fotoaparat

Bollocks!! said:
Imam i ja taj nosač u autu..znao je tu i tamo zajedno s navigacijom otpasti usred vožnje..
Ipak je šraf-šraf.. :mrgreen:

Da da, hoće taj od navigacije u autu ispasti, i meni se to događa. Ipak mi se ovaj čini stabilnijim jer nije naopako priljepljen (u autu za šajbu) i ne nosi na taj način težinu uređaja, već uređaj pritiska njega. U mom slučaju i kamera je jako mala i lagana (Samsung Miniket Sport dodatak), a na tom dijelu rezervara gdje ga nalijepim i nema tako puno pritiska vjetra.
 
Stvarno ti se divim sto imas muda drzat kameru sa nosacem na vakuum.. Vibracije, zmazana podloga, prasina i sto jos sve, sretno, past ce kad tad  8)
 
bac said:
ovaj nosač me koštao na e-bay 350 kn dobar je zato što možeš podešavati kut

Stvarno previse, to su 2 komada flaha, za 350 kn ih se napravi 8, al eto  :mrgreen:
 
Tommee said:
Stvarno ti se divim sto imas muda drzat kameru sa nosacem na vakuum.. Vibracije, zmazana podloga, prasina i sto jos sve, sretno, past ce kad tad  8)

Neće daleko. Ova moja je povezana kabelom  :mrgreen: . Slikat ću pa ćeš skužiti .
 
Tommee said:
Stvarno previse, to su 2 komada flaha, za 350 kn ih se napravi 8, al eto  :mrgreen:
evo ti malo bolja slika pa ga napravi i imat češ dobar biznis,izgubit češ vremena i živaca ,i neda mi se ciganit za takvu cifu
 
Tommee said:
Ne jok, celik nekim cudom skroz eliminira vibracije  :mrgreen:


pogotovo u izvedbi ko na zutom motoru gore, sa slobodnim krajem i dovoljnim krakom  :mrgreen: