Novi Kymco Xciting 400

Bio pogledat jutros i Xmaxa400, nije mi se svidio nikako, tako da je odluka pala na Xciting 400. Mislim se jedino jos za boju, mat crni ili bijeli. U ST su imali samo mat crnog, i izgleda stvarno jako dobro, tako da bijelog jedino po slikama mogu ocijenit. Sve u svemu cekam Hypo banku  :021:
 
Autor: jucca
«  : Jučer u 16:24:12 » Umetanje Citata
Bio pogledat jutros i Xmaxa400, nije mi se svidio nikako, tako da je odluka pala na Xciting 400. Mislim se jedino jos za boju, mat crni ili bijeli. U ST su imali samo mat crnog, i izgleda stvarno jako dobro, tako da bijelog jedino po slikama mogu ocijenit. Sve u svemu cekam Hypo banku 



Slobodno ga uzmi nećeš pozaliti strašan stroj, komotno se može mjeriti sa 500 kymcom i nexsusom po meni bolji po svim parametrima osim naravno udobnosti tj,sica i zaštite od vjetra,
 
jucca said:
Bio pogledat jutros i Xmaxa400, nije mi se svidio nikako, tako da je odluka pala na Xciting 400. Mislim se jedino jos za boju, mat crni ili bijeli. U ST su imali samo mat crnog, i izgleda stvarno jako dobro, tako da bijelog jedino po slikama mogu ocijenit. Sve u svemu cekam Hypo banku  :021:
Imaš salon KYMCA Moto Gama na ulazu u Trogir. (posli Planog 300 m s desne str.) Pogledaj tamo ima li nešto za tebe. :wink: (y) :afro:
 
Zvao sam ih nekidan bas, nemaju ni jednog u salonu, a kamoli testnog, ali mi je covik da broj od jednog sta ga je kupija kod njih, i voljan je dat djiric :)
Glupo mi je napamet kupovat, tako sam skoro i novog Beva kupio, srica pa sam ipak proba jednog 350, i naravno, odustao.
Nego, jel ovaj Kymco ima suhi kuplung?
 
jucca said:
Zvao sam ih nekidan bas, nemaju ni jednog u salonu, a kamoli testnog, ali mi je covik da broj od jednog sta ga je kupija kod njih, i voljan je dat djiric :)
Glupo mi je napamet kupovat, tako sam skoro i novog Beva kupio, srica pa sam ipak proba jednog 350, i naravno, odustao.
Nego, jel ovaj Kymco ima suhi kuplung?
Ne znam ima li suhi, ali zanima me šta ti se ne sviđa na Bevu 350?
 
Mokri kuplung prije svega, nema ugladjenog starta, neugodno u svakom slucaju. agregat je odlican, vuce lipo itd. ali osjecaj za volanom ni blizu starom Beverlyu. Uze podnice, uzi i tvrdji sic, cak mi i je i mal, sve nekako skuceno, uzi volan, a tuce mi u kolina dok na starom Bevu nema sanse da udre volan u noge. Uglavnom, nisam bio zadovoljan.
 
jucca said:
Zvao sam ih nekidan bas, nemaju ni jednog u salonu, a kamoli testnog, ali mi je covik da broj od jednog sta ga je kupija kod njih, i voljan je dat djiric :)
Glupo mi je napamet kupovat, tako sam skoro i novog Beva kupio, srica pa sam ipak proba jednog 350, i naravno, odustao.
Nego, jel ovaj Kymco ima suhi kuplung?
Možeš mene pitati šta te interesira.Ja ima mat crnoga.Imaš i u novom moto pulsu test.
 
Imao sam priliku voziti 400i ne bas sada nešto puno ipak je tesni,da ga nebi morao pre reda kupovati.
Mogu reci samo rijeci pohvale i ugodno jako iznenađen kako se vozi pa me čisto zanima ako si vozio i 530, da mi kažeš dojmove izmedju njih.hvala u napred
 
Alex33 said:
Možeš mene pitati šta te interesira.Ja ima mat crnoga.Imaš i u novom moto pulsu test.

Uzeo motopuls, mada ne vjerujem takvim clancima. znam neke ljude koji pripremaju auta za testove, dovoljno je reci samo da ih masu ide na test čipano ;)
Prvo sto sam procitao jest clanak o Vespi 946, i saznao da ista ima 3 cilindra  :huh:
Ne mogu se otet dojmu da je Tmax skoro vise puta spomenut nego Xciting, i odmah na pocetku clanka bilo mi je jasno koji ce biti najbolji. Ali ajde, overall, recimo da su me dodatno pogurnuli kupnji Kymca. Cekam jos samo da ga provozam
 
jucca said:
Uzeo motopuls, mada ne vjerujem takvim clancima. znam neke ljude koji pripremaju auta za testove, dovoljno je reci samo da ih masu ide na test čipano ;)
Prvo sto sam procitao jest clanak o Vespi 946, i saznao da ista ima 3 cilindra  :huh:
Ne mogu se otet dojmu da je Tmax skoro vise puta spomenut nego Xciting, i odmah na pocetku clanka bilo mi je jasno koji ce biti najbolji. Ali ajde, overall, recimo da su me dodatno pogurnuli kupnji Kymca. Cekam jos samo da ga provozam
nisam razumio da li si htio reci da je Kymco XC400 bolji od Tmaxa530? :misli: ili mislis da  su pogurali malo jednog kandidata? 


 
Ma ne, ne govorim da Kymco bolji, nego mi je zasmetalo sta je kralj vise puta spomenut, naglaseno kao najbolji skuter na trzistu.
 
jucca said:
Ma ne, ne govorim da Kymco bolji, nego mi je zasmetalo sta je kralj vise puta spomenut, naglaseno kao najbolji skuter na trzistu.
Kao najbolji mora imat i najveću cijenu! :wink:
 
a ima negdje u Zg taj 400i za vidit?

i ko to servisira ak ode u kujac?



Srki