Nova Honda Africa Twin

heheh evo ih udruzili se, tako treba timski rad, mozda skupa uspijete sastavit normalni post 🤣 🤣 (y) (y)
 
heheh evo ih udruzili se, tako treba timski rad, mozda skupa uspijete sastavit normalni post 🤣 🤣 (y) (y)
Jos neposustajes
Znaci bolest je uzmapredovala
Ja nerazumin koji je to mentalni sklop pratit ljude po temama i srat pizdarije…..
Jesi na drogama,jel imas dijagnozu pa da je bar neka olakontna okolnost
Opet ti kazen…..sramotis gradi i regiju……
 
  • Haha
Reactions: Branko-ST
Jel i taj kufer iz poljske?
Ako misliš na Kappa šta sam stavio u oglas, nije. Taj je novi i viška mi je , na Africi imam Trekker 52 isti kao šta sam imao i na Tigeru.
 
Sta ima veze da je dot 2018?
Ma znam da, ali ipak bi radije uzeo noviji DOT kada bi ih bilo. Na nekim stranicama nije DOT ni naznačen pa ti opet uvale stariji. Bimba nema guma za Africu tako da sam ipak uzeo taj set Metzeler Next. Sada treba čekati ponedjeljak da vidimo da li će biti ili će mi opet otkazati...
Inače imao sam Metzeler Next na Tigeru i guma je za asfalt baš odlična. Poslije sam stavi Karoo Street koji mi ima ljepšu šaru i mislim da bi ljepše stajao na Africi, a i paše mi za povremeni đir po makadamu i kakvom šumskom putelju.
 
Evo ih ...
 

Attachments

  • Screenshot_20211002-122230.png
    Screenshot_20211002-122230.png
    1.8 MB · Views: 0
  • Screenshot_20211002-122129.png
    Screenshot_20211002-122129.png
    2.1 MB · Views: 0
Ma znam da, ali ipak bi radije uzeo noviji DOT kada bi ih bilo. Na nekim stranicama nije DOT ni naznačen pa ti opet uvale stariji. Bimba nema guma za Africu tako da sam ipak uzeo taj set Metzeler Next. Sada treba čekati ponedjeljak da vidimo da li će biti ili će mi opet otkazati...
Inače imao sam Metzeler Next na Tigeru i guma je za asfalt baš odlična. Poslije sam stavi Karoo Street koji mi ima ljepšu šaru i mislim da bi ljepše stajao na Africi, a i paše mi za povremeni đir po makadamu i kakvom šumskom putelju.
Opet
Sta fali Michelinu Anakee adv i Continentalu Trail Attack 3
To su amo rec top gume za Africu
Za cestu jel……
U Auto Antonia(Kupi gume) mislin da ih imaju…..
Sta se tice Anakee adv mogu rec da je guma vrhunska…..
A za TA3 kaze momak sta ima ATAS da je odlicna….i da bas kako i kazu na netu…da se momentalno zagrije……
Po meni ne triba nista vise od te dvi gume ako govorimo za cestu
50:50 i offroad ne bi zna…..
 
Ma znam da, ali ipak bi radije uzeo noviji DOT kada bi ih bilo. Na nekim stranicama nije DOT ni naznačen pa ti opet uvale stariji. Bimba nema guma za Africu tako da sam ipak uzeo taj set Metzeler Next. Sada treba čekati ponedjeljak da vidimo da li će biti ili će mi opet otkazati...
Inače imao sam Metzeler Next na Tigeru i guma je za asfalt baš odlična. Poslije sam stavi Karoo Street koji mi ima ljepšu šaru i mislim da bi ljepše stajao na Africi, a i paše mi za povremeni đir po makadamu i kakvom šumskom putelju.
Malo je zajebana situacija sa gumama u svitu, tako da nema bas izbora a cijene su skocile.
 
Malo je zajebana situacija sa gumama u svitu, tako da nema bas izbora a cijene su skocile.
Za napravit auto fali čipova...ne znam sta im fali za gume napravit. Imas zakon ponude potraznje. Mozda ne zele da trosimo gorivo. Uskoro cu i ja morat minjat, vec me strah...
 
Malo lemilice za utegnuti bore od kilometara.
I za one s kvačilom, sajla kvačila nema nikakav osigurač, čim se malo olabavi zna ispasti tako da se nebi desilo kao meni da ostanete u sred zavoja bez kvacila. Mala zipica da to spriječi za dalje. Pranje i sunčanje
 

Attachments

  • IMG_20210902_170030.jpg
    IMG_20210902_170030.jpg
    822.8 KB · Views: 0
  • IMG_20210902_170048.jpg
    IMG_20210902_170048.jpg
    1.6 MB · Views: 0
  • IMG_20210902_175823.jpg
    IMG_20210902_175823.jpg
    1.4 MB · Views: 0
  • IMG_20211003_160321.jpg
    IMG_20211003_160321.jpg
    1.1 MB · Views: 0
  • IMG_20211003_160334.jpg
    IMG_20211003_160334.jpg
    1.1 MB · Views: 0
  • IMG_20211003_160809.jpg
    IMG_20211003_160809.jpg
    6 MB · Views: 0
Da , stvarno lijepo i močno izgleda (y)

Ja sam dobio savjet da idem na tubles samo sa zadnjom felgom (čovjek zna šta govori) jer prednja felga nema ruba (opasnost da ispadne ako se probuši i naglo isprazni).

U ovih 25 godina vožnje nikad mi se na cesti nije probušila prednja guma već uvijek zadnja pa nekako si mislim da ima smisla da prebacim u tubless samo zadnju gumu i da pokušam to sa silikonom i 3M trakom . U najgorem slučaju ako ne upali mogu vratiti zračnicu.
 
  • Like
Reactions: Švabo
Da , stvarno lijepo i močno izgleda (y)

Ja sam dobio savjet da idem na tubles samo sa zadnjom felgom (čovjek zna šta govori) jer prednja felga nema ruba (opasnost da ispadne ako se probuši i naglo isprazni).

U ovih 25 godina vožnje nikad mi se na cesti nije probušila prednja guma već uvijek zadnja pa nekako si mislim da ima smisla da prebacim u tubless samo zadnju gumu i da pokušam to sa silikonom i 3M trakom . U najgorem slučaju ako ne upali mogu vratiti zračnicu.
Ma nema potrebe
Mozes obje gume konverzirat
Je nema “beads” prednj felga ali nema straja…to mora explodirat guma i da vozis 150 pa da ispadne
Nemoguce…….

Kupis za sitne pare TPMS i onda sve znas…..
Sta se tice silikona
Budi pazljiv jer zbice se nekad olabave tj triba ih se pritegnit a ako su silikonizirane kako onda…..
Mozes 3 M traku ili sta vec a tamo di su zbice na felgi stavi mali komadic plastike.Cipo velicine zbice….tako da se moze okretat ispod trake ako zatreba.
To ima sve u Outex kitu…..
 
  • Like
Reactions: toecutter
Ma nema potrebe
Mozes obje gume konverzirat
Je nema “beads” prednj felga ali nema straja…to mora explodirat guma i da vozis 150 pa da ispadne
Nemoguce…….

Kupis za sitne pare TPMS i onda sve znas…..
Sta se tice silikona
Budi pazljiv jer zbice se nekad olabave tj triba ih se pritegnit a ako su silikonizirane kako onda…..
Mozes 3 M traku ili sta vec a tamo di su zbice na felgi stavi mali komadic plastike.Cipo velicine zbice….tako da se moze okretat ispod trake ako zatreba.
To ima sve u Outex kitu…..
Ovako nešto:


Nije loša ideja.
E sada koja opcija je najbolja...sa senzorima unutra ili na čepu?